Hawaii Maui Waui & Orginial Glue auto

Merhabalar arkadaşlar 2. Kez günlük açıyorum şuanda 18. Gündeler 2 tane tohum patlamadı o yüzden 1 tanesi biraz geç diğeri dahada geç geliyor ilkler ve sonuncunun arasında 16 gün fark var

bu gün topping yaptım 3 tanesine

Aktif olarak kullandıgım Gübreler
Bio heaven
Acti vera
Fish mix
Root juice

genel olarak durumları iyi ama sadece bir bitkinin yapraklarında bazı sıkıntılar gözüküyor

bu neyden olur acaba tek sıkıntı suanlık bu bitkide diğerlerinde böyle birşey yok

Melez

Müptezel
calmag kalsiyum magnezyum eksikliginden bitkilerine calmag gubresi vermiyosun anladigim kadariyla ilk 15 gunun ardindan belirtirler eksikliklerini

VendettaX

Ordinaryüs
Calmag azot problemleri var kanka boş suulamayla destekle calmag ışık kapanmaya yakın fisfisla kurudugda azotla devam et o yaprak koyulugu problem

Merhabalar arkadaşlar bayadır giremiyorum 27. Gündeler suana kadar topping vs lsd yaptım

Gübreler

heaven
Acti vera
Fish mix

sol dördünü aynı gün ekmeme rağmen bi tanesi diğerlerinden çok farklı çok içe kapanık oldu bütün yaprakları iç içe çıkıyor bu neden böyle olmuştur sizce

sıkıntılı olan bu

Merhabalar arkadaşlar şuanda 29. Gündeler yabancı youtube videolarını izledim adamlar hiç acımadan şakır şakır kesiyo bütün yaprakları bende fena kestim 2 gün oluyo şuanda tanesine 1.5 lt su veriyorum sizce yeterli mi ?

Merhabalar arkadaşlar suanda 32. Gündeler bu gün boş sulama yaptım ve tanesine 2.5 lt su verdm 1.5 veriyordum ama alttan su çıkmadı ppm i ölçmek için verdim artık hep 2.5 vermeyi düşünüyorum 4 tanesine

ama ppmleri tek tek ölçtüm sıkıntı olan şey hepsinin ppmi ayrı bu normal mi

ppm değerleri

orta arka ppm 1000
Sol arka ppm 850
Öndeki üçünün ppm değerleri 450

bu kadar fark olması normal mi acaba hepsine aynı ml gübre veriyorum

Night owl

Müptezel
Knk örnek veriyorum vermek istediğin bu dönemde ppm değeri 700 olsun..

Şimdi bir tanesi 1000 ppm çıkmış bunu diğer sulama da 1000 700 çıkar 300 ppm diğer sulamada 400 beko ppm vereceğim ki istediğim değer olan 700 ppm ulaşsın

Bi diğeri diyelim ki 400 ppm olanı ise artı 300 ppm yükseltip 700 ppm getirip öyle gübreli cem böyle böyle takip et knka artı +200 ppm e kadar oynasın bırak

Knk örnek veriyorum vermek istediğin bu dönemde ppm değeri 700 olsun..

Şimdi bir tanesi 1000 ppm çıkmış bunu diğer sulama da 1000 700 çıkar 300 ppm diğer sulamada 400 beko ppm vereceğim ki istediğim değer olan 700 ppm ulaşsın

Bi diğeri diyelim ki 400 ppm olanı ise artı 300 ppm yükseltip 700 ppm getirip öyle gübreli cem böyle böyle takip et knka artı +200 ppm e kadar oynasın bırak
Anladım kanka teşekkürler

Merhaba arkadaşlar suan 40. Gündeler sol öndeki ne yaptıysam diğerleri gibi olmadı sol dördü aynı gün ekildi ama sol öndekine ne yapmam gerekiyor yardım lütfen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***