Görüş ve öneri lazım.

salvadord

Yeni üye
merhaba arkadaslar. bu sene ilk kez dısarda grow yapmayi düşünüyorum. ekmeyi düşündüğüm yerleri sizinle paylasmak istedim. sizce yerler nasıl? toprak tutarmı veya dikkat cekermi? yazın gelmesiyle birlikte gösterdiğim bölgelerde ot yoğunlugu artıyor. eğer tutarsa LST yapıp bitkinin boyunu kısa tutmayı düşünüyorum. sulamayıda geceleri veya sabah işe giderken yapıyım diyorum ne diyorsunuz öneri lazım?

https://imgur.com/jejio4U 

https://imgur.com/g0811qi

Justin Bieber Yeni sekme güzelmiş bro :)
1.)Dikkat çeker tabiki çok saçma bir yer olmuş kanka.
2.)Tavsiye olarak söylüyorum normal toprakla tutarmı orda bilmiyorum  ama 20 litre çukur kazıp plagron toprak kullanman daha faydalı olur

R

Ripley'sOG

Guest
Brom boşuna zahmet veriyon kendine git kapının önüne ek aynı şey sen şunu oku önce bir: https://we.yesiloda.co/d/31-kenevir-ve-acik-hava 

Bak sana nacizene tavsiyem bu hayatta bi insana güvenilmez bi de insanoğluna git dağa taşa ek insanın olduğu yerlere ekme ektiğin yere sen bile zor gir çık ulaş okey? Outdoorun gerillanin kuralı budur 
shooty.gif

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Görüş ve öneri lazım.

iş yerinin bahçesine ek kankam  Tam kapnın sağlı sollu etrafına ek göz önünde dursun orası çok ıssız bir yer yol yok iz yok kuş uçmaz kervan geçmez.

Ripley' Alıntı:
Brom boşuna zahmet veriyon kendine git kapının önüne ek aynı şey sen şunu oku önce bir: https://we.yesiloda.co/d/31-kenevir-ve-acik-hava 

Bak sana nacizene tavsiyem bu hayatta bi insana güvenilmez bi de insanoğluna git dağa taşa ek insanın olduğu yerlere ekme ektiğin yere sen bile zor gir çık ulaş okey? Outdoorun gerillanin kuralı budur 
shooty.gif

Zuhaha :D

salvadord

Yeni üye

Mr.Mrs.420' Alıntı:
Justin Bieber Yeni sekme güzelmiş bro :)
1.)Dikkat çeker tabiki çok saçma bir yer olmuş kanka.
2.)Tavsiye olarak söylüyorum normal toprakla tutarmı orda bilmiyorum  ama 20 litre çukur kazıp plagron toprak kullanman daha faydalı olur
ya bizim mahallede öyle biryerki hep bina müsait yer cok az. sırf bunun icinde ev kiralamak sacma olur bilmiyorum bakalım ne olacak. hersey var yer yok hem aynen dediğin gibi sacma gibi biraz

salvadord

Yeni üye

hightimes1980' Alıntı:
Fotokapan diye birşey var Allah göstermesin patlar yalan olursun , yapmayın şöyle şeyler yahu -.-

orayı es gectim zaten onun haricinde cok güzel bir yer buldum. vala artık torbacıya para verip bok gibi esrar icmekten sıkıldım ya ekicem kesin bir yere

salvadord

Yeni üye

kentakaleli' Alıntı:
Emniyetin arka bahçesi daha az dikkat çeker kanka :)

vazgectim göstediğim yerden kardes daha cok yoğunluk olan biryer buldum büyük ihtimal oraya ekicem. araba yok olsa uzaklara eker gider gelirim ama malesef bakalım ne olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
  • C chopper:
    hahahaha **** **** ********** ***** *******
    C chopper: hahahaha **** **** ********** ***** *******