HAYATIM ZEHİR OLDU

kafamguzel

Yeni üye
Yaklaşık 6 yıldır esrar içiyorum. İlk başlarda böyle sorunlarım yoktu. Ne zaman ki skunk adlı kimyasalı vücudumu soktum ve o bad tripleri yaşadım,normal doğal esrarı içsem bile bu korkuyu bu bad tripi yaşıyorum. 2017-2019 arasında tükettim bu skunk denen zehri. Buradan öğrendiklerimle yaptığım ve içtiğim cigaralar da oldu . Ama 2018 yazından itibaren çıkamadığım bir kafq var. Dış alanda bir gün öyle bir trip yaşadım ki kafamda skunk varken. Gökyüzü üzerime düşüyordu,yolda dengemi sağlayamıyordum,ölücem ve herkes başıma üşüşecek tribini yaşadım dostlar.(bonzai krizine girenleri çok gördüm belki ondandır bu korkum. Neyse atmosferde ne kadar miniğiz be kadar küçüğüz(gerçekler) gibi şeyleri düşünmeye başladım,yolda yürürken kafamın üstünden bir kamera kalkıyor adeta ve yükseldikçe kendimin ne kadar da küşük olduğunu izliyorum adeta. Neyse dostlar skunk’ı hayatımdan çıkardım.yaklaşık 8 aydır harman kalsam da içmiyorum . Torbacıda skunk varsa hiç ilişmiyorum bile yalnız bu trip ben de kaldı. Bildiğiniz tarladan gelmiş o köy cigaasından bile bu triplere giriyorum. Tek başıma asla yolda yürüyemem(yol bitmez) bir şeye tutunmak zorunda kalıyorum(yanımda bir arkadaşım varsa yürüyorum artık) bunun gibi şeyler işte. Benim internetten araştırdığım agorafobi ve panik bozukluk gibi bir şey çıkıyor karşıma. Doktora gitmedim şimdiye kadar ama geçtiğimiz hafta kafam güzel değilken bu tripleri yaşadım ve artık ciddi ciddi gitmeye karar verdim. Sizin de başınıza böyle şeyler geldi mi ? 

tdostum gecmis olsun öncelikle olay tamamen psikolojik. Skunkla bi alakası oldugunu düşünmüyorum skunk icilecek şey tabi ki değil basıyolar icine akemiyi ama hem temizini hem kimyasalını icmis kullanmıs biri olarak yaşadgın bu olayların skunka baglı oldugunu düşünmüyorum hepsi tamamen kafada biten psikolojik şeyler doktora görünmen tabiki iyi olacaktır ama doktorun sana koyacağı teşhis vereceği depresan sana ne kadar iyi gelecek bunu düşün. ruhsuz hissiyatsız hicbişeyden tat almayan biri olarak gezmek mi yoksa psikolojiyi bi şekılde toparlayip yola devam etmek mi secim senin. benım tavsiyem esrarı azaltıp spora abanman olacaktır ayda belirli günlerin olsun o gün otur yamyam gibi ic icme diye birşey yok ama az öz unutma herşey psikolojik.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Hocam o psikolojide doktorda çare  olmaz sen kendini kurmuşsun skuntan diye fakat  o sadece bir etken  çok daha beterlerini yaşadım kimyasallar ile tek çözüm var normal hayatını yaşamaya devam etmen çabalaman  kendini normal hissedene kadarda her türlü maddeden uzak durman yoksa eski haline dönüyorsun ilk içişinde. Geçmiyor ve her kullandığında bilinç altına ekleniyor artıyor   bi gün anlamassın 2. gün  tekrar yaşarsın ve katlanarak artar  bu şekilde tek çözüm her türlü maddeden uzak olmak tabi  bunun süresi kişiye bağlı  meth i bıraktıkan  sonra 2 yılda  insan olduğumu hatırladım normal hayatıma döndüm sakın hafife almayın bu durumları bilinç altınız  sandığınızdan çok farklı çalışıyor  bitti gitti diye  kenara atılıcak bir şey deildirler kendileri ::D  10 yıllık bir tecrübeyle sabit bi görüşümdür bu

