Hukuksuz şekilde zorla kan ve idrarımı aldılar sonuç pozitif çıksa bile itiraz edebilir miyim?

VendettaX

Ordinaryüs
Dersinde bişi olmaz kanka Türkiye burası zorlama çok. Yasada hakliyken haksız olursun boşver.

sefaledd11

Yeni üye
yok durduk yere kanımı idrarımı aldılar , denetimli serbestlik falan gelmeden önce itiraz etme hakkım var mı? bilen var mı? ve test sonuçlarına itiraz edebiliyor muyum?

sefaledd11

Yeni üye
benim ifademi almadan kopyala yapıştır ifade yazdılar , değiştirmek istiyorum benim olayım farklı dedim , imzalatıp savcıya gönderdiler , imzala okumana gerek yok , bir şey olursa odada kamera var değiştiririz cart curt ettiler , ilk defa karakola düştüğüm için ayakta yediler resmen beni , az önce karakola gittim şikayetçi olacağım polisin ismini falan istedim , polis amiri o benim adamım şikayetçi olacaksan benden ol dedi memurluk numarasını verdi(ifade tutanağında yazıyormuş zaten) , yarın ağır ceza avukatıyla konuşacam son kez fikirlerini alacam cuma günüde şikayetçi olmak için savcılığa gidecem lakin benim testim muhtemelen pozitif çıkacak , bu olayları atlatmamın bi yolu var mı yaşım daha çok genç , avukata vekalet verecek param yok , arkadaşımın sevgilisinin babası ağır ceza avukatı ondan aldım bilgileri seni tamamen yemişler seni salmaları gerekiyordu normalde güme gitmişsin resmen demiş benim için kıza , polis eşliğinde kan ve idrar vermeye gittim

sefaledd11

Yeni üye
toplu bir grubun içerisindeydim o gün bişey kullanmıyordum , normalde düzenli esrar içiyorum , 2 kişi olarak aldılar bizi diğer çocuk esrar yakalattı benim üstümden hiç bir şey çıkmadı çantamın yakınında 1 sarjor galara çıktı , çantamı aradılar çantam temizdi galarada benim değildi , ama galara içmişliğim var , önce ki gün 3 tane atmıştım , yanımdaki çocuk esrar yakalattı diye onu teste yollayacaklardı beni salacaklardı , memur ibnelik yaptı direkt olay bu şekilde oldu

Yesil888

Ordinaryüs
Senin iznin olmadan bilincin yerindeyse ve 18 yasin üzerideysen, senin vücuduna kimse dokunanaz, doktor dahil, yapilan islem hukuzsuz. O delillerin hepsi mahkemede gecersiz.Sende biliyorsun. Sana okulda ögrettiler.

Ü

Üye silindi 39151

Guest
toplu bir grubun içerisindeydim o gün bişey kullanmıyordum , normalde düzenli esrar içiyorum , 2 kişi olarak aldılar bizi diğer çocuk esrar yakalattı benim üstümden hiç bir şey çıkmadı çantamın yakınında 1 sarjor galara çıktı , çantamı aradılar çantam temizdi galarada benim değildi , ama galara içmişliğim var , önce ki gün 3 tane atmıştım , yanımdaki çocuk esrar yakalattı diye onu teste yollayacaklardı beni salacaklardı , memur ibnelik yaptı direkt olay bu şekilde oldu
Valla kardeşim kan ve idrar vermeden itiraz edecektin,o şekilde davalık olacaktın. Şimdi sen artık testleri vermişsin memurlardan şikayetçi olabilirsin ama o başka bir dava olur.Sen pozitif çıkınca denetimli alırsın. Galara ne bilmiyorum ben ama

