Kök bölgesine 3 kürdan

MarijaneyTR

Doktor
Bir çok cannabis yetiştiricisi , sap bölünmesinin daha büyük verimlere ve daha fazla tricoma yol açabileceğini, daha fazla lezzete ve daha fazla tomurcuga yol açabileceğini söylüyor , siz ne düşünüyorsunuz ben bir bitkimde denedim bakalım diğerlerinden farklı olacakmi . Tecrübe ve bilgi güzeldir .

VendettaX

Ordinaryüs
Bir çok cannabis yetiştiricisi , sap bölünmesinin daha büyük verimlere ve daha fazla tricoma yol açabileceğini, daha fazla lezzete ve daha fazla tomurcuga yol açabileceğini söylüyor , siz ne düşünüyorsunuz ben bir bitkimde denedim bakalım diğerlerinden farklı olacakmi . Tecrübe ve bilgi güzeldir .

Hst haşere saldırısı dal kopmasi yaprak kopması gibi sonuçlarda verim ve kannabidol üretiminin arttığı makaleler ile desteklenmiş şekilde bı konu başlığında mevcut kanka farkı gözler önüne serip paylaştığın için teşekkürler

MarijaneyTR

Doktor
Hst haşere saldırısı dal kopmasi yaprak kopması gibi sonuçlarda verim ve kannabidol üretiminin arttığı makaleler ile desteklenmiş şekilde bı konu başlığında mevcut kanka farkı gözler önüne serip paylaştığın için teşekkürler
Rica ederim kanka , aklım bunda kalmıştı kendim deneyimleyip öğrenmek istiyorum . Bakalım artıları eksileri ne . Sadece bir bitkimde uyguladım .

VendettaX

Ordinaryüs
Rica ederim kanka , aklım bunda kalmıştı kendim deneyimleyip öğrenmek istiyorum . Bakalım artıları eksileri ne . Sadece bir bitkimde uyguladım .
Kanka bildiğim kadarıyla bitki kendini savunma amaçlı thc üretiyor doğası gereği her canlı gibi savunmak için biseyelrle ibtiyaci var buda kannabidol reçine üretimi terpen kokusu thc etkisi vs oluyor savunma ihtiyacı duyucagi seyler yaşayınca artıyor işte merakla bekliyorum sonuçları :)

MarijaneyTR

Doktor
Kanka bildiğim kadarıyla bitki kendini savunma amaçlı thc üretiyor doğası gereği her canlı gibi savunmak için biseyelrle ibtiyaci var buda kannabidol reçine üretimi terpen kokusu thc etkisi vs oluyor savunma ihtiyacı duyucagi seyler yaşayınca artıyor işte merakla bekliyorum sonuçları :)
Hmmm bu güzelmis ozaman , hepsine yapmak istedim şimdi ama kendimi tutayım en iyisi .

Ü

Üye silindi 36867

Guest
bende tam kürdanı soktuğun yerden gövdeyi çatlattım yanlışlıkla , 2-3 tane kürdan sokayım denemiş olurum :D

cane1919

Üye

ben istemeden tecrübe ettim knk bitkiler gövdeden ayrıldı ikiye yarıldı yastık kılıfını ufak parçalara bölüp ameliyat ettim şuan o ikiye ayrılan bitkilerin fan yaprakları bile tricom basmış durumda ve diğerlerinden 2 kat daha şişti https://ibb.co/tDdP5SC bu fotoda ki en sağdakiler benim gözlemlediğim bu ama yatırım tavsiyesi değildir

çok merak ettim vallah güzel konu kanka düşüncene fikrine sağlık

MarijaneyTR

Doktor
Kendim deneyimleyip videolu şekilde paylasicam, yabancı konulara girdim herkes birşey söylüyor en iyisi dedim bir kızı feda edeyim aklımdaki bir düşünceyi silmiş olurum en azından . İnşallah faydası olur diyelim , olursa devamlı kızlara uygulucam .

istr

Ordinaryüs
Ben de merak ettim takipteyim, hangi dönemde takılması tavsiye ediliyor, hasattan bir ay önce kadar mı ? bilgilendirici makale varsa iletirseniz sevinirim, mantıksal olarak çok mümkün bir durum white ın da dediği gibi bitkinin savunma mekanizmasını aktif etmek güzel bir yöntem olabilir sayende ilk defa duymuş oldum.

MarijaneyTR

Doktor
Ben de merak ettim takipteyim, hangi dönemde takılması tavsiye ediliyor, hasattan bir ay önce kadar mı ? bilgilendirici makale varsa iletirseniz sevinirim, mantıksal olarak çok mümkün bir durum white ın da dediği gibi bitkinin savunma mekanizmasını aktif etmek güzel bir yöntem olabilir sayende ilk defa duymuş oldum.
Kanka ben bunun mekalesini okumadım , ama takip ettigim bazı kaliteli growerlar var , yabancı bir defa görmüştüm orda aklımda kaldı , bugün yapmaya kısmetmiş , bende çok merak ediyorum etkisini , özel bir video cekicem bunun için diğer kızlarla karşılaştırma yapicam, tricom ve lezzet denemesi mutlaka yapıp güzel bir konu acicam

istr

Ordinaryüs
Kanka ben bunun mekalesini okumadım , ama takip ettigim bazı kaliteli growerlar var , yabancı bir defa görmüştüm orda aklımda kaldı , bugün yapmaya kısmetmiş , bende çok merak ediyorum etkisini , özel bir video cekicem bunun için diğer kızlarla karşılaştırma yapicam, tricom ve lezzet denemesi mutlaka yapıp güzel bir konu acicam
Kesin olarak takipteyim kankam, konuyu kaçırırsak buradan haberdar et bizi de, tam olarak ne zaman taktığını vs vs detaylı paylaşırsan çok iyi olur kankam

Son düzenleme:

Avare

Doktor
Manifolding diyorlardı sanırım gövdeyi köke yakın bir yerden steril bir bıçakla ikiye bölüp besin ve su alımını ikiye katlamak gibi bir mantığı vardı sanırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** **** ********** **
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ** ****** **** ********* **** ***** *** **** ***** ******* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahaha ***** **** ****** hahahahahahahaha********
    ***** **** ***** ******* ** *** **
    +1
    *** **** ***** **** ***** ******* ** *** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ** ******** ***** *** ****** **
    **** ** **** ***** ******** ***** ** *** ********** hahahaha ***** ******* ***** ** ******* ***** ********* ****** ****** ******* ** **** **** ****** ****** ******** ***
    ******** **** **** ***** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ****** ********* hahahaha** ****** ********* ******* *******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ** **** ***** ******** ***** ** *** ********** hahahaha ***** ******* ***** ** ******* ***** ********* ****** ****** ******* ** **** * ** ***** ****** ***
    **** hahahaha ** ******** **** ******** ******** ***** *** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ** *** ***** ** ** *** ***** ********** **** ******* ********* ********** ******* **** **** ***** ******* ******* **** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******** *** ** ***** **** ****** hahahaha* * ***** ***** ***** hahahaha* **** *** ******** *
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******** *** ** ***** **** ****** hahahaha* * ***** ***** ***** hahahaha* **** *** ******** ****** ****
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ******** *** ** ***** **** ****** hahahaha* * ***** ***** ***** hahahaha* **** ***...