Honey B - Günce (Indoor)

Pinkman087

Yeni üye
Selam dostlar,

Umarım devamını getirebileceğim günce olur.
Afgan kush çadırda son demlerinde bende honey b leri filizlendirdim hazır olsun diye,

Genetics : 90% sativa - 10% indica
THC:18 %
CBD: 0.8%

13.04.2018 tohumu çatlatmaya bıraktım.
20.04.2018 toprağa aldım.
22.04.2018 filizlendiler.

Ortam(03.05.2018);

Işık : 18/6  10w led 6500k (23w cfl vardı bugün led ile değiştirdim)
Isı: Gündüz. = 22-25 derece arası
Gece = 18-22
Nem: %60 civarı
Saksı: 500 ml sanırım ölçmedim.
Toprak: coco + all mix karışımı
Toprak pH : 7 - (pH down aldım 6 ya düşürmeye çalışıcam)
Gübre: Biobizz root juice + sprey ile fishmix
Fan mevcuttur zamanlayıcı ile yarım saat çalışıp yarım saat duruyor.

https://ibb.co/mmi6on
https://ibb.co/nhy6on
https://ibb.co/c8krM7

Afgan kush hasat olduktan sonra çadıra girecek,

80x80 çadır
400w mh+hps lamba
Cooltube + carbon filtre + 2x fan
20 lt bez saksılara alınacaklar,
Toprak: coco + all mix karışımı
Gübreler: Biobizz Grow, Bloom, Root juice, Bio heaven, Top max, Acti vera, Fish mix.
Ev yapımı co2 yapmayı düşünüyorum,

Kullanılacak teknikler; Topping, Main lining, Scrog, (Belki super cropping)

Eksiğim veya şunu yapsan daha iyi olur dediğiniz bişeyler varsa yorum yaparsanız sevinirim, bol hasatlar.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
RE: Honey B - Günce

Bitkiye azda olsa biraz esinti vermen lazim knka. Ufak bi 12wattlik dc motor varsa etrafta bos duran ona bi pervane yap ve asiri ruzgar yapmiycak sekilde bitkinin hafifte olsa haraket etmesini sagla. Hersey harika, nem on numara ve bitki gayet saglikli. Yani thrips ve fungus gnats dedigimiz meyve sinekleri icin mukkemmel bir ortam. Ruzgarli ortamda yasiyamazlar o yuzden simdiden onlemini al. Esrarin bol olsun knka

Pinkman087

Yeni üye
Cvp: Honey B - Günce (Indoor)

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Bitkiye azda olsa biraz esinti vermen lazim knka. Ufak bi 12wattlik dc motor varsa etrafta bos duran ona bi pervane yap ve asiri ruzgar yapmiycak sekilde bitkinin hafifte olsa haraket etmesini sagla. Hersey harika, nem on numara ve bitki gayet saglikli. Yani thrips ve fungus gnats dedigimiz meyve sinekleri icin mukkemmel bir ortam. Ruzgarli ortamda yasiyamazlar o yuzden simdiden onlemini al. Esrarin bol olsun knka

Onu yazmayı unutmuşum, fan var evet teşekkürler yorumun için.

ugurcanbasar

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:

sa kanka alakasız olacak ama benim aktivasyon maili gelmedi rumuz adlım yeni. jointmonster tutuldum **** hahahah. otomatik mi geliyo? 7 kere tıkladım gönder diye gelmedi

Pinkman087

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:

Fan vardı yazmayı unutmuşum, güncellendi. teşekkürler yorumun için.
bu arada kükürt ile toprak ph ın düşürmeyi denedinmi hiç ?
benim toprak 7 nin üzerinde
all mix + coco karışımı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
    S SuperKafa: ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** **********...