Hasat zamanı gelmiş mi?

harmankeke06

Yeni üye
Merhaba müptezel özel harekat üyeleri balkonda duran girl scout cookie cüce olmasına rağmen 7 haftadır çiçeklenmede sizce hasat zamanı gelmiş mi? Flush atmadım 2 gün önce overdrive verdim 

https://ibb.co/WxRPk3n
https://ibb.co/Mnfc7qc
https://ibb.co/gR3fg63

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Eline sağlık kanka bodur ama bır o kadar yerın altında var ::D Hasat zamanı gelmıs 4 5 gun sonra flas at kanka sonra ister karanlıkta bekletıp vur makası ıstersen dırek vur sana kalmış

harmankeke06

Yeni üye
Cvp: Hasat zamanı gelmiş mi?

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Eline sağlık kanka bodur ama bır o kadar yerın altında var ::D Hasat zamanı gelmıs 4 5 gun sonra flas at kanka sonra ister karanlıkta bekletıp vur makası ıstersen dırek vur sana kalmış
Totem yaptım kuzen bitkinin üreteceği tüm thc bu küçük sömeklere yerleşti tek dumanla bumm öyle inanıyorum hahahaha:D flushı atıp karanlığa alıp kuruyana kadar mı bekleyeyim kanka yoksa Karanlıkta beklerken birden makası vurayım mı nasıl bir son olsun :D

harmankeke06

Yeni üye
Cvp: Hasat zamanı gelmiş mi?

HighTimes' Alıntı:
20-30lt  kadar flashladıkdan sonra 2-3gün karanlıkda dursun ( ben 3 gün tercih ediyorum , bitkinin ölmesi için ) sonra vur makası , as 1.5 - 2 hafta kadar ama ortam karanlık havadar ( hava akışı olduğu biryer ve nemde %50 civarlarında olsun

Sağolasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • X Xgon:
    +1
  • T Turco:
    ***** **** **** ******** ******* **** ***** ******* **** **** *** ****** **** ********** ********** ********* **** **** ****** ***** hahahaha ****** ******** ****** ******** ***** **** **** ******* ***** ******** ********** **** **** ******* ***** hahahaha* ***** ******** ****
  • T Turco:
  • T Turco:
    **** ******** ****** ********* ** * * ****** hahahaha***** ********** *** ******** ***** *** *** ** ****** ******
    +1
  • X Xgon:
    ****** **** *** ***** ***** ****** hahahaha*
  • T Turco:
    *** *** **** **** ****** ***** ********* *** ***** *** hahahaha ** ******* **** hahahaha hahahaha *** **** ***** ******** **** ******* ********* *** ********* *** *** hahahaha* **** ********** hahahaha**** ***** **** **** ******** ******* **** ***** ******* **** **** *** ****** **** ********** ********** ********* **** **** ****** ***** hahahaha ****** ******** ****** ******** ***** **** **** ******* ***** ******** ********** **** **** ******* ***** *********
  • T Turco:
    ***** ****** *** *** *** ******** ********** **** *** ***** ***** ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    *** hahahaha* ******
  • T Turco:
    hahahaha** ***** ********* **** ****** ***** ******* * ***** *** *** **** **** ****** ***** ********* *** ***** *** hahahaha ** ******* **** hahahaha hahahaha *** **** ***** ******** **** ******* ********* *** ********* *** *** hahahaha* **** ********** hahahaha****
  • T Turco:
    ****** ********* ******* hahahaha*
  • T Turco:
    hahahaha hahahaha*** ***** *
  • T Turco:
    ********* hahahaha* *******
  • T Turco:
    *** * ** ****** *** ******** ****** ****** * ******** ******* ********* ********* ******** ***** *** ******
  • X Xgon:
    hahahaha hahahaha*** ***** * ***** ******** ** ***** *** ** ***** ***** ********** *
    X Xgon: hahahaha hahahaha*** ***** * ***** ******** ** ***** *** ** ***** ***** ********** *