Yesil888

Ordinaryüs
Valla kardeşim kan ve idrar vermeden itiraz edecektin,o şekilde davalık olacaktın. Şimdi sen artık testleri vermişsin memurlardan şikayetçi olabilirsin ama o başka bir dava olur.Sen pozitif çıkınca denetimli alırsın. Galara ne bilmiyorum ben ama
Kanka "galara" kaygi bozuklugu, yani deprasyon icin kullanilan bir ilac, kafa yaparmi bilmiyorum, Recete ile satilmasi lazim. Yani üzerinden bu ilac ciktiysa ve doktor recete yazdiysa gene polisin yaptigi hikaye.

sefaledd11

Yeni üye
cahildim avukatım vs bişeyim de yoktu ne dedilerse kabul etmek zorunda kaldım , şuan bol bol su ve detoks çayı içiyorum , yarın idrar söktürücü alacam bana test yaptıkları gün içmemiştim ama düzenli içiciyim , idrar vermeden önce 2,5lt su içtim , ilk çişimi tuvalete işedim , sonra ki çişimi kaba işedim , pozitif çıkmama olasılığı var mı?

sefaledd11

Yeni üye
şuan esrarı vücudumdan atmaya çalışıyorum test sonucuna bu olan olaylarla birlikte itiraz etmek tekrar test vs olmak istiyorum bi çıkış yolum olsun istiyorum .

sefaledd11

Yeni üye
reis inanmadığın kısmı anlamadım olaylar tam olarak bu şekilde oldu , yarın avukat tanıdığa soracam tekrar bu olayları , gelişmeyi buraya yazarım

sefaledd11

Yeni üye
uyuşturucu testine itiraz ediliyor mu onu bile bilmiyorum ama direkt itiraz etmek istiyorum , 2-3 gündür kafayı yiyiyorum elimden bişey gelmiyor

Tinapolis

Yeni üye
dostum ifade bi şekilde sisteme işlenmiş artık.bi kaç ay sonra evine denetimli kağıdının gelmesini bekle.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • asilreis asilreis:
    **** ******* hahahaha*** ******** *** **** **
  • E eagle54:
  • asilreis asilreis:
    *** **** ******** ***** ***** ** ******** ***** ****** * **** ******* ******** ****** ***** ******** ***** **** ********* ******* ******** *** ****** *******
  • E eagle54:
    *** ****** hahahaha ** **** ******** * ****** ******
  • E eagle54:
    ********* ***** ***** ***** ****** ** **** ******** **** ******** ***** ***** ** ******** ***** ****** * **** ******* ******** ****** ***** ******** ***** **** ********* ******* ******** *** ****** *******
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
    +1
  • K kujo07:
  • asilreis asilreis:
  • E eagle54:
    ***** **** ***** ****** ** hahahaha ******* ***** **** ***** hahahaha ** ******* ******* ******** ***** ***** **** **** *** ********** ***
  • asilreis asilreis:
    ********** ********** ** ***** ******* ***** **** ****** ******* *** hahahaha **** ***** ****** ** hahahaha ******* ***** **** ***** hahahaha **
  • E eagle54:
  • Ogxx34 Ogxx34:
    ***** ******* ****** ********* ******** **** ******** ***** ***** ** ******** ***** ****** * **** ******* ******** ****** ***** ******** ***** **** ********* ******* ******** *** ****** *******
  • Ogxx34 Ogxx34:
    hahahahahahahaha**********
  • asilreis asilreis:
    * ***** ****** ********** hahahaha **** ******** ******* ********* ********** *** ***** **** ****** ***** ****** ****** ********* ****** **** ********** ******* ****** ********* *****
  • asilreis asilreis:
    **** ********** ***** ******** ****** ***** ***** ***** ******* ********* ****** ******* ****** ** ******** hahahaha* ********** **********
  • Ogxx34 Ogxx34:
  • asilreis asilreis:
  • asilreis asilreis:
    * ***** *** ***** ******* ******** * **** ****** ** ****** ********** **** ***** ***** hahahaha
  • E eagle54:
    ********** ***** * ***** *** ***** ******* ******** * **** ****** ** ****** ********** **** ***** ***** hahahaha
  • H happyworld:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    hahahaha*** *****
  • puslu77 puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    puslu77 puslu77: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...