Saltoa

YÖNETİCİ
Ne güzel işte kanka kaç gram sigarayı içiyorum senin içtiğin kafaya ulaşmak için yine olmuyor.

reaL

Üye
İnsanın kendini bilmesi en önemli kural bro.
Kendini kaybetme,psikolojin düzelmedikçe kullanma.

cocuk onunla alay edin diye acilmamis panik bozukluk veya o yola dogru giden bir rahatsizlik dalga konusu olmamali. gecmis olsun dostum keyif icin icilen dalga sana keyif vermiyorsa artik icmeyiver sagligindan onemli degil.

kafamguzel

Yeni üye
Cvp: HAYATIM ZEHİR OLDU

sweetlikeliquor' Alıntı:
cocuk onunla alay edin diye acilmamis panik bozukluk veya o yola dogru giden bir rahatsizlik dalga konusu olmamali. gecmis olsun dostum keyif icin icilen dalga sana keyif vermiyorsa artik icmeyiver sagligindan onemli degil.

hayatlarında hiç arkadaş kurbanı olmamış,cigaranın kapağına bonz koyulmamış arkadaşların anlaşılan. arkadaşın sana yüksek kafa yaşatıcam eğlenicem diye bunu yapar ,sen kötü kafalara girer hayatını ,kendini sorgularsın. bunların böyle dertleri olmamış. ben bunu çoğunuzun hayal bile edemeyeceği ortamlarda içtim lakin hayatıma skunk’ın girdiği sene filmler koptu. 2-3 yıl bir parasızlık iflas gibi durumlar yaşadık.hepsinin etkisinde bir de bu skunk zehri insanı anksiyete manyağı yapıyor.bunu kullanan kim varsa anksiyete yaptığından şikayetçi şu anda.insanları çıldırtmak adına yapıldığından hiç kuşkum yok. İçmemeyi deniyorum tabi ama boş sigarayı da bıraktığım bu günlerde spora başladım. her şey daha iyi elbet ama bazen ansızın gelen korkular var.üstteki arkadaş da yaramıyorsa içmesin gibi bir şey söylemiş.onun asla böyle kafalar yaşamamasını dilerim.:)

kafamguzel

Yeni üye

senator' Alıntı:
Yorumları okuyorum da gerçekten çok üzülüyorum.Bu forumda tonlarca madde kullanıp psikolojinin P sinden anlamayan o kadar çok insan var ki...

(Şimdi size 3 sene boyunca yaşadığım psikolojik evrelerin özetini anlatacağım,hayat her hatayı yapacak kadar uzun değil,inanıyorum ki benim yaşamımdan da tecrübe çıkaracak birileri mutlaka olur izninizle) : 

Bundan 3 sene önce bilmeden içilen bir bonzainin mağduru olarak size tecrübelerimi aktarmak istiyorum.
Öncelikle biraz beyini tanımak lazım,beyin dediğimiz organizmanın vücüddaan bağımsız bir savunma sistemi vardır ve dışarıdan gelen tehtitlere karşı kendisini daha daha hassas bir korumaya alır.Bende o lanet gecede tuvalette kalp krizinden ölmek üzereyken aynaya baktığımda kendimi kefene sarılı şekilde kabirde görüp halisler yaşıyordum.Ben bir şekilde kurtuldum ama daha sonrasında kurtulamayan birisi oldu ne yazik ki.Her neyse bu konuya çok girmek istemiyorum.O gecenin sonrasında beynim kendi savunma sistemini aktifleştirmiş ve çoğumuzun hastalık sandığı ancak hastalık olmayıp sadece bir sempton olan depersonalizasyona yakalanmıştım.İlk haftalar kendimi rüyada gibi hissediyordum,daha henüz bana ne olduğunu anlayamadan gittiğim psikiyatrist şizofreni başlangıcı diye bana ilaçları dayamıştı.Ancak bir sorun vardı ben şizofreni değildim ve öyle bir bulguda yoktu !! Daha sonra ki bir hafta boyunca şizofreniyi detaylıca araştırırken ya doğruysa korkusu bende panik atağa yol açmıştı,sonradan anksiyetelerim arttı ve vücut tüm serotonin hormonunu keserek beni ağır bir depresyona itmişti.daha sonra ki bir hafta içinde ise küçüklükte yendiğim OKB hastalığı tekrar  yakama yapışmış insanların gözlerinin içine bakmaya bile korkan takıntılı güçsüz aciz paranoyak biri olmuştum.Ardından geçen zaman içerisinde farklı doktorlara gidip asıl hastalığımı öğrenmiştim ve sonrasında tekrar tekrar derken bana şifayı getirecek asıl doktorla aylar sonrasında tanışmıştım.Tabi bu süre içerisinde doktor değiştirmemin sebebi hastalığımın gram azalmaması aksine intihar dürtülerimin tavan yapması sonucu kendimi yürüyen bir ceset gibi görmemden kaynaklanıyordu...

