Hasata ne kadar var yardım kankaalar

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Daha var moruk bitki yeni başlamış sömek yapmaya sömeklerin şişecek daha
4-5 haftan garanti var
kaçıncı günleri automu femmi ? yazarsan hasat tarihini çıkartırız aşağı yukarı bi tarih

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Ayrıca gübreyi fazla vermişsin galiba bitkin streste şuan yaprak uçların yanmış hasat süresinin uzamasına sebep olur

Yetersiz ışık sorunum vardı 1 hafta oldu adam akıllı kabinde hem güneş ışığı hemde 300 w led ile ışık alıyor. Hesinin tüm bloom gübresini kullanıyorum yazılan ölçülerden dışarı çıkmadım hatta eksik koyduğum dönemler oluyor. Northen light fem genetik. Nerden baksan çiçeklenmenin 8 haftası kanka. 23 hazıran da 15 20 günlük arası bişeydi @Pablo01

OGkush

Üye
Hayret bişey pistillerin %50-55 i kararmış ama adama 4-5 hafta var diyorsun. 4 hafaya o bitki ölürde tohumundan evlat verir.
Kardeşim senin bitkin çiçeklenme evresinde yeteri kadar ışık alamadıgı için son dönemde ısıgı görünce sömekler dolmadan hasat zamanına gelmiş olabilir. Sen 1 tane mercek ayarla kendıne ve forumdakı hasat nasıl ne zaman yapılır konularını ara ve ordakı adımları uygula. Trichome ları gözlemlersen hasatın az olsa da kafalı ott içersin 4 hafta daha beklersen git marketten sigara al iç üst üste daha iyi kafa yapar.

DeliOt

Yeni üye
Hayret bişey pistillerin %50-55 i kararmış ama adama 4-5 hafta var diyorsun. 4 hafaya o bitki ölürde tohumundan evlat verir.
Kardeşim senin bitkin çiçeklenme evresinde yeteri kadar ışık alamadıgı için son dönemde ısıgı görünce sömekler dolmadan hasat zamanına gelmiş olabilir. Sen 1 tane mercek ayarla kendıne ve forumdakı hasat nasıl ne zaman yapılır konularını ara ve ordakı adımları uygula. Trichome ları gözlemlersen hasatın az olsa da kafalı ott içersin 4 hafta daha beklersen git marketten sigara al iç üst üste daha iyi kafa yapar.
+1

Bana sorarsan hasat zamanın gelmiş geçiyor bile kanka. Pistiller kahverengileştikçe THC ler CBD ye dönüşüyor. Daha fazla beklersen ağrı kesici ya da uyku hapı niyetine içersin. Ben olsam su an flush ı atmıştım ama sen yine de pencerenin önündeki mikroskobu bi kullan bence. Bi bak trikomların ne alemde. Süt beyaz ise daha fazla zaman kaybetme. Tahminimce tepeleri amberleşmeye başlamıstır ama sen yine de bir bak fikrin olsun.

S

silas

Guest
Bir adet bütüyeçle işini halledebilirsin dostum, bunun kararını en iyi sen verebilirsin. Tirkomlardaki thclerin en az %70 'i rakı beyazı olunca 10 gün sade su verip gübreden arındıracaksın sonra flushlayıp 2 gün full karanlıkta bırakıp keseceksin. Bol hasatlar

Bana sorarsan hasat zamanın gelmiş geçiyor bile kanka. Pistiller kahverengileştikçe THC ler CBD ye dönüşüyor. Daha fazla beklersen ağrı kesici ya da uyku hapı niyetine içersin. Ben olsam su an flush ı atmıştım ama sen yine de pencerenin önündeki mikroskobu bi kullan bence. Bi bak trikomların ne alemde. Süt beyaz ise daha fazla zaman kaybetme. Tahminimce tepeleri amberleşmeye başlamıstır ama sen yine de bir bak fikrin olsun.
Ysrın ilk işim trikomlara bakmak olucak dostum güzel yorumlarınız için sağolun bitkiyi **** etmeden flush yapim hasata alıcam

