HARMANLIK HAKKINDA

Ü

Üye silindi 19785

Guest
arkadaşlar niye üretmiyosunuz awk
Ben bi sayayım nedenlerimi.
1- ilk önceliğim ve en önemlisi eşim bilmiyor.

2 - 3 yaşında bir oğlum ve 5 aylık bir kızım var oğlum çok meraklı.

3- evim 2 +1 ve bize zor yeterken kabin koyabilicek bir yerim ne yazık ki yok.

4- bahçem aslında muhteşem bir şekilde müsait fakat ev sahibinin kameraları ve komşuların yakın oluşu bahçeyi ve balkonu imkansız hale getiriyor.

5-evimde antika özelliği bulunan bazı objeler var günün birinde amcalar gelirse açıklayamayacağım durumda kalabilirim.

6-evimde koleksiyon amaçlı askeri ve sivil kullanıma özgü ateşli ve ateşsiz bir takım silahlar ve mühimmatlar var amcaların gelişinde denetimli serbestliğe rahmet okutacak şeyler yaşayabilirim.

7- 25 senelik en yakın dostum kardeşim amca. Ve evime haftada bir ailesi ile birlikte gelen biri.

Tüm bu sebeplerden dolayı evde ne yazık ki grow yapıp risk alamıyorum almamam gerekiyor. Bunun yerine köylüden hasad zamanı yüklü alım yolunu degerlendirmeye çalışıyorum.

shengzhanzhe

Yeni üye

4- bahçem aslında muhteşem bir şekilde müsait fakat ev sahibinin kameraları ve komşuların yakın oluşu bahçeyi ve balkonu imkansız hale getiriyor.

5-evimde antika özelliği bulunan bazı objeler var günün birinde amcalar gelirse açıklayamayacağım durumda kalabilirim.

6-evimde koleksiyon amaçlı askeri ve sivil kullanıma özgü ateşli ve ateşsiz bir takım silahlar ve mühimmatlar var amcaların gelişinde denetimli serbestliğe rahmet okutacak şeyler yaşayabilirim.

7- 25 senelik en yakın dostum kardeşim amca. Ve evime haftada bir ailesi ile birlikte gelen biri.

Tüm bu sebeplerden dolayı evde ne yazık ki grow yapıp risk alamıyorum almamam gerekiyor. Bunun yerine köylüden hasad zamanı yüklü alım yolunu degerlendirmeye çalışıyorum.
Kanka valla zor durumdaymışsın 4+1 ev anca keser seni

Melez

Müptezel

saydığın bütün seçeneceklere farklı bi ev kiralamak cevap olur hepsi aynı nedenin farklı türevleri 1+1 ev kiralaman karşılığında herşey çözülcek maddiyat sıkıntın varsa torbacıya ödediğin parayı kesmiş olacakki buda bütün maddiyatsızlığı ortadan kaldırır

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Evden ziyade sanayide bir dükkan tutmayı bi ara ciddi anlamda düşündüm. Tekrar bakınalım elektrik de istediğim kadar kullanırım siritmaz :)

Brother

Doktor
Kanka studiyo bi dairede rahatlıkla yaparsın
elektrik artık sırıtmıyor çünkü çok ciddi zamlar yapıldı
yani evi tarlaya çevirmiceksen sıkıntı olacağını sanmam

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka studiyo bi dairede rahatlıkla yaparsın
elektrik artık sırıtmıyor çünkü çok ciddi zamlar yapıldı
yani evi tarlaya çevirmiceksen sıkıntı olacağını sanmam
Kankam kiralar bu denli dehşet artmışken sanayi daha cazip geliyor. Geçen pasajda 2 metrekarelik bir dükan vardı o tarz bi yer de olur aslında

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka burası ufak yer ama mülteci çok o yüzden kiralar uçuk birde ev sahipleri çok uyuz 1+1 ler bile 3 lira sanayide ana güzergah dışı sotede kalmış 4 e 3 bi yer illa ki denk getiririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
  • Coke Coke:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ** ** ***** *******
    **** hahahaha** ********* ***** hahahahahahahaha
    hahahaha ****** *********
    **** hahahaha** ********* ***** ***** ***** hahahaha** hahahaha* * ****** **** ***** **
    +1
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha******** hahahaha********* ***** ** ******* * **** *******
    +1
    hahahahahahahaha******** hahahaha********* ***** ** ******* * **** ******* ********* **** ****** hahahaha**** *********
    +1
  • Coke Coke:
    ******** ***** hahahaha ******** *** ********* ******** ********* ***** **** ******* ******* **
  • Coke Coke:
    ******** ***** hahahaha ******** *** ********* ******** ********* ***** **** ******* ******* ** ***** **** ********** ******* ** **** ****
    +1
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** hahahaha* * ****** **** ***** **
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** *** ******* ******** hahahaha***** ****** hahahaha* ** *
    ***** **** ****** ********** hahahaha **** *******
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ** ** ***** ******* *** ********* ** *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** *****
    ***** ***** hahahaha* ***** *** ********* ** *****
  • Coke Coke:
    ***** ****** **** ****** ***** ** ******* ** ****** ** ******** ** *** **** ***** **** **** ****** ***** ********* *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** ***** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
    ***** ***** ****** ******* ******* ** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
  • Coke Coke:
    ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
    ** ******** ****** **** **** ***** hahahaha**
    **** ****** hahahaha***** ********** ***** **** **** hahahaha* ****** ** ****** ********* hahahaha ******
    WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston: *** ***** *** *** ** *********