Şimdi konuyu biraz toplamak gerekirse,hastalığa yakalandığım an itibariyle 6 ay boyunca boş sigara dahi içmemiştim sonradan tanıştığım doktor sayesinde 3 ayda doğru ilaç ve doğru tedaviyle bu hastalıklar %90 azalmış sadece anksiyete ve okb yi zihnimin içinden atamıyordum.Adım attığım her an yaşadığım şehir üstüme geliyor korkularım beynimin içerisinde devamlı nüfuz ediyordu,sonrasında çözümü şehir değiştirmekte buldum,
ve verdiğim bu karar sayesinde anksiyetelerim de tamamen kaybolmuştu.Tek sıkıntım artık sadece OKB idi bunun ise sebebi tamemen serotonin eksikliğinden kaynaklı olduğu söyleniyordu,bu ise beni zaman zaman depresyona sokuyor ve ilaç kullanırken aynı zamanda çözümü alkolde aramaya başlamıştım.
Tabi günler geçtikçe alkolun verdiği cesaret beni tekrar cigara içmeye itmişti.Aslında bonzaiden sonrada bir daha içmem diye düşünüyordum ama öncesinde alkol dahi almadan tükettiğim tek şey oydu.Ve gene bir şekilde temin edip içmeye başladım.Uzun zaman sonrasında ilk alkolsüz içişimde ağır bir anksiyete geçirdim ve bana yaramadığını düşünüp kenara koydum.Sonraki alkol içisimde tekrar denedim ve anksiyetelerin azaldığını fark ettim.Ardından 4 ay boyunca her alkol içişimde cigarada içiyor kimi zaman anksiyete yaşıyor kimi zaman ise o sakin kafayla korkularımın daha çok üzerine gidiyordum derken,olaydan doktoruma bahsettim alkolle hapları içerken dozajı 1/4 içmemi cigaranın ise beynimdeki serotonin seviyesini tekrar değiştireceğini ve ilaçların bir işe yaramayacağını söyledi.
Ama ben doktoruma uymadım ve 6 ay boyunca haplarımı kullanmadan cigara ve alkol içitm.Sonuç olarak dopamin seviyemin **** siktim,tüm hastalıklar geçti ama OKB geçmedi sadece ciddi bir azalma vardı kompülsyon dediğimiz hareketler ( göz temasından kaçma gibi ) tamemen bitti ama onu tetikleyen obsesyonları zihnimden atamadım ve tekrar ilaca başladım bıraktım başladım bıraktım...
Tabi aylar geçti bu süreçte okuduğum okulumdan mezun oldum, iş hayatına atıldım evlendim hayatım düzene girdi uzun bir süre ayda 1 kere alkol zor içebiliyordum diğerini bulmak imkansızdı tabi bu sürede düzene giren hayatım sayesinde obsesyonları tamamen yendim ama serotonin eksikliği beynimde gün içerisinde yaşadığım ciddi bir baskıya sebep olmaya başlamıştı.Bu süreçte ben ise boş durmayıp şehir dışından lemon haze gibi sigaralar çözdüm ve kendime 2 güne bir içme şartı koydum,bir baktım ki bu şartlama benim motivasyonumu arttırmış gün içerisindeki tüm stresimi yenmemi sağlamış ve en önemlisi kafamdaki baskılarda bir anda yok oluvermişti.Şu an çok sağlıklıyım ve ileriye dönük CBD ile ilgili şeyler denemeyi düşünüyorum,ilaç kullanmıyorum ve nereye kadar böyle gider bilmiyorum bunu zaman gösterecek...

Çok uzattım biliyorum ama gel gelelim senin sorununa sevgili arkadaşım : Bende uzun bir dönem skunk içtim ve büyük ihtimal beni tribe sokan şey onun içindeki kimyasallardan kaynaklanıyordu.İçtiğin sigara senin beyin savunma sistemini devreye sokmuş ve her içisinde beynin kendini korumak adına sana panik atak yaşatmış ve buda beyin kimyanı değiştirip seni sürekli ayık tutmak için anksiyelerini arttımış.Bu tarz şeylerin hastalık olabilmesi için belli bir zaman boyunca tekrar etmesi ve seni fazlasıyla rahatsız etmesi lazım ve gördüğüm kadarıyla bu bulguların hepsi sende var.Benim görüşüm mutlaka bir psikiyariste gidip güzel bir tedavi alman,öncelikle bu panik atağının geçmesi lazım.Bu süreçte içtiğin alkol bile sende panik atağı tetikleyebilir !! Cigaraları saymıyorum bile.Kendinden cidden emin olduktan sonra cigarayı küçük dozajlarda deneyebilirsin tabi içip içmemek tamamen sana kalmış ben sadece içtiğini farz ederek konuşuyorum.Yaşadığın bu süreçte her şey seni bunaltıp kendini aciz hissetmeni sağlıcaktır lütfen beyninin bu oyununa aldırma senin gibi milyonlarca insan olduğunu düşün ve en basitinden bunun bir hastalık olduğunu kabullenip iyileşeceğin vakte odaklan.Hayat gerçekten korkularla yaşayacak kadar uzun değil...Bu süreçte yeni hobiler edinmeye çalış ve kafanı dağıt,zaman geçtikçe her şey normale binecek merak etme ::)

Sana ne kadar teşekkür etsem az dostum.İnan içimi rahatlattın. Ben de serotonin hormonunu spor yaparak artırma çabasına büründüm. Geçtiğimiz 3-4 yıl gerçekten kötüydü. Kardeşimde panik atak vardı ki ben ona cigara bile içirmezdim. Sonra ne kadar lanet bişiy olduğunu gördüm. Yoldan karşıya geçemeyecek kadar aciz ve güçsüz hissediyorsun bazen.Rahatlıkla geçebiliceğin yolu geçemiyorsun. Sigarayı bıraktım,esrar hala içiyorum onun içine karıştırıyorum ama bu da canımı sıkıyor. Bir müddet her şeye ara verip olabildiğince spor yapmam gerek.

senator' Alıntı:
Yorumları okuyorum da gerçekten çok üzülüyorum.Bu forumda tonlarca madde kullanıp psikolojinin P sinden anlamayan o kadar çok insan var ki...

(Şimdi size 3 sene boyunca yaşadığım psikolojik evrelerin özetini anlatacağım,hayat her hatayı yapacak kadar uzun değil,inanıyorum ki benim yaşamımdan da tecrübe çıkaracak birileri mutlaka olur izninizle) : 

