Hazır sistem kabin

Pablo21

Yeni üye
Gerçekten bukadar paralar harcamaya gerek yok ben dolaba tek çiçek yaptım tohumlar dahil bin liraya halloldu

Üstelik ışığımda cob led hazır 250 tl ye hazır aldım

zebekers

Yeni üye
Cvp: Hazır sistem kabin

hos geldin bro, kendin toparlarsan daha ucuza mal edersin ve neye ihtiyacın olduğunu araştırmak bilgilenmeni sağlar. bu kiti alırsan da cooltube almanı tavsiye ederim sıcaklık problemi olmaması için.

highcouple

Yeni üye
arkadaşların da dediği gibi ihtiyaç doğrultusunda al. benim de ilk gözüm boyandı alayım diye. sonra biraz araştırma yapınca gereksiz olduğunu anlıyorsun. ihtiyacını öğren ona göre al

dragonbvrn

Yeni üye

zebekers' Alıntı:
hos geldin bro, kendin toparlarsan daha ucuza mal edersin ve neye ihtiyacın olduğunu araştırmak bilgilenmeni sağlar. bu kiti alırsan da cooltube almanı tavsiye ederim sıcaklık problemi olmaması için.

bro çok teşekkür ederim lamba konusunda bir sorum olucaktı araştırdığım kadarıyla dönemler için 2 farklı lamba kullanmam gerekiyormuş bu sistemdeki 250 watt hps yi tüm dönemleri için kullanmam sorun yaratır mı

Pablo21

Yeni üye
Hps önermem ısı sorunu yaşarsın burdan alacağın ışığı tüm dönemlerde kullanabilirsin zaten ulaşırsan onlarda sana gerekli bilgileri sağlar https://rymenerji.sahibinden.com/

Hps alırsan cooltube gerekir cooltube için hazır settekinden daha güçlü fana ihtiyacın var. İmkanın varsa kesinlikle Led al. Hps daha masraflı olur, elektrik faturasını da düşünürsek.

dragonbvrn

Yeni üye
Nazarian' Alıntı:
Hps alırsan cooltube gerekir cooltube için hazır settekinden daha güçlü fana ihtiyacın var. İmkanın varsa kesinlikle Led al. Hps daha masraflı olur, elektrik faturasını da düşünürsek.

Kanka hazır sistem almak istiyorum bütçem 2500 civarı ondan dolayı bu kabini bulabildim bir tek fatura olarak 250 watt hps lamba ne kadar fatura yazar ki ay sonunda

Pysx

Yeni üye

Kanka hps lamba pişmanlıktır valla cooltube falan totalde kabin hariç sistemi kurmak bana 3k ya mâl oldu. Bide her ay 500 lira elektrik fatura geliyo sen hesap et. Hps alma, aldırma yaz aylarında. Kışın olsa hps al derdim çünkü kışın da led aldığında ısıtmak için elektrikli ısıtıcı kullanacaksın o da faturayı şişiricek. bendeki lamba 600w

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    J Jamaicanganja: ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****