hastalığı teşhis edemedim bir bakarmısınız

Ü

Üye silindi 24060

Guest

Yeni çıkan yapraklarda da aynı problem varmı . Su damlası veya buhar nem birikmesi oluyor mu yapraklarda onlarda yakıyor olabilir. Birde yaprak altlarını kontrol edermisin.

Chaos

Yeni üye

Yeni çıkan yapraklarda da aynı problem varmı . Su damlası veya buhar nem birikmesi oluyor mu yapraklarda onlarda yakıyor olabilir. Birde yaprak altlarını kontrol edermisin.
yaprak altlarında böceklenme yok coco yapıyorum bir gün callmag bir gün diğer gübreleri kullanıyorum callmag vermediğim günler yapraktan veriyorum ama su damlası kalırsa peçeteyle alıyorum yakmasın diye

Ü

Üye silindi 24060

Guest
yaprak altlarında böceklenme yok coco yapıyorum bir gün callmag bir gün diğer gübreleri kullanıyorum callmag vermediğim günler yapraktan veriyorum ama su damlası kalırsa peçeteyle alıyorum yakmasın diye
Yapraktan verme bir süre o şekilde takip et sene biraz dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sinarit Sinarit:
    ***** ********** ***** **** ******** **** ****** ***** ******* ***** ***** ******* **** ******* ****** ******** hahahaha**** **** ********** **
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ******** **
    ***** ****** ***** ****** **** *** ***** **
  • Sinarit Sinarit:
    hahahahahahahaha* ******* * hahahaha*** ******** **
    ***** ***** hahahaha***** ***** ****** ***** ****** ******** **** *** ********
    ****** ***** **** ***** ** ******* ********** ****** ******* *** hahahaha** ***** ***** ***** ******
    +2
  • Sinarit Sinarit:
    hahahaha** ** ****** ****
  • Sinarit Sinarit:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ****** ******** *** * ***** ******* ****** ***** **** ***** ** ******* ********** ****** ******* *** hahahaha** ***** ***** ***** ******
    +1
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha hahahaha***** ******* ***** ***** ********* ********** hahahaha*** hahahaha **** *** **** ******** ******* ***** *******
    ***** ******* ********** hahahaha hahahaha** hahahaha***** ******* ***** ***** ********* ********** hahahaha*** hahahaha **** *** **** ******** ******* ***** *******
    +1
  • Sinarit Sinarit:
    +1
    ******* ** ******** ****** ******* ***** **** ******** *** *** ********* ****** **** **** **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha** hahahaha ********* ***** ******** ****** **** ***** **** ******** *** *** ********* ****** **** **** **********
    +1
    +1
    ***** ***** ***** ***** ******* hahahaha** hahahaha ********* ***** ******** ****** ****
  • L lityum:
    ** ** *** ********* ***** ** ********** ********* hahahaha*****
  • içiciadam içiciadam:
  • çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici:
  • çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici:
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ********* ****