Bundan 3 sene önce bilmeden içilen bir bonzainin mağduru olarak size tecrübelerimi aktarmak istiyorum.
Öncelikle biraz beyini tanımak lazım,beyin dediğimiz organizmanın vücüddaan bağımsız bir savunma sistemi vardır ve dışarıdan gelen tehtitlere karşı kendisini daha daha hassas bir korumaya alır.Bende o lanet gecede tuvalette kalp krizinden ölmek üzereyken aynaya baktığımda kendimi kefene sarılı şekilde kabirde görüp halisler yaşıyordum.Ben bir şekilde kurtuldum ama daha sonrasında kurtulamayan birisi oldu ne yazik ki.Her neyse bu konuya çok girmek istemiyorum.O gecenin sonrasında beynim kendi savunma sistemini aktifleştirmiş ve çoğumuzun hastalık sandığı ancak hastalık olmayıp sadece bir sempton olan depersonalizasyona yakalanmıştım.İlk haftalar kendimi rüyada gibi hissediyordum,daha henüz bana ne olduğunu anlayamadan gittiğim psikiyatrist şizofreni başlangıcı diye bana ilaçları dayamıştı.Ancak bir sorun vardı ben şizofreni değildim ve öyle bir bulguda yoktu !! Daha sonra ki bir hafta boyunca şizofreniyi detaylıca araştırırken ya doğruysa korkusu bende panik atağa yol açmıştı,sonradan anksiyetelerim arttı ve vücut tüm serotonin hormonunu keserek beni ağır bir depresyona itmişti.daha sonra ki bir hafta içinde ise küçüklükte yendiğim OKB hastalığı tekrar  yakama yapışmış insanların gözlerinin içine bakmaya bile korkan takıntılı güçsüz aciz paranoyak biri olmuştum.Ardından geçen zaman içerisinde farklı doktorlara gidip asıl hastalığımı öğrenmiştim ve sonrasında tekrar tekrar derken bana şifayı getirecek asıl doktorla aylar sonrasında tanışmıştım.Tabi bu süre içerisinde doktor değiştirmemin sebebi hastalığımın gram azalmaması aksine intihar dürtülerimin tavan yapması sonucu kendimi yürüyen bir ceset gibi görmemden kaynaklanıyordu...

Şimdi konuyu biraz toplamak gerekirse,hastalığa yakalandığım an itibariyle 6 ay boyunca boş sigara dahi içmemiştim sonradan tanıştığım doktor sayesinde 3 ayda doğru ilaç ve doğru tedaviyle bu hastalıklar %90 azalmış sadece anksiyete ve okb yi zihnimin içinden atamıyordum.Adım attığım her an yaşadığım şehir üstüme geliyor korkularım beynimin içerisinde devamlı nüfuz ediyordu,sonrasında çözümü şehir değiştirmekte buldum,
ve verdiğim bu karar sayesinde anksiyetelerim de tamamen kaybolmuştu.Tek sıkıntım artık sadece OKB idi bunun ise sebebi tamemen serotonin eksikliğinden kaynaklı olduğu söyleniyordu,bu ise beni zaman zaman depresyona sokuyor ve ilaç kullanırken aynı zamanda çözümü alkolde aramaya başlamıştım.
Tabi günler geçtikçe alkolun verdiği cesaret beni tekrar cigara içmeye itmişti.Aslında bonzaiden sonrada bir daha içmem diye düşünüyordum ama öncesinde alkol dahi almadan tükettiğim tek şey oydu.Ve gene bir şekilde temin edip içmeye başladım.Uzun zaman sonrasında ilk alkolsüz içişimde ağır bir anksiyete geçirdim ve bana yaramadığını düşünüp kenara koydum.Sonraki alkol içisimde tekrar denedim ve anksiyetelerin azaldığını fark ettim.Ardından 4 ay boyunca her alkol içişimde cigarada içiyor kimi zaman anksiyete yaşıyor kimi zaman ise o sakin kafayla korkularımın daha çok üzerine gidiyordum derken,olaydan doktoruma bahsettim alkolle hapları içerken dozajı 1/4 içmemi cigaranın ise beynimdeki serotonin seviyesini tekrar değiştireceğini ve ilaçların bir işe yaramayacağını söyledi.
Ama ben doktoruma uymadım ve 6 ay boyunca haplarımı kullanmadan cigara ve alkol içitm.Sonuç olarak dopamin seviyemin **** siktim,tüm hastalıklar geçti ama OKB geçmedi sadece ciddi bir azalma vardı kompülsyon dediğimiz hareketler ( göz temasından kaçma gibi ) tamemen bitti ama onu tetikleyen obsesyonları zihnimden atamadım ve tekrar ilaca başladım bıraktım başladım bıraktım...
Tabi aylar geçti bu süreçte okuduğum okulumdan mezun oldum, iş hayatına atıldım evlendim hayatım düzene girdi uzun bir süre ayda 1 kere alkol zor içebiliyordum diğerini bulmak imkansızdı tabi bu sürede düzene giren hayatım sayesinde obsesyonları tamamen yendim ama serotonin eksikliği beynimde gün içerisinde yaşadığım ciddi bir baskıya sebep olmaya başlamıştı.Bu süreçte ben ise boş durmayıp şehir dışından lemon haze gibi sigaralar çözdüm ve kendime 2 güne bir içme şartı koydum,bir baktım ki bu şartlama benim motivasyonumu arttırmış gün içerisindeki tüm stresimi yenmemi sağlamış ve en önemlisi kafamdaki baskılarda bir anda yok oluvermişti.Şu an çok sağlıklıyım ve ileriye dönük CBD ile ilgili şeyler denemeyi düşünüyorum,ilaç kullanmıyorum ve nereye kadar böyle gider bilmiyorum bunu zaman gösterecek...

