Köpekle yakalandım

THCbody

Üye
şöyle söyleyebiliirm seni büyük ihtimalle ikamet ettigin ilin narkotigi eve gelip baskın yapabilir veya ansızın seni alabilirler veya takibe girmiş olabilirsin ama bu söylediklerim olmayadabilir tedbir al derim ne olur ne olmaz durumu güncellersin birşey oldugunda bende merak ediyorum
Kardeş adamı neden trollüyorsun.
Herkese merhaba, problemimle ilgili site site dolaşırken buldum burayı, sıkıntım şöyle beyler. Ankaradan Bodrum'a giderken jandarma bodrum girişinde köpekle arama yaptı ve slim ortalama 4 cm uzunluğunda içinde bol tütün ve 0.2 gr. ot esrar olan sigaramı yakaladı, gramdan kesinlikle eminim. Jandarmanın biri bu ne lan bunumu içiyon, içeceksen adam gibi iç şunu dedi, diğer jandarma bunun için işlem yapmam seni yollardım dedi ama diğerleri işte dedi..
Karakola çektiler sorular soruyorlar ne zamandır içiyorsun vs. gibi on yıl önce içtiğimi söyledim bana 10 yıldır içiyormuşum muamelesi yaptılar, hayır 10 yıl önce bir kere içtim dedim. Sigarayı tartacaz dediler ve 2 gr. olduğunu söylediler, sigaramda zıvana yok normal sigara filtresi vardı ve komple tarttılar ben ısrarla mümkün olmadığını söyledim usül böyle dediler, idrara testine götürdüler jandarma testten önce bana içtinmi diye sordu, yola çıkmadan parkta içenlerden satın aldığımı, o arada uzattılar bende içtim, koronadan korktuğum için tam iki duman aldım o kadar dedim ve test pozitif çıktı ki referans değer filan yok görünmüyor. Diğer sigarayıda yanıma böbrek hastası olduğum için almıştım, böbreğimde 8 tane 6mm. taş var, devlet hastanesi kırmıyor, ilaç yazmıyor ağrım başladığı zaman bol su içmemi söylüyor ama bırakın su içmeyi yerde ağlayarak sürünüyorum, laf olsun diye söylemiyorum gerçekten sürünüp bayıldığım oluyor. Sigarayıda o gün alma sebebim ağrım başladığı zaman içersem gevşetip ağrımı azaltır belki düşüncesiydi. Jandarmaya her konuda doğru söyledim, onlar benle muhabbet ederken bir anda kağıt imzalattılar ama ben sanki büyük bir suçtan yakalanmışım gibi çökünce hiç kağıda bakmadan imzaladım, ben şimdi ne yapacam dediğimde biz seni gerektiği zaman buluruz dediler, 20 gün oldu bir haber yok, evde bekliyorum iş için araya girenlere başka iş buldum diye yalan söyledim işe giremedim ki başvuru yaptığım yer her ay gbt sorgusu yaptırıyor. Çok uzattım umarım okumaya tahammülü olan bir arkadaşım cevap verir, ben ne yapacağım yada ne yapmalıyım?
kanka ifadeni savcılığa göndericekler. Savcı bakıcak keyfine göre artık ya denetim yersin ya da hiçbirşey olmaz. Çok az yakalatmışsın zaten. Eve baskın fln yapılmaz.

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum avukata gidip 1 ton para vermene gerek yok bence.. ifadeni vermişsin, öyle yapmışlarki sanki 1 bavul malı satarken suç üstü yapmışlar.. pişmanım tatile giderken denk geldi cahilliğimden aldım dersin mahkemeye cıkarsan.. en fazla denetim verirler yada seminer felan olur.. sicile işlemiyor diye biliyorum, beni 2 kez yakaladılar sicilimde gözükmüyordu, polis gbt yapsa belki onda cıkar ama normal adliyeden aldığın sicilde gözükmüyor.. cok sıkıntı yapma dostum.. öyle bir durumda da dedikleri gibi o kadar kücük malı cigne yut.. :)

@THCbody @Proteus psikolog gibi rahatlatıyorsunuz, teşekkürler.

