Flush

Dodo

Üye
Kankalar biliyosunuz artık benim kızları bruce banner #3 photo ciceklenmenin 53. Gunundeler flushı ne zaman atayim tarih verirseniz super olur biliyorum flush %50 bulaniklasinca atiliyo ama renk körüyüm **** ×100 buyutecte alamiyorum maddi durumdan dolayi bi tahmin yaparsaniz cok sevinirim

https://imgur.com/a/MAd9EeN

Ü

Üye silindi 2874

Guest
15 /20  gün sonra bence vur makası pıstıller kahverengı olacak %80 ..

yanı kanka daha erkende olabbılır emın degılım yalnıs yonlendırme yapmayayım bılen daha prof arkadaslar vardır

cannabis16

Ordinaryüs
bu resimdeki budun pistillerinde beyaz kalmamış..eğer ısı-nem ideal ortamda yetiştiyse ve erken kararma yaşamadıysa bu bud diyor ki,benim kesim zamanım geldi geçiyor bile...
renk körlüğü nasıl bişey bilmiyorum, ama beyaz olan pistilin kalmamış,bunu da mı seçemiyorsun..pistillerin %80-90 ı karardığında vuracaksın makası,alacaksın budlarını..bukadarlık şeyi yapmayı beceriver artık.

Cvp: Flush

cannabis16' Alıntı:
bu resimdeki budun pistillerinde beyaz kalmamış..eğer ısı-nem ideal ortamda yetiştiyse ve erken kararma yaşamadıysa bu bud diyor ki,benim kesim zamanım geldi geçiyor bile...
renk körlüğü nasıl bişey bilmiyorum, ama beyaz olan pistilin kalmamış,bunu da mı seçemiyorsun..pistillerin %80-90 ı karardığında vuracaksın makası,alacaksın budlarını..bukadarlık şeyi yapmayı beceriver artık.
Üstad resimlere zoomlayıp bakınca tricomların da zaten bulutluktan çıktığını görüyorum. Hatta yanlış görmediysem alt resimde 3. Evre tricomun adı neydi koyu renk bozulma evresi indica kafası yaşatan o renkte gibi bazı bölgeler doğrumudur?

cannabis16

Ordinaryüs

Resolut1on' Alıntı:
cannabis16' Alıntı:
Üstad resimlere zoomlayıp bakınca tricomların da zaten bulutluktan çıktığını görüyorum. Hatta yanlış görmediysem alt resimde 3. Evre tricomun adı neydi koyu renk bozulma evresi indica kafası yaşatan o renkte gibi doğrumudur?

amberleşme... doğrudur.. bu bitki acilen kesilmezse THC lerin hepsi **** olacak..
renk körlüğü çok kötü bişey sanırım,Allah vermesin..

Ben 60x mi 100x mi büyüteç sorusunu kendime sorarken 60x in yeterli olacağı kanısına vardım bu muhabbette sayende.
Düzgün çekilmiş mobil kamerasından bile az çok belli oluyorsa tricomlar.. 
Teşekkürler üstad, yorumlarının %80 inde birşey ler daha öğreniyorum desem yalan olmaz. 
Varol!

cannabis16

Ordinaryüs

Resolut1on' Alıntı:
Ben 60x mi 100x mi büyüteç sorusunu kendime sorarken 60x in yeterli olacağı kanısına vardım bu muhabbette sayende.
Düzgün çekilmiş mobil kamerasından bile az çok belli oluyorsa tricomlar.. 
Teşekkürler üstad, yorumlarının %80 inde birşey ler daha öğreniyorum desem yalan olmaz. 
Varol!

sağol can

dumanın bol olsun

Dodo

Üye

Eyvallah beyler iyi kötü yorumlarınız için flush yalan oldu ozaman eğer öyle diyosanız 3 gün karanlığa gömüyorum bitkiyi iyi hasatlara diyelim ozaman selametle

flushsız makas falan vurma moruk, inan ki içmesi eziyet olur.. bitkinin hasat vakti gelmiş hatta geçiyo evet doğrudur ama kesinlikle flushsız kesme!

Dodo

Üye

Hunlu' Alıntı:
flushsız makas falan vurma moruk, inan ki içmesi eziyet olur.. bitkinin hasat vakti gelmiş hatta geçiyo evet doğrudur ama kesinlikle flushsız kesme!

