Gardırop Haze Yeni Nesil Günlük $$

istr

Ordinaryüs
şuan 19. gün kanka bu halde ilk growdan 15 gün falan ileride gidiyor.
250HPS beyaz veg dönemi için
250HPS sarı çiçeklenme için
Işığım güçsüz ama gariban napsın :)
18/6 ışık
27-28 derece arası sıcaklık
%65 nem oranı
PH 6,5
22 derece ışık kapalı %50 nem ışık kapalı
Güçlü gıda vermeyi seçtim şu an için herhangi bir tip belirti görmedim çiçekte
1L Vega 4,5 Rhizotonic 2 Cannazym 2,5
Toprak niye az demeyin kalan toprağı kullandım niye almıyosun demeyin üzülürüm :)
Kanka benim günlük senin günlüğe dönmeden sana da bi günlük açalım :D Oradan daha güzel takip ederiz

Nazim_Red

Doktor
ortaya vurduruyom duvarlardan sekiyo zaten bitkiye, growsan kabin vantilatör yazınca çıkıyo kanka
Kanka fanın hemen ağzına bir tane ultrasonic buhar kiti taksak serum hortumu ile 5 litre bidona bağlasak nasıl olur, kit 160 liraya satılıyor, nem makinesi 2-3k, kasaya mı para veriyoruz ne :) daha verimli soğutma olmaz mı serinletirde

istr

Ordinaryüs
Kanka fanın hemen ağzına bir tane ultrasonic buhar kiti taksak serum hortumu ile 5 litre bidona bağlasak nasıl olur, kit 160 liraya satılıyor, nem makinesi 2-3k, kasaya mı para veriyoruz ne :) daha verimli soğutma olmaz mı serinletirde
Fan paslanır kankam ya

istr

Ordinaryüs
Şahane olmuslar eline sağlık, yazlik cephanelik dolacak senin gelio 300 gram, :)
Bu sıcaklarda zor kanka, on numara bi lolipopping yaptım bugün, elleri yüzleri ferahladı
Budamadan sonraki görselleri de atiyim şimdi sulama yapıcam

Bu sıcaklarda zor kanka, on numara bi lolipopping yaptım bugün, elleri yüzleri ferahladı
Budamadan sonraki görselleri de atiyim şimdi sulama yapıcam
Şiir gibi olmuş:) sonraki grow birak su auto isini hehehe:)

istr

Ordinaryüs
Kankalar selam, malum havaların anlık ısınmasından grow folloş olur diye düşünüyodum ama kızlar sıcaklara ramen iyi performans vermeye devam ediyolar. Sizlere 8. hafta 54. günden görselleri salayım. 8. hafta bitince sayfaları da güncelliycem

Bir tane de video :)

Bir de kankalar size önermek istediğim bir ürün var. Bu ürünü herhangi bir 3d baskı makinası olan şahıstan alabilir, kendiniz yapabilir veya 3d baskı yapan ozalitcilere stl dosyasını götürüp bastırabilirsiniz.

Bu ürünün güzel yanları;
-Çok kısa sürede eğitimi tamamlayabiliyorsun.
-Açıyı ayarlayabiliyorsun
-Dalın bakacağı yönü ayarlıyabiliyorsun
-Dala bir ip bağlamadan daha sonra parçanın üzerindeki deliklerden ip geçirerek daha fazla gerebiliyorsun.

Ben bitkilerin veg döneminde taktım bu parçaları, 54. günden güncel görüntü şu şekilde
Gd hesabı olmayan veya videoyu göremeyen kankalar için buraya süreli video da atayım aparatı görsünler

Ürünün stl dosyasına ulaşmak için thingiverse veya printables sitelerinde lst cannabis veya lst diye aratmanız yeterli, direkt dosyayı paylaşmıyorum çünkü dikkatinizi çekecek başka lst aletleri de olabilir. Değerlendirin derim.

Son düzenleme:

asgü

Üye
kanka alt dal budamasını çiçeklenmenin kaçıncı gününde yapmıştın ? gene çok çok çok güzeller maşallah diyelim.

istr

Ordinaryüs
kanka alt dal budamasını çiçeklenmenin kaçıncı gününde yapmıştın ? gene çok çok çok güzeller maşallah diyelim.
Ben neredeyse çiçeğin 3. 4. haftasında yaptım kanka, tavsiye ettiğim bi olay değil daha erken yapmak çok daha iyi olur. Benim koşullar normalden biraz farklı o yüzden çok örnek alma lütfen kanka. Çiçeğin ilk haftası lolipoppingi bitirmen iyi olur. Ben altlardaki sömekleri dişilik organlarını vs vs her şeyi temizleme kararı aldım bi anda öyle yaptım. Zaten yeterince stres vardı enerjiyi üst dallara yönlendirmek istedim. Bu kadar stres olmuş olmasalar hiç ellemeyecektim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******