Gubre

Acemiotcu

Yeni üye
Arkadaslar bu gübre olaylarında illaki firmaların üretmiş olduğu Gübreler kullanmak şartı mesala koyun veya güvercin gübresi ise yaramazmi

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Yarar güvercin gübresinden serbet gibi yapıp verebilirsin ciceklenmede çok faydası oluyor kanıtlanmış birşey.. satılan sıvı gübreler de grow için yapılmış bir ticaret onlarında faydası oluyor tabikide hepsinin ayrı ayrı yeri yararı var..

S

silas

Guest
tabiki işe yarar, forumu incelersen sadece güvercin gübresiyle ve kalite toprakla sıfır maliyetle mükemmel sonuçlar alan arkadaşlar var forumda, ama işi bilen arkadaşlar bunlar ya havasından ya suyundan bir yerden avantajları var. Hazır gübreler pratik, ayrıca güvercin gübresinin kokusu fenadır, eve sokmazsın :)

Acemiotcu

Yeni üye
Yarar güvercin gübresinden serbet gibi yapıp verebilirsin ciceklenmede çok faydası oluyor kanıtlanmış birşey.. satılan sıvı gübreler de grow için yapılmış bir ticaret onlarında faydası oluyor tabikide hepsinin ayrı ayrı yeri yararı var..
Elimdeki bitkiler erkekmi disimi bilmiyorum torbaxidan çıkan tohumlar bu yüzden de masraf yapmak pek istemiyorum 3 d tane kök var peki güvercin gübresi ni nasıl nekadar vermeliyiz şerbet te
tabiki işe yarar, forumu incelersen sadece güvercin gübresiyle ve kalite toprakla sıfır maliyetle mükemmel sonuçlar alan arkadaşlar var forumda, ama işi bilen arkadaşlar bunlar ya havasından ya suyundan bir yerden avantajları var. Hazır gübreler pratik, ayrıca güvercin gübresinin kokusu fenadır, eve sokmazsın :)
ben balkonda yapıyorum zaten genede koku sıkıntı olurmu 3 kök 2 saksi

Blueberry

Stay High
İllaki işe yarar ama bitkinin ihitiyacını kaç ml verirsen karşılar ve çiçeklenme de fosfor potasyum ihtiyacını karşılar mı bilemezsn
Hiç olmazsa
Balkon da yapıyorsan
Fishmix al çimlenme de kullan
bio bloom al çiçeklneme de kullan bu ikisi hasatı çıkarıtırır sana

Acemiotcu

Yeni üye
İllaki işe yarar ama bitkinin ihitiyacını kaç ml verirsen karşılar ve çiçeklenme de fosfor potasyum ihtiyacını karşılar mı bilemezsn
Hiç olmazsa
Fishmix al çimlenme de kullan
bio bloom al çiçeklneme de kullan bu ikisi hasatı çıkarıtırır sana
Benim bitkiler biri 40 biri 20 öbürü de 15 cm cimlenme için olandan almama gerek varmi

Blueberry

Stay High
Daha cinsiyet belli değil sen kızları(kız diyorum ki kız olr inş) büyütmeye devam et. arada resimlerini at erekek mi dişi mi ona hem bakarız hem sağlık durumları hakkında yorumlarız

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...