#GÜNCEL# BALKON GROW SAĞLIKLI FAKAT YAVAŞ İLERLİYOR...

Merhabalar,

TOPRAĞA DÜŞÜŞ 26 MAYIS

İlk etapta gündüz en az 4 - 5 saat full güneş alacak şekilde dışarıda durdu. Her gün akşam nem makinesi ile bir kabin içine alındı ve sabaha kadar yüksek nemde kaldı.

Şuan herhangi nem vs vermiyorum büyük olduğu için. Azot ağırlıklı gübre veriyorum. Bir kaç kez aloevera suyu yapıp verdim. Resimler ektedir. Hepinize teşekkürler.
YAPILANLAR**
- Market Toprağı
- Veg için 7-2-6 NPK
- CalMag hiç verilmedi
- Arada Sırada Aloevera suyu
- Sulama hep market suyu ile yapıldı

Bu arada bir kaç sorum olacaktır.

1 Cinsiyet için yaklaşık ne kadar daha zaman var 50?

2 Kısa sürede şimşek etkisi yaratacak fikirleriniz nelerdir. (İç Anadolu bölgesinde kış erken geliyor. Hasat süresini kısaltmak için neler yapılabilir)

3 Bitkilerin şuan için istediği herhangi brr eğitim var mıdır ?

Son düzenleme:
fazla boya gitmiş ışık konusunda biraz kafa yor, potasyum istiyor boyuna göre cılız kalmış buda düşünülmesi gerek, son olarak gördüğüm saksıların çok küçük

fazla boya gitmiş ışık konusunda biraz kafa yor, potasyum istiyor boyuna göre cılız kalmış buda düşünülmesi gerek, son olarak gördüğüm saksıların çok küçük
Eyvallah çok teşekkür ederim. Akşamları da ışığa çekmem lazım o halde. Işık olarak ne önerirsiniz ? Kabin vs olmadan direkt tepesine yakıp koymalık

Birde küçük saksıda mahsul hiç vermez mi? Hasat kaygım yok. Bitki başı 5 gr bile olsa tecrübe ediyorum kışın kabin yapacağım. Bitkileri tanıyorum şuan.

Kanka ben outdoorcuyum seni yanlış yönlendirmek istemem ışık konusunda illaki bir usta tavsiyede bulunur, bu işe başladığım da kabul ettiğim bir gerçek var, ilk grow hasat için değil tecrübe için yapılmalı sansın bol olsun bitkiyi iyi tanı. küçük saksı doğru sulama doğru besin doğru müdahale ile senin istediğin hasadı sana verir, bi video denk gelmişti youtubda aşağıya bırakıyorum belki sende bir ışık yakar dumanın bol olsun

Kanka ben outdoorcuyum seni yanlış yönlendirmek istemem ışık konusunda illaki bir usta tavsiyede bulunur, bu işe başladığım da kabul ettiğim bir gerçek var, ilk grow hasat için değil tecrübe için yapılmalı sansın bol olsun bitkiyi iyi tanı. küçük saksı doğru sulama doğru besin doğru müdahale ile senin istediğin hasadı sana verir, bi video denk gelmişti youtubda aşağıya bırakıyorum belki sende bir ışık yakar dumanın bol olsun

Muhteşem. Fakat bu olay fazlasıyla profesyonel bir iş. Adam çeşit çeşit eğitimler vermiş :) Forumdaki eğitimlerden yararlanıp yapacağım bir şeyler bakalım :). Bu arada toprak vs özel değil. Sadece çiçek coşturan verdim7-2-6 bu güne kadar. Arada sırada aloevera fakat bugünden itibaren 3-6-6 NPK devam edeceğim. CalMag hep ihmal ettim. Biraz önce bir şişe sodayı açıp bir kapa döktüm. İki gün kadar asidin gitmesini bekleyeceğim. Daha sonra CalMag niyetine soda :) çok teşekkür ederim yardımınız için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***