Trikomlara baktım %15 süt beyazı %85 hala şeffaf ve küçükler. Evet tepelerde amberleşme başlamış çok az olarwk trikomları sizinle paylaşıcam. @greenpiiz Keçiboynuzu özü başlıcam. Flusha ne zaman atmalıyım yorumlarınızı bekliyorum dostlar. @Ripley'sOG @silas34 5C5B5B31-6194-4A35-96C6-D1A12526A605.jpeg0F28B5F4-A5D5-42AE-B059-30FFD06E1666.jpeg1E445A9B-1479-4D9B-B5FE-801E09B51133.jpeg0CF297C6-68A0-460B-B1FE-DAB2F59A9A4C.jpeg4AE74FDD-D2E8-4564-8BED-976AB4E36E91.jpeg72B07AF7-7636-4B0E-98E6-873ED3CEAAC3.jpeg

Son düzenleme:
4C23E94F-CDE4-4F1E-87BD-60D8819D57B6.jpegEBCC8A41-C835-43DC-A736-0E92BB046D85.jpeg33846BDC-4CDB-4805-8132-F3005118A5E3.jpegD98DD289-391E-4780-8F7E-93E1A7279B6E.jpeg

Flush başlayabilirsin hasatın bol olsun
2DCD1379-5E17-49FF-8A4B-130DBCD16B3B.jpeg59A63A48-D3D1-47AA-B52D-2D91E0936741.jpegA1C9A2FC-06F1-478D-BB62-281C330D4A48.jpeg77BF7B96-7F64-42BB-AB6E-BB4F389E63F0.jpeg
Ripley kanka bugün banyoda saksının üç katı su verdim son 2 sulamayıda sadece keçi boynuzu özü yaptım. Sömeklerin içindeki trikomlar gözüme dolu ve bazıları amber gibi geldi sömek yapraklarınında tch yapmasını bekleyim mi yoksa 2 gün karanlık evreye alıp hasat edeyim mi ? Hasata hazırlandım tch daha fazla üretir mi emin olamıyorum yardımını bekliyorum kanka m

R

Ripley'sOG

Guest
Gözün aydın kanka bitki kesilcek kıvama gelmiş amberliği gördüysen daha fazla bekletme zaten kuruma ve kürleme esnasında olgunlaşmaya devam edicek sömekler,bahsettiğin sugar leafler tamamen calyx/yaprak oranı ile alakalı sendeki fenotipte bu yok kanka boşuna bekleme zaten asıl amaç sömekler artık başka bitkilerinde kar yağmış gibi sömekler alırsın.Karanlık evrede hasat zamanı bitkideki ölüm hızını artırmak için sen onu beklemeden makası vur hadi gözün aydın!Ufaktan sana tüyolar vereyim şimdi o fan yaprakları dahil üstünde trikom görmediğin tüm yaprakları kes trikom olanlar kalsın gövdeden kestikten sonra bitkiyi baş aşağı as bu şekilde 3-4 günde porsümeye başlar ancak olgunlaşma devam eder trikomlarda daha sonra detaya inerek trim yaparsın sonrası smoke weed everyday kanka

dumanın bol olsun

Kanka kabin ebatların nedir ? Kaç bitki bakıyorsun
Elbise çadırı kanka tek bitki
795E20BA-9876-43FA-B3D3-B5D7AAB560D4.jpeg
Gözün aydın kanka bitki kesilcek kıvama gelmiş amberliği gördüysen daha fazla bekletme zaten kuruma ve kürleme esnasında olgunlaşmaya devam edicek sömekler,bahsettiğin sugar leafler tamamen calyx/yaprak oranı ile alakalı sendeki fenotipte bu yok kanka boşuna bekleme zaten asıl amaç sömekler artık başka bitkilerinde kar yağmış gibi sömekler alırsın.Karanlık evrede hasat zamanı bitkideki ölüm hızını artırmak için sen onu beklemeden makası vur hadi gözün aydın!Ufaktan sana tüyolar vereyim şimdi o fan yaprakları dahil üstünde trikom görmediğin tüm yaprakları kes trikom olanlar kalsın gövdeden kestikten sonra bitkiyi baş aşağı as bu şekilde 3-4 günde porsümeye başlar ancak olgunlaşma devam eder trikomlarda daha sonra detaya inerek trim yaparsın sonrası smoke weed everyday kanka

dumanın bol olsun
Müjdeyi verdin kanka çok sağol. Birazdan kesicem alt sömekler acayip zayıf kaldı kafa bile yapmayacaklar gibi başka hasat yöntemi var mı sömekleri kesince bitki direk ölür mü kanka. Hasatta kiKaranlık evreyi çatı katının arasında hava alan biraz serin bi yerde yapıcam uygun mu? Yorum için sağol üstadım Enjoy smoke the weed kankaaa :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
    deyorke deyorke: hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha*... +1