Hasat zamanı

Neroo07

Üye
Arkadaşlar Bi bakarmısınız bu kızların ne kadar daha çok zamanı var hasat için.

A

ALTINPİPO

Guest
bıtkın hasat edılmeye yakın kacıncı gunundeler onu soyle durum bıldıreyım

S

silas

Guest
Son gübreli sularını ve sonra, 10 gün sade su ver gübreden temizle, flush 2 gün karanlık makas, zaten 15 gün böyle geçecek, güzel olmuşlar eline sağlık

Neroo07

Üye
Ve sevgili dostlar nihayet kızımın birini hasat ettim yaklaşık 100 günlük serüven bitti. Auto bitkiye çok eğitim verdim ama sanırım değdi assagida hasat öncesi ve sonrası var yaş hayaliyle tek bitki den 328gr aldım kuruyunca kaç kalir bilmiyorum tahminleri alabilirim

Gıddo

Üye
Ve sevgili dostlar nihayet kızımın birini hasat ettim yaklaşık 100 günlük serüven bitti. Auto bitkiye çok eğitim verdim ama sanırım değdi assagida hasat öncesi ve sonrası var yaş hayaliyle tek bitki den 328gr aldım kuruyunca kaç kalir bilmiyorum tahminleri alabilirim

yapıyosun bu sporu tebrikler..100+ tahminim

Son düzenleme:

MasterOf

Kıdemli Üye

Kanka tahminim 70 80, birde son fotoda fan calisiyosa ruzgari direk someklere vurmasin hizli kurutur

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha**** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** **********