Kabin ve ışık konusunda yardım

cannabis

Yeni üye
Selam kankalar

Kabin kurulumu için biraz yardıma ihtiyacım var. Forumu araştırdım fakat ışık ve kabin ölçüleri konusunda değerli fikirlerinize talibim. Max 3 bitki olacak şekilde kabin yapmak istiyorum. Elimde de şu model "Schulzz Bitki Yetiştirme Lambası Full Spektrum 1000 W 225 LED 310 mm x 310 mm" ışık var, bu iş görür mü?
Rengi mor, bununla hasata kadar bitki büyütebilir miyim? Ve kabin ölçüsü ne olmalı? Şimdiden teşekkürler dumanınız bol olsun...

rcakal

Üye
İlla ki görür ama bu tarz 1000w led yazdıkları ışıkların hiç biri 1000w değil. Hasatta üzer seni bu ürün. Işığa ne kadar yatırım yaparsan o kadar hasat alırsın. Fiyat sıralamasına göre Led - Hps - Cob Led - Torch Led şeklinde gidiyor, Bu ışıkları araştırmanı öneririm.

Ü

Üye silindi 18621

Guest
Buna bı bak derim kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...