Gelişimleri nasıl ustalar?

şirasirius

Yeni üye
Merhabalar çiçeğe gireli 4.5 hafta oldu ve gelişimleri bu şekilde budamayı ufak ufak günden güne yapıyorum ve kokudan dolayı odanın kapısını açamıyorum sıcaklık gün içinde 30 a gelebiliyor ışık kapanınca da 18 derecelere düşüyor. Blue Dream Photo Sativa

2ml bloom
2ml groow

gübre verdim en son. Sömekler değdikleri yerlerlerde yapışkanlık hissi veriyor. Fan yapraklarını sarartırıp düşürüyor kendi büyün yapraklar öyle değil fakat seçiyor gibi aralarında. Bu bir şeyin eksikliği olabilir mi ?
400w HPS lamba kullanıyorum. Görünürde sizce ne kadar miktar gelir :) Şimdiden Teşeküler

Son düzenleme:

sativasever

Müptezel
30 fazla kanka. Ayrıca içeriye temiz hava nasıl veriyorsun kapı sürekli kapalıysa. Sömekler ondan da zayıf kalmış olabilir

higthead

Jolly Green
Dostum budama hatan var.Bukadar sert budarsan bitki toparlanamaz hadi sert budadık diyelım bıtkımız guclu dıyelım, sen yukarıdaki sömekleride budamışssın bitkiye stress üstü stress ve fotosentezlık birşey bırakmamışssın. Bu satten sonra yapılcak birşey yok. Bu şekil bitirirsin growu bidaha ki growda daha iyi olmuş olur. Brom bitki durduk yere yaprak düşürmez. Bitkin sağlıklı ama 1 hatan budama ama iyisin.

şirasirius

Yeni üye
Dostum budama hatan var.Bukadar sert budarsan bitki toparlanamaz hadi sert budadık diyelım bıtkımız guclu dıyelım, sen yukarıdaki sömekleride budamışssın bitkiye stress üstü stress ve fotosentezlık birşey bırakmamışssın. Bu satten sonra yapılcak birşey yok. Bu şekil bitirirsin growu bidaha ki growda daha iyi olmuş olur. Brom bitki durduk yere yaprak düşürmez. Bitkin sağlıklı ama 1 hatan budama ama iyisin.
tamamdır teşekürler aleovera veya başka bir şey karbondioksit tüpü vs. sizce faydası olur mu hem gelişim hem stresi azaltmasından

president

Müptezel
Kafana takma kanka somek somektir kararliligindan sasma hep yenisini yap.bir gun elbet güzel someklerin olacak. Gramaja da takilma peygamber efendimiz s.a.v der ki 1 kisinin yedigi 2 kisiye 2 kisinin yedigi 4 4 kisinin yedigi sekiz kisiye yeter. Yalnizca dua et ve kaliteli somek pesinde ol her zaman saygilar iyi growlar.

şirasirius

Yeni üye
Kafana takma kanka somek somektir kararliligindan sasma hep yenisini yap.bir gun elbet güzel someklerin olacak. Gramaja da takilma peygamber efendimiz s.a.v der ki 1 kisinin yedigi 2 kisiye 2 kisinin yedigi 4 4 kisinin yedigi sekiz kisiye yeter. Yalnizca dua et ve kaliteli somek pesinde ol her zaman saygilar iyi growlar.
knk çok teşekür ederim :D takılmıyorum çok meraktan sordum ilk growum zaten.

JAPANESE

Üye
knk çok teşekür ederim :) fakat çok sanki teselli eder gibi konuşuyorsunuz yani bir şey çıkmaz mı yada ne biliyim tırt mı kafa alamam mı :D anlayamadım bende korkuttunuz biraz
Kafa alırsın merak etme torbacidan aldığına bin basar. Ama miktar küçük olacak kanka. Emeğimizi veriyoruz verimli bitki yapmak için uğraşıyoruz sonuçta. Kafan olacak rahat ol. :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********