@Kimde Bu o kadar uzun sürüyorsa ya benim gibisi çok sıra anca geliyor yada sistem cidden ağır işliyor

@Tr@cyaLı ciddi ciddi iki duman aldım, buraya konu açmadan önce diğer arkadaşların benzer konuda yazdıklarını okudum, herkes bol su iç demiş. Ben yola çıkacam diye damla su içmedim, hastaneye tahlil için götürdüklerinde kutuya bir kaç damla anca yaptım. O kadar şeyden bunca sorun yaşayacağımı bileydim bari tam olsun deyip fosur fosur içerdim.

Gıddonunara

Yeni üye
Bu zamana kadar en büyük suçum bir miller içip 50 metre ilerleyemeden ehliyeti polise kaptırmam olmuştu. Bir avukat araştırayım o zaman, yani işi bilmiyorum ama filtre, tütün vs. tartılıp 2 gr. kubar dediler, kubar değil içinde tırnak ucu kadar ot var dedim hepsi aynı şey dediler..
sakın sakın avukat tutup para verme biri avukat demis cildircam simdi.0.2 gr de yakalatsan 15 gr de yakalatsan(kandan cikmis olmasi onemli) o denetime (idrar tahlili) ne gideceksin kardes 1 sene idrar tahlili vereceksin icmedigine dair. 5 sene icinde yakalanmazsan siciline hicbir sekilde islemez eger yakalnirsan siciline isler tekrar 1 sene daha talile gideceksin. growerlerin adli vakasinda yardimci olunur.

Gıddonunara

Yeni üye

@Kimde Bu o kadar uzun sürüyorsa ya benim gibisi çok sıra anca geliyor yada sistem cidden ağır işliyor

@Tr@cyaLı ciddi ciddi iki duman aldım, buraya konu açmadan önce diğer arkadaşların benzer konuda yazdıklarını okudum, herkes bol su iç demiş. Ben yola çıkacam diye damla su içmedim, hastaneye tahlil için götürdüklerinde kutuya bir kaç damla anca yaptım. O kadar şeyden bunca sorun yaşayacağımı bileydim bari tam olsun deyip fosur fosur içerdim.
yakalandiktan sonra ortlama 6 ay 18 ay arasi eve tebligat gelir su su denetimlik burosuna ugrayin diye film orda baslar bosuna e devlete bakma gormezsin taa ki sen denetimi bozup( gitmemezlik yada sigara icersen)mahkeme acilir yani hemen mahkeme acilmaz. denetime gitmezsen mahkeme acilir. bosuna sicile bakma hemen islenmez taa ki denetim baslar sen denetime uymaz mahkeme acilir sonuclanir sen karara itiraz edip bir ust mahkeme son noktayi koyana denk senin sicile islemez ortalama 3 sene sonraya tekabul ediyor.

Güzel kardeşim geç gördüm konunu seni hemen aydınlatayım detaylı bir şekilde daha öncesinde uyuşturucudan sabıkan yoksa sana bu sene içerisinde kağıt gelicek yakalandığın gramaj çok düşük olduğu için uyuşturucu madde bulundurma ve kullanımından yargılanacaksın gelen kağıtta da kamu davasının 5 sene ertelendiği tedavi ve 1 sene denetimli serbestlik yazıcak bunu da açarsak 1 sene denetime gidiceksin ve tahlil vericeksin evet olay sıcakken insan kendini kötü hissediyor yakıştıramıyor ancak emin ol çok bir şey kaybetmedin bu süreç sonunda adli sicil kaydı vardır yazmayacak yada e devlette gözükmeyecek çok çok geçmiş olsun yüzeysel hafiften detay vererek anlattım eğer aklına takılan başka bir şey varsa buralardayım

Güzel kardeşim geç gördüm konunu seni hemen aydınlatayım detaylı bir şekilde daha öncesinde uyuşturucudan sabıkan yoksa sana bu sene içerisinde kağıt gelicek yakalandığın gramaj çok düşük olduğu için uyuşturucu madde bulundurma ve kullanımından yargılanacaksın gelen kağıtta da kamu davasının 5 sene ertelendiği tedavi ve 1 sene denetimli serbestlik yazıcak bunu da açarsak 1 sene denetime gidiceksin ve tahlil vericeksin evet olay sıcakken insan kendini kötü hissediyor yakıştıramıyor ancak emin ol çok bir şey kaybetmedin bu süreç sonunda adli sicil kaydı vardır yazmayacak yada e devlette gözükmeyecek çok çok geçmiş olsun yüzeysel hafiften detay vererek anlattım eğer aklına takılan başka bir şey varsa buralardayım
Bahsettiğiniz kağıt daha bugün geldi, üzerinde şüpheli ..... diye ismim yazıyor, getiren postacı çocuk apartmanın koridoru uzun, girişten sesleniyor, birşey sandı heralde yaklaşmaya çekindi, gel bari ortada buluşalım dedim baya baya korktu. Kağıdı ilk üç dört saat açamadım stresten, sonra nereye kadar diyerek açtım. Tam da bahsettikleriniz gibi, tedavi, denetim vs vs yazıyordu. Bu kısımda şöyle bir sorum olacak, benim denetimli serbestlik şubesi denilen yere ne kadar zaman içinde gitmem gerekir? Bununla ilgili bir tarih yazılmamış, birde denetimli serbestlik şubesine gittim diyelim ama farklı bir ilde arkadaşımın bahçesinde 10-12 günlük bir güneş paneli montaj işi var, denetimliye gidip hatta konuyu delilleriyle belirttiğimde bana izin verirler mi yoksa olmaz kardeşim bir yere gidemezsin mi derler acaba?

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dostum yer değiştirme veya il dışına çıkma konusunda bilgim yok fakat. Yeşil sigaradan uzak dur bu aralar. Bir fırt bile alma arkadaş ortamından uzak dur. Çevirmeye girersen üst araması veya araç aramasına kadar gider. Kesinlikle amcalara ters konuşma yardımcı olmaya çalış. Gereksiz stres yapma. Olabileceklerin En kötüsü nü söyledim. inşallah sıkıntısız atlatırsın geçmiş olsun.

Bahsettiğiniz kağıt daha bugün geldi, üzerinde şüpheli ..... diye ismim yazıyor, getiren postacı çocuk apartmanın koridoru uzun, girişten sesleniyor, birşey sandı heralde yaklaşmaya çekindi, gel bari ortada buluşalım dedim baya baya korktu. Kağıdı ilk üç dört saat açamadım stresten, sonra nereye kadar diyerek açtım. Tam da bahsettikleriniz gibi, tedavi, denetim vs vs yazıyordu. Bu kısımda şöyle bir sorum olacak, benim denetimli serbestlik şubesi denilen yere ne kadar zaman içinde gitmem gerekir? Bununla ilgili bir tarih yazılmamış, birde denetimli serbestlik şubesine gittim diyelim ama farklı bir ilde arkadaşımın bahçesinde 10-12 günlük bir güneş paneli montaj işi var, denetimliye gidip hatta konuyu delilleriyle belirttiğimde bana izin verirler mi yoksa olmaz kardeşim bir yere gidemezsin mi derler acaba?
Kardeşim 10 gün içerisinde denetim şube müsürlüğüne başvuracaksın başvurmassan bir kere daha davet gönderirler ama hani denetime git derim denetime başvurduktan sonra 5 gün içerisinde senden tahlil isteyecekler şuan için izin verme ne kadar mümkün pek bir bilgim yok ancak gittiğin zaman bu durumu orada paylaşırsan daha net bir cevap bulacağına eminim

@A lone @California çok teşekkür ederim, pazartesi günü gidip ne diyorlarsa başlayacağım artık. Orada derdimi anlatayım, inşallah bu tip konuda bir prosedür vardır da şu kısa zamanda biraz para kazanırım.
Bu arada bu 1 sene denetim durumu saçma sapan değil mi, düzenli işi olan adamı, işe yeni gireni, işe yeni girecek kişiyi tedavi edip sosyal hayata kazandırmak derken insanları olan işinden edip milletin hayatını daha çok parçalar bunlar. Ben iş veren olsam her hafta seni böyle nereye kadar çekecez der yol veririm, işçi olarak zaten konuyu anlatıp kimseye kendimi kabul ettiremem. Bu adamların bu şekilde satmadığı belli, üzerinde içilmek üzere sarılmış tek bir sigara var üstelik kimyasal birşey değil ve ticaret olmadığı belli, bir sene boyunca seminer verene kadar bir sene içinde rastgele zamanlarda bir iki idrar testine çağır varsa birşey o zaman al seminer saçmalığına.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Rahat atlatırsın dostum sıkıntı yapa temiz çıkınca 2 tane idrar peşini bırakırlar. Bu süre zarfında içme yeter.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
    m4a1kush m4a1kush: *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ******...