Şuan flushını attım karanlığa gömüyorum kanka sağolasın yorumun için kabin yerine panda film kullanıyodum grow yaptigim oda cok nemliydi topladım bütün çadırı kurutmayı nasıl yapmamı önerirsin buzdolabı kolisine tellerle asmayı düşünüyorum alt taraftan temiz hava girişi üst taraftan karbon filtre ama başka bi önerin varsa duymak isterim

Madam80

Yeni üye
buna flushu 20 gün önce atacaktın en az. dostum hepsi amberleşmiş. 
hasatın iyi bir uyku ilacı artık :)
tatlı rüyalar :)

Dodo

Üye

Madam80' Alıntı:
buna flushu 20 gün önce atacaktın en az. dostum hepsi amberleşmiş. 
hasatın iyi bir uyku ilacı artık :)
tatlı rüyalar :)

Okadar mı amberleşmiş be kanka 

https://imgur.com/a/TwdjrAX

Madam80

Yeni üye
Kanka bi kaç kez tekrar baktım ama benim bitkim olsaydı. 10 gün önce kesmiş olurdum sanırım. flushlı tabiki. bence hasat etmelisin artık.

cannabis16

Ordinaryüs

Madam80' Alıntı:
Kanka bi kaç kez tekrar baktım ama benim bitkim olsaydı. 10 gün önce kesmiş olurdum sanırım. flushlı tabiki. bence hasat etmelisin artık.

aynı kanıdayım..

bu bitki çoktan kesilmeliydi,brak artık flushı bilmemneyi,kes bitkiyi bir an önce..

eldeki mevcut THC leri bitirecek bitki,artık ölüm moduna girmiş çoktan...

Dodo

Üye

cannabis16' Alıntı:
Madam80' Alıntı:

aynı kanıdayım..

bu bitki çoktan kesilmeliydi,brak artık flushı bilmemneyi,kes bitkiyi bir an önce..

eldeki mevcut THC leri bitirecek bitki,artık ölüm moduna girmiş çoktan...

Karanlığın 2. Gününde kanka yarın budayıp kurutmaya bırakıcam

Dodo

Üye
Hocam son durum neydi bu bitkinin kafası ve aldığın yaş ve kuru hasat miktarları neydi?
Gramına bakmadım ama 5 ful kavanoz hasat aldım kafası baya iyiydi bazı genetiklerde içtiğim gibi gelir ya kafası bunda biraz rötarlı geliyodu ama geldimi o enerji dalgasını heryerinde hissediyosun heleki ardarda 2 3 bong vurunca bildiğin hız trenindesin

Toska

Üye
Gramına bakmadım ama 5 ful kavanoz hasat aldım kafası baya iyiydi bazı genetiklerde içtiğim gibi gelir ya kafası bunda biraz rötarlı geliyodu ama geldimi o enerji dalgasını heryerinde hissediyosun heleki ardarda 2 3 bong vurunca bildiğin hız trenindesin
Anladım hocam :) bende bruce banner auto yapacağım bi 10 güne başlarım gibi duruyor malzemelerin gelmesini bekliyorum :) BruceBanner'ı sırf enerji verdiği için tercih ettim daha hiç içmeye fırsatım olmadı ama %80 nin üzerinde sativa ağırlıklı bir genetik diye duyunca hemen ondan istedim. Gübre kullanmışmıydın ve ışık gücü nasıl?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* ***** ******* ** ******* ****** **** ******* ** hahahaha ***** ******* ***** ****** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** *** ********** ******* *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ********** ******* *** **
  • G ghostt7:
  • G ghostt7:
    hahahaha ***** ********** **** ***** *** ********
  • kkush kkush:
    *** **** ******** ******** ** hahahaha* ******** ***** ****** ****** *****
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    * **** ** ***** ***** ****** hahahaha*
  • D despotdes:
    ****** ******** ****** hahahaha**
  • G ghostt7:
    ********* ***** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    ***** *** **** *** *** ********* hahahahahahahaha*** ******** ***** ****** ****** *****
  • G ghostt7:
    G ghostt7: *** *** ********* ****