gübre hakkında yardım

dailyalpi

Yeni üye
arkadaşlar ilk growum olacak ve gübre hakkında hiçbir şey bilmiyorum, neye benzediğini nasıl ekleyeceğimi bile. ayrıca biobizz starter kit önerilmiş yeni başlayanlar için forumda fakat baktığımda fiyatının 900tl civarında olduğunu gördüm. öğrenci işi sistem kuruyorum ve gübre işini de en ucuzundan çözmem lazım. lütfen yardım kankalar

mokokoo

Üye
arkadaşlar ilk growum olacak ve gübre hakkında hiçbir şey bilmiyorum, neye benzediğini nasıl ekleyeceğimi bile. ayrıca biobizz starter kit önerilmiş yeni başlayanlar için forumda fakat baktığımda fiyatının 900tl civarında olduğunu gördüm. öğrenci işi sistem kuruyorum ve gübre işini de en ucuzundan çözmem lazım. lütfen yardım kankalar
o gübreler en uygunu zaten forumda her konu hakkında bilgi var burayı oku sonra takıldıgın anlamadıgın yeri danış

Ü

Üye silindi 1395

Guest
Hesi Pack Soil Kitini kullanabilirsin kanka içerisinde gelişim,çiçeklenme,çiçeklenmeyi hızlandırıp arttırabileceğin boost ve phosporus plus sömeklendirici gübreler var 170 180tlye çözebilirsin :)

dailyalpi

Yeni üye
teşekkürler kankalar 1 adet auto yetiştirmeyi düşünüyorum bahsettiğin Hesi Pack Soil Kit yeterli olur mu. Öğrenci olduğum için 800-900tl veremem malesef gübreye. tohumlar hariç bütün sistemi 500tl altına kurmaya çalışıyorum zaten :D
Hesi Pack Soil Kitini kullanabilirsin kanka içerisinde gelişim,çiçeklenme,çiçeklenmeyi hızlandırıp arttırabileceğin boost ve phosporus plus sömeklendirici gübreler var 170 180tlye çözebilirsin :)

Ü

Üye silindi 1395

Guest
teşekkürler kankalar 1 adet auto yetiştirmeyi düşünüyorum bahsettiğin Hesi Pack Soil Kit yeterli olur mu. Öğrenci olduğum için 800-900tl veremem malesef gübreye. tohumlar hariç bütün sistemi 500tl altına kurmaya çalışıyorum zaten :D
300ml gübreler ve haftalık 5ml kullanıyosun en fazla 3 4 grow idare eder tek bitki için :D

dailyalpi

Yeni üye
çok saol kanka sigaramızı çıkartıcak kadar olsa yeter bana şimdilik , zamanla sistemi geliştirmeyi düşünüyorum

Aemili31

Müptezel
Kankam son günlüğümü biraz kurcalarsan gübreye dünyaları bayılmaya gerek kalmadığını çözersin. Organik tarım hakkında iyi bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Evdeki mutfak atıklarını varsa balkon, teras vs çürütüp kompost yapabilirsin. Uygun fiyata living soil alabilirsin. Çiçeklenme döneminde sıvı/toz yarasa gübresi kullanabilirsin gibi kankam.

dailyalpi

Yeni üye
bu iki pack arasında ki fark nedir, içerikleri neler packlerin
Bu ikisinden birini seçebilirsin. İlk growun sa biobizz öneririm.

dailyalpi

Yeni üye
hocam hasatı olabildiğince arttırmak isterim ama masrafı da minimum düzeyde tutmak. öğrenciyim verecek çok param yok malesef. siz
Biobizz organik gübre. Yani büyük oranda organik. Hasatın biraz az olabilir ama çok lezzetli içimi kokusu güzel bir sigaran olur. Hatay ile fazla gübre filan verirsen hemen öldürmez bitkini.
Hesi daha çok kimyasal gübre olduğunu düşünüyorum.

ne önerirsiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha***** *** *** ***** ****** *******
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha*** ******* ******* hahahaha* *** hahahaha* *** *** ***** ****** *******
  • D despacito:
    ***** ** ********* ***** ******** **** ******* ****** ****** **** ***** ** ******** ******** ******* ****** hahahaha**** ******* ******** ********* **** ****** *** ******* ********* *** ** ****
  • kkush kkush:
    ***** ***** ** ****** ****** ****** hahahaha***** ***** hahahaha**** ******* ******* ** **** hahahaha***** ******* *** hahahaha** hahahaha********* ** ********* ***** ******** **** ******* ****** ****** **** ***** ** ******** ******** ******* ****** hahahaha**** ******* ******** ********* **** ****** *** ******* ********* *** ** ****
  • kkush kkush:
    ****** * **** ****** hahahaha** * ****** ******** *********
  • Almora Almora:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******
  • D despacito:
    ***** ***** ** ****** ****** ****** hahahaha***** ***** hahahaha**** ******* ******* ** **** hahahaha***** ******* *** hahahaha** hahahaha***** **** **** ****** *** ********** ******* ** ******* ***** hahahaha* ****** ******** **** * ***** ***** ****** ****** *** ** ********** ******* ******* ******* *** **** ***** **** ******* hahahaha ****** **********
  • D despacito:
    ****** * **** ****** hahahaha** * ****** ******** hahahaha********
  • kkush kkush:
    ******* ***** *** ***** ******* hahahaha* *** hahahaha* ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ***** *****
    +1
  • Almora Almora:
    ***** ** ******** ********* ****** hahahaha******* ***** *** ***** ******* hahahaha* *** hahahaha* ****** **
  • S sspsps:
    ***** hahahaha * *** ***** ***** *** **** ******* ******** ******** ******* ***** ******** ******* ****** ***** ***** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    * ***** ***** hahahaha ********* *** **** ******* ** ********** ***** ** ** ******* hahahaha* ***** ***** ******* *** ********* ***** ***** ****** hahahaha**** **** **** ********** ***** *** ******* ******* ***** ***** **** *** **** ******** **** **
  • Almora Almora:
    ***** hahahaha** * ******* ********** ******* *** ******* *******
  • kkush kkush:
    ********** *** **** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • Almora Almora:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Almora Almora:
    Almora Almora: *** ****** ****** *********