Kızlar yardımlarınızı bekliyor…

Lim10hej

Yeni üye
Tebrik ederim kardşm çiçekde fena değil de emeğin takdiri hak ediyor.. kalorfer yanı scroc denemesi fooyo kaplama emek kokuyor maşallah

JHANTY

Üye
Herkese merhaba 2 og kush auto 39. Günündeler. Çiçeğe gireli arkadaki 9 öndeki 7 gün oldu. Yorumlarınızı bekliyorum durumları nasıl yardımcı olursanız mutlu olurum :))
Kanka öncelikle eline sağlık, bitkideki fazla yaprakları %50 al ve dallarını sağa sola bağla eğitimi ver şimdiden ortadaki dönemlerde ışıktan faydalansın. Ben öyle yaptım çok güzel oldu

Lim10hej

Yeni üye
Kanka öncelikle eline sağlık, bitkideki fazla yaprakları %50 al ve dallarını sağa sola bağla eğitimi ver şimdiden ortadaki dönemlerde ışıktan faydalansın. Ben öyle yaptım çok güzel oldu
Yaprak işlerinden biraz çekiniyorum engel olmayanları almamaya çalışıyorum. Bu hafta çelimsiz altta kalan dalları kesmeyi düşünüyorum sence bunun bir faydası olur mu ?

JHANTY

Üye
Yaprak işlerinden biraz çekiniyorum engel olmayanları almamaya çalışıyorum. Bu hafta çelimsiz altta kalan dalları kesmeyi düşünüyorum sence bunun bir faydası olur mu ?
Kanka dallarını bırak ağacı kenarlardan bağla aç eğitimi ver fazla yaprakları kes dalları açarsan altlarda ışık alır

Maşallah diyelim. Yapman gereken scrog a uygun yönlendir kanka uzuyan kafayı yan ağa sok hepsi aynı boyda olsun onun mantığı o açarak. Yan ağa sokarken de altındakileride ona göre düzenle. güzel gözüküyor şümdilik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********