kan ve idrar testinin sonucuna itiraz edip başarılı olan varsa süreci anlatabilir mi

sefaledd11

Yeni üye
kan ve idrar testinin sonucuna itiraz edip başarılı olan varsa süreci anlatabilir mi? denetimli serbestliği kabul etmek yerine mahkemeye çıkmak istiyorum

yerlikaya döneminde zor brom
Bro daha o durumlar var ülke zaten her geçen gün birbirine dahada çok giriyor silah çekip sıkanını mı tut karakol içinde birbirini öldüren polisleri mi tut kara para aklıyan yönetimi mi tut birde bu arkadaş itiraz edip hagb+denetim alıcak muhtamelen o durum dahada kötü ulan zaten 2 şansın var 3.cüde içerdesin diyor

Denetim eninde sonunda sonuna kadar götürülür yakarsan hagb sicil temizse ki bu arkadaş temiz bir arkadaşa benziyor hagbyide yakarsan artık içeriye gel sicilini bir bozalım bro gir çık yaparsın diyor ki onunda sonu yok anladığıma göre gir çıktan sonrada karakola imza atmaya devam ediyorsun bir süre boyunca ansızın gir gün idrara soksa karakolda 5 polis kolundan tutup ne yapıcak ki bu eleman gene aynı paket olucak aldanmayın agam polis amcalarıma

Tinapolis

Yeni üye
k
Denetim eninde sonunda sonuna kadar götürülür yakarsan hagb sicil temizse ki bu arkadaş temiz bir arkadaşa benziyor hagbyide yakarsan artık içeriye gel sicilini bir bozalım bro gir çık yaparsın diyor ki onunda sonu yok anladığıma göre gir çıktan sonrada karakola imza atmaya devam ediyorsun bir süre boyunca ansızın gir gün idrara soksa karakolda 5 polis kolundan tutup ne yapıcak ki bu eleman gene aynı paket olucak aldanmayın agam polis amcalarıma
kanka onun nasıl bir psikolojide olduğunu çok iyi anlıyorum.ben paket olduğum dönem araya tanıdık sokup ifade kağıdımı yok ettirdim ama yinede girdik sürece.velasılkelam işin sonu yanfarrak alıyorsun bi şekil içine.kağıt gelene kadar vazelinleme hesabı son takılmalarını yapsın derim.dost acı söyler hesssabı

k

kanka onun nasıl bir psikolojide olduğunu çok iyi anlıyorum.ben paket olduğum dönem araya tanıdık sokup ifade kağıdımı yok ettirdim ama yinede girdik sürece.velasılkelam işin sonu yanfarrak alıyorsun bi şekil içine.kağıt gelene kadar vazelinleme hesabı son takılmalarını yapsın derim.dost acı söyler hesssabı
Bende farkındayım aga psikolojisinin ne durumda olduğunu kabullenmeyen bağımlı psikolojisi var bırakıcak seve seve kağıt gelene kadar artık istediğin gibi takıl brom ne diyelim kağıt gelince bırak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • puslu77 puslu77:
    ** ***** ***** *** ** hahahaha*** ********* **** ****** ******** ** ***** ** ****** ** **** **** **** ********* **** **** *** ** hahahaha **** ******** *** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ********* ******* ****** **
  • puslu77 puslu77:
  • istr istr:
    *** **** ********* ******* *** ** ** *** ***** *** ** hahahaha*** ********* **** ****** ******** ** ***** ** ****** ** **** **** **** ********* **** **** *** ** hahahaha **** ******** *** ***** ***
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • istr istr:
    ***** *** hahahaha **** hahahaha* ********* ***** ***
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** ********* hahahaha******
  • puslu77 puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • puslu77 puslu77:
    *** ***** **** ******* ******** *** ***** ***** **** ***** *** ****** ****** **** ***
  • puslu77 puslu77:
  • 420x 420x:
    hahahaha*** *****
  • 420x 420x:
  • puslu77 puslu77:
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 420x 420x:
    **** hahahaha***
  • marcoo marcoo:
    ***** ******** ****** ********* ******* hahahaha*
  • marcoo marcoo: