Hasata ne kadar var yardım kankaalar

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka bak şimdi amber olan sömeklerde karanlık evreye gerek yok zaten olgun daha fazla bekletme kuruduğu vakitte ters asar isen zaten olgunlaşmaya devam edicek buna kürlemede dahil ayrıca altta kalan gelişmemiş sömeklerin var ise onları kesme daha doğrusu bitkiyi gövdeden kesme olgunlaşanları al alttakiler kalsın 7-10 gün daha bir sorun olmaz.Fotoperiyot bitkilerde gevurlar Re-veg yapıyor kanka hasat aldıktan sonra gövdeden yeniden filiz çıkartıyor senin ki niye ölsün :D

Kanka bak şimdi amber olan sömeklerde karanlık evreye gerek yok zaten olgun daha fazla bekletme kuruduğu vakitte ters asar isen zaten olgunlaşmaya devam edicek buna kürlemede dahil ayrıca altta kalan gelişmemiş sömeklerin var ise onları kesme daha doğrusu bitkiyi gövdeden kesme olgunlaşanları al alttakiler kalsın 7-10 gün daha bir sorun olmaz.Fotoperiyot bitkilerde gevurlar Re-veg yapıyor kanka hasat aldıktan sonra gövdeden yeniden filiz çıkartıyor senin ki niye ölsün :D
Tamamdır yarın öğlen konuyu güncellicem izlediğim yolu sizlerle paylaşırım. Ripley ne mübarek adamsın ya bugün yazsada napıcağımı bilsem diye iç geçiriyordum eyvallah kanka
Dumanınız ve hasatınız bol olsun

@Ripley'sOG evet kanka beklediğim gün bugündü :) dediğin gibi bitkinin fan yapraklarını kestim tel tokayla birbirine değmicek şekilde tel tokayla baş aşağı asstım. Gözüme tam olmamış ve tadını merak ettiğim için kopardığım bi kaç parça var onları 3-4 gün sonra biraz içilebilir hale getirmeye çalışıcam. Sizlerin bilgileri ve forumun sayesinde edindiğim bilgilerce ilk hasatımı yapmış bulunuyorum. Sizleri soru cevap kısmında açıcağım konuya bekliyorum Herkese iyi growlar bol dumanlar
53D144FD-285C-40C0-BE25-BDBE3661EBF2.jpegFF0B62D8-9E48-4499-A2F1-982BC5BC9BE6.jpegDF19B6A1-57D9-45B2-9031-3590DEC02BBC.jpeg35AB493F-04D4-4F12-A9CD-CAAB069A685C.jpeg

Miyaww

Yeni üye
Gözün aydın kanka bitki kesilcek kıvama gelmiş amberliği gördüysen daha fazla bekletme zaten kuruma ve kürleme esnasında olgunlaşmaya devam edicek sömekler,bahsettiğin sugar leafler tamamen calyx/yaprak oranı ile alakalı sendeki fenotipte bu yok kanka boşuna bekleme zaten asıl amaç sömekler artık başka bitkilerinde kar yağmış gibi sömekler alırsın.Karanlık evrede hasat zamanı bitkideki ölüm hızını artırmak için sen onu beklemeden makası vur hadi gözün aydın!Ufaktan sana tüyolar vereyim şimdi o fan yaprakları dahil üstünde trikom görmediğin tüm yaprakları kes trikom olanlar kalsın gövdeden kestikten sonra bitkiyi baş aşağı as bu şekilde 3-4 günde porsümeye başlar ancak olgunlaşma devam eder trikomlarda daha sonra detaya inerek trim yaparsın sonrası smoke weed everyday kanka

dumanın bol olsun
kurutma ve cure esnasında hafif beyazlamış tricomlar tamamıyla süt beyazına dönecek mi ? süt beyazıda olanlar amberleşecek mi yani doğru mudur ?

R

Ripley'sOG

Guest
kurutma ve cure esnasında hafif beyazlamış tricomlar tamamıyla süt beyazına dönecek mi ? süt beyazıda olanlar amberleşecek mi yani doğru mudur ?
hayır rakı kıvamına gelen trikomlar 3-5 kafasında yanık şeklinde amber görünce kestikten sonra hasat ve cure esnasında ışık paylaşımına göre alt-üst amber olmayan yada çok az kalan trikomlarda olgunlaşıcak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: