Hollandaya gidilse 1 kereye mahsus.

salvadord

Yeni üye
Selam Kankalar aklıma gelen birşeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Hollanda'ya gidilse bir defa yada orada yaşayan bir tanıdığınız olsa sizde benim gibi tr ye kargo ile uyuşturucu gönderir miydiniz? Sistem şöyle işler esrar Cok yer kaplar bunun yerine esrar yağını alamanci cikolatasinin içine güzelce zulalayip şöyle 20-30 gram kadar kargo ile göndersek gümrük ayikirmi acaba? Misal geçen sene Almanya daki teyzem bize kargo ile çikolata telefon falan göndermişti kargoyu açmışlar ama ürünler sağlamdı onlardı içine zula yapılsa nasıl olur? Kaç senesine geldik hala orjinal haze icemedim ha eskiden çok sağlam sigaralar içtik ama ben sativa taraftarıyım lemon haze olacak. Yada Hollanda'dan türk vendor olsa BTC ile zula bir yerde bizim buraya esrar yağı gönderse olsa olur sizce. Direk esrarı kargoya koyup göndermek sıkıntı ama yağı ben üstüme alıp gelirim ülkeye kankalar.

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Selam Kankalar aklıma gelen birşeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Hollanda'ya gidilse bir defa yada orada yaşayan bir tanıdığınız olsa sizde benim gibi tr ye kargo ile uyuşturucu gönderir miydiniz? Sistem şöyle işler esrar Cok yer kaplar bunun yerine esrar yağını alamanci cikolatasinin içine güzelce zulalayip şöyle 20-30 gram kadar kargo ile göndersek gümrük ayikirmi acaba? Misal geçen sene Almanya daki teyzem bize kargo ile çikolata telefon falan göndermişti kargoyu açmışlar ama ürünler sağlamdı onlardı içine zula yapılsa nasıl olur? Kaç senesine geldik hala orjinal haze icemedim ha eskiden çok sağlam sigaralar içtik ama ben sativa taraftarıyım lemon haze olacak. Yada Hollanda'dan türk vendor olsa BTC ile zula bir yerde bizim buraya esrar yağı gönderse olsa olur sizce. Direk esrarı kargoya koyup göndermek sıkıntı ama yağı ben üstüme alıp gelirim ülkeye kankalar.
kargoları köpeklere koklatıyorlar patlarsın

salvadord

Yeni üye
Gümrükte bir tanıdık olsa işler nasıl dönüyor orda bilgi alırdık ama butun kargoları köpek nasıl koklucak tek başına

salvadord

Yeni üye
Vay **** en iyisi öyleyse kendin yetiştirmek bizim ülkede bu kargo ve uyuşturucu işini çok iyi takip ediyorlar köpekleri aldatacak bir teknoloji hala gelişmedi degilmi?

Ü

Üye silindi 15628

Guest
hepsini koklatıyorlar artık yurtiçi kargolarda koklatılıyor

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Kanka köpek varsa sıkıntı aga , bi belgeselde izlemiştim diyodu ki köpek burnu bi futbol sahası yeşil beyzbol topunun içinde bi tane sarı beyzbol topunun kokusunu alabilir

Cashh

Doktor
Kanka bir çok kez götürdüm en son kıbrısa giderken tastaslarımın arasında 4 5 gr kadar götürdüm. Üzerine saklarsan iyi bir şekilde sıkıntı olmaz. Ancak renk vermemen lazım panik yapmaman lazım. Yaparsan yakalanırsın her türlü bide şu ellerini açtığın bir cihazın içine giriyorsun ya işte o büyük sıkıntı direk görür ben dönerken önümdeki girdi ben girmeden yırttım geçtim
Ben yurt içi yurt dışı uçuşlarda çok gezdirdim hatta buradan dubai ye orada takıldım bir süre sonra bahrein e oradan tekrar dubai oradan tr ye gittim geldim bu sırada taşaklarda 25 lsd kağıt üç paket tsu Bi üç palet tsui iki paket dmt üç paket hawain mantar iki paket başka manidar dört acid damlatılmış şeker 20 gram basılı kubar vardı yanımda bir miktarını tükettim oralarda sonra getirip kalanı burada içtim. Niye bu kadar karışık çorbacı bir kardeşim direk paketi verdi işi bırakıp alı iç abi diye daga başka çeşitte malzeme de vardı içinde ama yazmadım buraya bir anımda bahrein den dubai ye geçicez mal taslakta biz geçiktik bir koltuk ter içinde kaldık bi gittik uçak rotar durduk pat aklıma geldi mallar lsd var şeker var tere karışırsa havada sıçtım koştum tuvalete sardığım kağıt ta tam lsd kagıtlara kadar ıslanmış

salvadord

Yeni üye
Ya aslında akıl var mantık var iyi zula yaparsan üstündeki malı kim nerden bilecek ama bomba gibi gezmis adam ahaha

Mtlstl

Yeni üye
İki kere hollanda’dan dönerken bir kere de Almanya’dan dönerken malzeme getirdim hem de valizin içinde hiç bir sıkıntı olmadı belki şanstır birsey diyemem :)

WeedMann

Üye
Orası öyle de bende gidiyorum geliyorum öyle 5 - 10gr sigarayla ama çeşit çeşit eşya sıkıntılı yani :) denetimle yırtamayıp yatarı bile olabilir

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Kankalarım yurtdışı uçuşlarında artık sistem röntgen çekiyor. Mabadınada soksan ortaya çıkar...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** **** ***** hahahaha*** *** ** ***** *** ** ******* *** ***** **** *****
    +1
  • H Heisenberg01:
    *** ** **** ********** **
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha** ** *** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    ** ** *** **** **** *** hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    *** ****** * ** ***** ** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ***** ******** ***** ********* **** ********* * ** *** ***** **** ******** ***** *** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ***** *** ****** * ** ***** ** **
  • H Heisenberg01:
    *** ***** ****** ******* ********* ******* ******** ******** ***** **** ***** ******* **** ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    ******** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ***** ***** ********** ********* hahahaha***
  • H Heisenberg01:
    ******** ******** ** ********** hahahaha* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * **** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** * **** hahahaha ********* **** *****
  • H Heisenberg01:
    ****** ******* **** *** *** **** **** **** * ** ***** ********* ******* ****** **** ***** ****** **** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ***** hahahaha **** ****** ********** ********* ********* hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ******** ******** ** ********** hahahaha* ****
    içiciadam içiciadam: ******** ***** hahahaha **** ****** ********** ********* ********* hahahaha*** *****...