Fidelerim büyümüyor

Egeumutk

Yeni üye
Öncelikle herkese bol hastalar 
3 hafta önce çorbacı tohumu çimlendireyim dedim sonra kendime saçma ufak bir kabin yaptım 20w lamba ile 2 adet fan koydum, sonra bu forumu keşfettim ve olaya bakışım değişti girmediğim okumadığım konu kalmadı şimdi kendime Bez dolaptan kabin yaptım 50 w full spectrum led lamba ve pure Light 250 çift spectrum lamba aldım havalandırma sistemimi araba radyatör fanından yaptım önceden musluk suyu veriyordum dinlendirmeden, Nem makinesi daha almadım şimdi benim bu eski tohumlar 3 hafta düzensiz bakıldı fazla boy vs atmadı şimdi sizce kendilerine gelirler mi merak ediyorum tohum bulmam şu dönemde zor ve fideler de yaşamayacaksa daha fazla masraf etmeyeyim konuyu biraz dağınık anlattım sanırsam kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

https://imgur.com/gallery/KsvTJzm

Aemili31

Müptezel
Çok sağlıklı görünüyor kanka adam akıllı grow olsun istiyorsan birazcık masraf yap gübreler temin et en az bi 50w daha ışık ekle sonra keyfine bak

Jebitta

Yeni üye
Cvp: Fidelerim büyümüyor

Egeumutk' Alıntı:
3 hafta önce kardeşim tohumu çimlendireyim dedim sonra kendime saçma ufak bir kabin yaptım 20w lamba ile 2 adet fan koydum, sonra bu forumu keşfettim ve olaya bakışım değişti girmediğim okumadığım konu kalmadı şimdi kendime Bez dolaptan kabin yaptım 50 w full spectrum led lamba ve pure Light 250 çift spectrum lamba aldım havalandırma sistemimi araba radyatör fanından yaptım önceden musluk suyu veriyordum dinlendirmeden, Nem makinesi daha almadım şimdi benim bu eski tohumlar 3 hafta düzensiz bakıldı fazla boy vs atmadı şimdi sizce kendilerine gelirler mi merak ediyorum tohum bulmam şu dönemde zor ve fideler de yaşamayacaksa daha fazla masraf etmeyeyim konuyu biraz dağınık anlattım sanırsam kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Selamlar, hoşgeldin.

Kendilerine gelirler mi diye sormuşsun; benim de deneysel bir bitkim var, ekipmanın önemini görmek için benim günlüğümde deneysel diye belirttiğim bitkiye bakabilirsin.

Sevgiler.

billy

Yeni üye
Cvp: Fidelerim büyümüyor

Egeumutk' Alıntı:
3 hafta önce kardeşim tohumu çimlendireyim dedim sonra kendime saçma ufak bir kabin yaptım 20w lamba ile 2 adet fan koydum, sonra bu forumu keşfettim ve olaya bakışım değişti girmediğim okumadığım konu kalmadı şimdi kendime Bez dolaptan kabin yaptım 50 w full spectrum led lamba ve pure Light 250 çift spectrum lamba aldım havalandırma sistemimi araba radyatör fanından yaptım önceden musluk suyu veriyordum dinlendirmeden, Nem makinesi daha almadım şimdi benim bu eski tohumlar 3 hafta düzensiz bakıldı fazla boy vs atmadı şimdi sizce kendilerine gelirler mi merak ediyorum tohum bulmam şu dönemde zor ve fideler de yaşamayacaksa daha fazla masraf etmeyeyim konuyu biraz dağınık anlattım sanırsam kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

aynen arkadaşların  dediği  saglıklı ancak ısık gubre takviyesi lazım !!!  yok bodur kalır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** * **** * **** * ****** hahahaha ****** ********** ** ****** *** ***** *** ** hahahaha *** ******** ****** ******* ******* *****
    ***** ***** ***** ********* ***** hahahaha ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    ********* hahahaha* ******* **** ******* ******** hahahaha * ***** *****
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******** *** *** ******** ****** hahahaha** ********* *** hahahaha* **** ***** *******
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******* ******** hahahaha****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    ****** ******* ***** ***** ******** * * **** ** ****** ******* ******* ***** ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    hahahaha* ********
    ***** *** ****** ********* ********** ** **** ********* *** hahahaha* ********* ******* ****** **** hahahaha *** ***** ****** *** ******* ******* **** ****** *******
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha **
  • G gardastohumlazim:
    *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
    ***** **** ********* ** *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
  • G gardastohumlazim:
    **** **** ** ******* hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    ** *** **** hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    **** ** ******** ** ****** *** ** * ****** ****** **** ***** ******** ******
  • G gardastohumlazim:
    psychdelicman psychdelicman: ******** ***** ***** ****** *****