Çok uzattım biliyorum ama gel gelelim senin sorununa sevgili arkadaşım : Bende uzun bir dönem skunk içtim ve büyük ihtimal beni tribe sokan şey onun içindeki kimyasallardan kaynaklanıyordu.İçtiğin sigara senin beyin savunma sistemini devreye sokmuş ve her içisinde beynin kendini korumak adına sana panik atak yaşatmış ve buda beyin kimyanı değiştirip seni sürekli ayık tutmak için anksiyelerini arttımış.Bu tarz şeylerin hastalık olabilmesi için belli bir zaman boyunca tekrar etmesi ve seni fazlasıyla rahatsız etmesi lazım ve gördüğüm kadarıyla bu bulguların hepsi sende var.Benim görüşüm mutlaka bir psikiyariste gidip güzel bir tedavi alman,öncelikle bu panik atağının geçmesi lazım.Bu süreçte içtiğin alkol bile sende panik atağı tetikleyebilir !! Cigaraları saymıyorum bile.Kendinden cidden emin olduktan sonra cigarayı küçük dozajlarda deneyebilirsin tabi içip içmemek tamamen sana kalmış ben sadece içtiğini farz ederek konuşuyorum.Yaşadığın bu süreçte her şey seni bunaltıp kendini aciz hissetmeni sağlıcaktır lütfen beyninin bu oyununa aldırma senin gibi milyonlarca insan olduğunu düşün ve en basitinden bunun bir hastalık olduğunu kabullenip iyileşeceğin vakte odaklan.Hayat gerçekten korkularla yaşayacak kadar uzun değil...Bu süreçte yeni hobiler edinmeye çalış ve kafanı dağıt,zaman geçtikçe her şey normale binecek merak etme ::)

okb kendimi bildim bileli var şu mesajı gönderirken bile elli defa harflerle oynadım (sildim, ileri geri yaptım vs) benim kompülsif davranışlarım hem zihinsel hem de tiklerle beraber süregelen fiziksel bozukluklar sürekli kendini yineleyen depresyonla mücadele halindeyim sen azından alkol cigara takılıyorsun maddeler benim beynimi kemiriyor.

buRROCK

Üye
kardeş panik atak olmuşsun sanırım. Benim arkadaşımda senin yaşadıgın tripleri yaşadı. Onun sebebi de kullandığı bir haptı. Şimdi esrar içince bile panik atak yaşıyor o yüzden esrarı da bıraktı. KİMYASALDAN UZAK DURUN!

Bee

Yeni üye
kankacım merhaba. durum ne kadar içinden çıkılmaz gibi görünsede çıkmakta mümkün. maalesef kullandığımız tüm maddeler vücudumuzun standart ayarlarını bozuyor. yaşım gereği İngilizce kaynak kitap bulamama sebebi ile elime geçen her İngilizce kaynağı okurdum. belkide kısmet odtü piskolojiye giriş kitabı defalarca kez okumuşumdur. senin konuyu görünce bir kez daha stimülanlar bölümüne göz gezdirdim. yanlış birşey yazmamak için. sevgili dostum yaşadığın şey madde kullanımına bağlı duygu durum bozukluğu. tabi teşhis koyup tedavi etmek gibi bir yetkinliğim yok ama bu durum basit ilaç tedavisi veya terapiyle geçebileceği gibi kontrol altına alınmazsa daha ileri seviye bir hastalığa dönüşebilir. tavsiyem kankacım bir süre alkolde dahil her maddeden uzak durup işinde uzman bir psikologla görüşmen olacaktır. Acil şifalar dilerim kankacım

Emeklistoner

Yeni üye
Yaşadığınız tarzda değilde bende sıkıntımı paylaşıyım 23 yaşındayım 12 yaşlarında otla tanıştımnara sıra kuzenlerle içiyorduknsorunbyoktu sonrasında lise yılları bonzailer cıktı yine sıkıntı yoktu 18den 23 e kadar sırf mariyana içtim sativa indica hybrid sigaralar içtim gerek kubarı gerek yagı benimkisi keyifcilikti bi süre sonra geçen sene meth kullanmaya başladım düzenli içiyodum bi ara nefes alamama kalp çarpıntısı ölücekmiş hissine kaygıya kapıldım bıraktım atlattım normal mariyana içmeye devam ettim daha sonra tekrar ataklar yaşadım çok zor günler geçirdim kalp hastanelerinde sabahladım bi sürü testler yaptırdım bili bulamadılar resmen ölüyordum ama ölemiyordum bi anda kalbim hızlanıyonelim ayağım tutmuyo ateş basması oluyo korku ve kaygıyla nefes alamıyordum herşeyi bıraktım tekrar olursa korkusuyla yaşamaya başladım spor yapıyorum uzun zamandır spor salonunda kalbime bili olursa korkusu başladı spora gidemez oldum evden uzaklaşmamaya başladım işlerimi erteledim bu böyle olmaz diyip intihar etmeyi dahi düşündüm oyle bi noktaya gelmiştimki yıllarımı geçirdiğim yeşilimden duman alamıyordum tekrar kriz geçiriyodum paikiyatriye gittim panik atak ve anksiyete teşhisinkonuldu gece zestat sabah cipralex atak zamanlarında trankobuskas diye yeşil reçete bi ilaç verildi fakat onu kullanmıyorum şuan ataklarım yok ama arasıranolcak gibi oluyo fakat bu durumdan çok sıkıldım. Bi plesteysın oynarken çigara içmek veya bi film izlerken yatmadan önce bi cigara yakmak istiyorum bunun bir çözümü yokmu ????

szrlkrsii

Müptezel

hayatlarında hiç arkadaş kurbanı olmamış,cigaranın kapağına bonz koyulmamış arkadaşların anlaşılan. arkadaşın sana yüksek kafa yaşatıcam eğlenicem diye bunu yapar ,sen kötü kafalara girer hayatını ,kendini sorgularsın. bunların böyle dertleri olmamış. ben bunu çoğunuzun hayal bile edemeyeceği ortamlarda içtim lakin hayatıma skunk’ın girdiği sene filmler koptu. 2-3 yıl bir parasızlık iflas gibi durumlar yaşadık.hepsinin etkisinde bir de bu skunk zehri insanı anksiyete manyağı yapıyor.bunu kullanan kim varsa anksiyete yaptığından şikayetçi şu anda.insanları çıldırtmak adına yapıldığından hiç kuşkum yok. İçmemeyi deniyorum tabi ama boş sigarayı da bıraktığım bu günlerde spora başladım. her şey daha iyi elbet ama bazen ansızın gelen korkular var.üstteki arkadaş da yaramıyorsa içmesin gibi bir şey söylemiş.onun asla böyle kafalar yaşamamasını dilerim.:)
kardeş kusura bakma da böyle ****** çocugu arkadaşların varsa bu bizim suçumuz değil eşini dostunu iyi seç, benim hiç bir arkadaşım benim haberim yokken gelipte bana bonzai içirmez öyle ortamlarda zaten bulunmam bi de atıfta bulunma kurban olmak falan diye, herkesin kendi seçimi herkesin kendi hayatı bonz icmenle alakalı bi durum degil bonz meth acid her türlü madde tüketen arkadasım var, konusacaklarımla konusuyorum konusmayacaklarımla konusmuyorum icsem de icenlerden de etki edeni var etmeyeni var, senin normal psikolojik düzeyin zaten bozuk bunları yasadıgına göre skunkla yıllarımı geçirdim bilesin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******