Gübre hakkında yardım

yuno_09

Yeni üye
Arkadaşlar biobizz alg a mic ve sensi cal magxtra birlikte kullanılır mı? Sensi cal magı yapraktan sprey şeklinde kullanmayı düsünüyorum biobizzi suyla seyrelterek ancak ikisini birlikte kullansam sorun olur mu yoksa ikisi de ayni şey gerek yok denir mi bilemedim.

Eğer kullandığın gübre içinde cal mag yoksa veya yeterli değilse tabiki kullanabilirsin ayrı marka olması önemli değil içim süt alıp pınar tereyağ almak gibi düşün sprey şeklinde yapacaksan ışığın doğrudan damlacıklara vurup yaprağı deforme ededbilir bu yüzden ışık kapalıyken veya açmadan belirli bir sürer önce vermeyi düşünebilirsin, iyi forumlar.

yuno_09

Yeni üye
Cvp: Gübre hakkında yardım

EvdekiMizah' Alıntı:
Eğer kullandığın gübre içinde cal mag yoksa veya yeterli değilse tabiki kullanabilirsin ayrı marka olması önemli değil içim süt alıp pınar tereyağ almak gibi düşün sprey şeklinde yapacaksan ışığın doğrudan damlacıklara vurup yaprağı deforme ededbilir bu yüzden ışık kapalıyken veya açmadan belirli bir sürer önce vermeyi düşünebilirsin, iyi forumlar.

Bu bahsettigim iki gubre özelinde soruyorum zaten yani ikisinde de cal mag var mi ayni isi yapan gubrelermi bunu bilmiyorum

EvdekiMizah' Alıntı:

Birde gubreleri her sulamadan tek tek mi vermeliyim mesela iki tane ayni marka gubreyi tek sulamada versem zarar verir mi?simdiden tesekkurler iyi forumlar.

yuno_09

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Şişenin üstünde yazmıyor mu veya sitesinde?

Yok maalesef kullanim cizelgesinde boyle bir sey yazmiyor biobizz grow bloom ve sensi cal magxtrayi verecegim birlikte bakalim ne olacak

Tekrar merhaba biraz araştırdım firmayı ve suyunuzun ppm değeri 200 den az değilse cal mag eklemeniz gerekmez diyor firma ama eğer eksikse ekleyebilirsiniz diyor, iyi forumlar.

yuno_09

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Tekrar merhaba biraz araştırdım firmayı ve suyunuzun ppm değeri 200 den az değilse cal mag eklemeniz gerekmez diyor firma ama eğer eksikse ekleyebilirsiniz diyor, iyi forumlar.

Çok teşekkürler bu bilgiyi bilmiyordum ona göre kullanayım bende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ****** hahahaha*** ***** ****** *** ********* ********* ********* ** **** ********** ****** **
  • NewGardener NewGardener:
    ********** *** ****** **** ********* ***** * ***** **
  • kkush kkush:
    ****** ** ********** ********* ******* **** ** ****** hahahaha*** ***** ****** *** ********* ********* ********* ** **** ********** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** ****** ****** hahahaha**** **** ***** ******* **** **** **** **** ********** ******* **** ****** **** ******* ***
  • Tiny Tiny:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ***** ******* ***** ***** *** **** ***** ** ********* ******* ** **** ***** ******** ****** **** ****** ******** ********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    +1
    ***** **** **** ********** ******** ***** ******* hahahaha** ****** ******** ******** **
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** hahahaha***** ***** hahahaha hahahaha ****** ** ****** ****** hahahaha**** **** ***** ******* **** **** **** **** ********** ******* **** ****** **** ******* ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********* **** ******* ********** ***** *** ********* ** ** *** ******* **** ***** ********* ****** ******** ****** hahahaha ***** ********** hahahaha **** ** ******** hahahaha* hahahaha ***** ******* ** ****** hahahaha**** ********* ****** ** ********** ********* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Tiny Tiny:
  • kkush kkush:
  • Tiny Tiny:
    ******* hahahaha** ****** ******** ******** ** *** ** ********
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
  • kkush kkush:
    ***** **** ********* **** **** **** hahahaha******** ****** ********** ********** ******** ******** ***** hahahaha*** *** ** * *** **
  • Tiny Tiny:
    ********** **
    * * ****** ******* ****** hahahaha** **** ********* **** **** **** hahahaha******** ****** ********** ********** ******** ******** ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** *** ***** ******* *** ****** ******* ***** ** *** ******* ** *** ********* ** hahahaha* ********** **** hahahaha*** ******* *****
  • kkush kkush:
  • Tiny Tiny:
    Tiny Tiny: ****** ***** ***** *******