Genetik Hakkında Bilgi.

Arkadaşlar herkese merhaba. Hollanda merkezli bir tohum sitesinden 13 adet Original Glue Tohum aldım. Site güvenilir daha öncede bir kaç defa alışveriş yapmıştım. Şimdi bu tohumun açıklamasına daha önce bakmadım bugün dikkatimi çekti. Resminide koyuyorum. Bir maddede Bu suş Kapalı alanda yetiştirme amaçlıdır, daha kontrollü bir ortam gerektirir. Diye yazıyor. Muhtemelen bir kaç güne elimde olacak. Antalyada yaşıyorum ve bu tohumun, tohumdan hasata süresi 8 hafta. Balkonum sabah 6 dan akşam 7 ye kadar güneş alıyor. Ben bunu outdoor olarak ekip balkonda yetiştirirsem bana bi sıkıntı yaratırmı. Yada olur mu olmaz mı bilgi verir misiniz ?
Antalya iklimini bilen bilir buraya soğuk uğramaz güneş ve nem eksik olmaz.

Rebelmove

Neden ?
Sorun olmaz moruk yetiştirebilirsin. Küf ve neme dayanıklı bir tür ve çok güzel kokuyor. bu arada 8 hafta en iyi ihtimal hasat süresi genelde daha uzun sürer hesap tutmaz. Birden fazla bitki bakacaksan hasat süreleri Birbirinden farklı olacaktır. Ayrıca bu genetiğin ebeveynlerinden biri herma bitkiymiş. Bu yüzden herma olmaya meyilli bir arkadaş, aşırı sıcak sevmiyor. Antalya sorun yaratabilir

Sorun olmaz moruk yetiştirebilirsin. Küf ve neme dayanıklı bir tür ve çok güzel kokuyor. bu arada 8 hafta en iyi ihtimal hasat süresi genelde daha uzun sürer hesap tutmaz. Birden fazla bitki bakacaksan hasat süreleri Birbirinden farklı olacaktır. Ayrıca bu genetiğin ebeveynlerinden biri herma bitkiymiş. Bu yüzden herma olmaya meyilli bir arkadaş, aşırı sıcak sevmiyor. Antalya sorun yaratabilir
Kanka şuan sıcaklıklar maksimum 32 derece oluyor. Tek bitki yapacağım. Kalan tohumları indoorda değerlendirmeyi düşünüyorum. Ama işte indoor sistemini kurmak için biraz zamana ihtiyacım var. En azından bu süreçte bir bitkiyle içimliğim çıksın derdim o. Eylülün ilk haftasında muhtemelen ekerim. Tahmini 10 hafta sürse kasımın ortası gibi hasat ederim. Ki kasım ayına kadarda ciddi soğuk olmuyor antalyada. Sonrada indoorda devam edeceğim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *