GÜLERKEN DÜŞÜNDÜREN HİKAYEM

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Geçenlerde iki tane çocukluk arkadaşlarımla birlikte dumanlı takıldık neyse Esrarettin Dede'niz sohbet, muhabbet takılırken konu biraz derinlere indi felsefi konuşurken, bir ses yükseldi;
"Ya Esrarettin Dede, senin kafan güzel oldu."

Ardından son sigaramı içip, arkadaşları nazikçe yolcu ettim..

Uzay11

Kıdemli Üye
Geçenlerde iki tane çocukluk arkadaşlarımla birlikte dumanlı takıldık neyse Esrarettin Dede'niz sohbet, muhabbet takılırken konu biraz derinlere indi felsefi konuşurken, bir ses yükseldi;

Ardından son sigaramı içip, arkadaşları nazikçe yolcu ettikten var

Kovami yaptın ihtiyar :) geçenlerde arkadaşımla oturuyoruz bı sigara sardım 20 dk sonra çocuk mutfağa su almaya gitti 1 dk sonra döndü ya kanka ben niye gitmiştim diye sordu aahahahaha bol dumanlar dede :)

mimir45

Üye

Ardından son sigaramı içip, arkadaşları nazikçe yolcu ettim..
vay ****

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Dede zaten onun için içmiyormuyduk?
Yoksa arkadaşlardan biri densizlik mi etti?
Kesinlikle densizliğin daniskasını yaptılar. Hep birlikte içmeye gidiyoruz, kafan hoş oluyor ve bir anda hadsizce ve bilinçsizce;
Kafan güzel oldu deniliyor. :D

Sizin halinizden anlamayan insanlar için zaman kaybetmeye gerek yok, saygı ve sevgi sıfır olmuş.

Avare

Doktor
Kesinlikle densizliğin daniskasını yaptılar. Hep birlikte içmeye gidiyoruz, kafan hoş oluyor ve bir anda hadsizce ve bilinçsizce;
Kafan güzel oldu deniliyor. :D

Sizin halinizden anlamayan insanlar için zaman kaybetmeye gerek yok, saygı ve sevgi sıfır olmuş.
Dede değmeyecek insanlara yıllarımı verdim yanlarında durdum,tökezlediklerinde değil destek olmak taşıdım o derece sonra baktım ne için diye koş koca bir hiç. Artık balkonumda teklimi tellendirip geçip evimde çocuklarımla oynuyorum. Bazen sağa sola davet ediyorlar çok kıramayıp gittiğimle şunu sorguluyorum evimde ailemle geçirmem gereken zamandan bunlar için feragat ediyorum değer mi? Cevap hayır olduğunda uzuyorum mekândan varsın ev kuşu desinler varsın dışarı çıkamıyor desinler varsın kılıbık desinler. Böyle iken öyle olduğundan daha mutlu ve huzurluysam istediklerini desinler kimin umurunda?

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Dede değmeyecek insanlara yıllarımı verdim yanlarında durdum,tökezlediklerinde değil destek olmak taşıdım o derece sonra baktım ne için diye koş koca bir hiç. Artık balkonumda teklimi tellendirip geçip evimde çocuklarımla oynuyorum. Bazen sağa sola davet ediyorlar çok kıramayıp gittiğimle şunu sorguluyorum evimde ailemle geçirmem gereken zamandan bunlar için feragat ediyorum değer mi? Cevap hayır olduğunda uzuyorum mekândan varsın ev kuşu desinler varsın dışarı çıkamıyor desinler varsın kılıbık desinler. Böyle iken öyle olduğundan daha mutlu ve huzurluysam istediklerini desinler kimin umurunda?
Hem zaman, hem beyin hücresi, hem de para kaybı.. Yani hem maddi hem de manevi kayıp. Allah aileni ve sevdiklerini korusun güzel insan.

Avare

Doktor
Dedem hırsızlığı insanlar sadece maddi şeylerin çalınması olarak görüyor ama bu tipler zamanımızı çalıyor ki telafisi yok. O yüzden toksik kişiliklerden uzak durmak lazım.
Cümlemizin sevdiklerini koruyup kollasın inşaallah...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • jackherermi jackherermi:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha***
    hahahaha* ****
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** * ********* ********* ********* *** ******* ******* ******* ***** *** ********** ****** ** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** *** ***** *** **** ***** ** ** ** ********* ***** ****** hahahaha*** ******** ******
    +1
  • A ax-b:
    ** **** * ** ****** ****** ***** *** * *** **** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ******** ***** ***** *** ***** ******** ******* ** ** *** ** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* **** ** **** ****** *** **** ***** ***** hahahaha *** ******** ****** ** *** ********** hahahaha*** *** ** **** *** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** hahahaha **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ***** ****** ****** *** ***** ****** ******* ** *** ***** ***** ********
    İstanbul İstanbul: ***** ** ***** ****** ****** *** ***** ****** ******* ** *** ***** ***** ********