Genetik Seçimi

skaffa

Yeni üye
Selam beyler. 2 hasat Super Lemon Haze geçmişim var. Ancak Süre olarak beni çok geriyor o yüzden Autoflower bir genetiğe geçmeyi düşünüyorum bana Sativa ağırlıklı hasatı bol olan bir genetik lazım benim baktığım kadarıyla ''Blue Dream'' mantıklı geldi ancak sizinde deneyimlerinize dayanarak bana bilgi verirseniz en doğru seçimi yapmayı isterim sonuçta zaman risk ve en önemlisi güzel bir kafa yaşayalım bol hasatlar. :)

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Birisi adminin önerisi birisi ottomanın senin konu daha önce açıldı sanırım herkes genetik merakında :) bol hasatlar şuan indirim var tohumlarda

Woppy

Ordinaryüs
Knk auto white haze amneziya haze öneriim sativa baskın genler sevecegi düşünüyorum. White haze ever hızlı kafa seviyorsan 70 günde hasat edersin.

skaffa

Yeni üye
Auto Mexican airlines
Photo ammenizehaze
Sitede bile çok yakışıklı duruyorlar
Knk auto white haze amneziya haze öneriim sativa baskın genler sevecegi düşünüyorum. White haze ever hızlı kafa seviyorsan 70 günde hasat edersin.
Beyler şu an hepsini alasım geldi kafamı daha çok karıştırdınız :D Sağolun bakıyorum hemen aralarından seçeceğim bakalım.

Woppy

Ordinaryüs
Valla ben auto white haze yetiştiriyorum sponsordan da silver haze uzun dönem aldım bu hafta ggelir herhalde sativa candır :)

Bongcu

Yeni üye
Bana da yardımcı olursan sevinirim
Hızlı kafa seven biriyim sativacıyım önerebileceğiniz 5 tane varımdır?
Ben w.widow cheese jack herrer amnezia purple hase(bide autoflowring olacak)

Northern Lights veya bruce banner. North hasatı daha yüksek ama süresi 3,5 ay civarı. Bruce ise çok az daha hasatlı ama 3 ayı bulmuyor. Tercih senin kanka

Woppy

Ordinaryüs
Bana da yardımcı olursan sevinirim
Hızlı kafa seven biriyim sativacıyım önerebileceğiniz 5 tane varımdır?
Ben w.widow cheese jack herrer amnezia purple hase(bide autoflowring olacak)
Knkm hangi konuda yardımcı olayım söyledin genetikler gayet iyi ful baskın sativa istiyorsan kesinlikle isminde haze olanları dene knk.

Ü

Üye silindi 26464

Guest
Valla ben auto white haze yetiştiriyorum sponsordan da silver haze uzun dönem aldım bu hafta ggelir herhalde sativa candır :)
Merhaba hocam ben de degeneticadan auto white HAZE aldım kabin yüksekliğim 1.40cm bu genetik ne kadar uzuyor

Woppy

Ordinaryüs
Valla brom hic uzarmadım bütünlemesine kat yaparsan boy sorunun kalmaz brom biraz arastır formu lsd hakkında bilgi edinebilirisn.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********