Evde kabinsiz grow (Yardım)

hakan22

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba. İlk defa grow yapmak istiyorum. Kabin kurma maliyetleri biraz tuzlu olduğundan ve ilk defa deneyeceğimden balkonda yapmak istiyorum. Sadece iyi gübrelerle beslesem verim alır mıyım? Malum bir de kışa girdik. Havaların soğuk olması bitkiye ne gibi zarar verebilir? Şimdiden cevap veren, yardımcı olan herkese teşekkürler.

Brother

Doktor
Olmaz sen soğukta durabilir misin oda duramaz donar ölür
her şey gübre değil bro ılık ortam olması gerekiyor
düzenli ışık alması gerekiyor keşke her şey dediğin gibi kolay olsaydı

CahilKush

Doktor
Kanka nino bu zamanda olmaz Mayıs falan tamam başlamak için olurda gübre ile alakası yok yani kenevir ılık ve sıcak nemli ortam seven bir bitkidir balkonuna sera sistemi bile yapsan ışık yetersizliğinden adam gibi gelişmez bodur zikko bir bitkin olur ha bendeki tohumlar zaten gereksiz diyorsa dene gör deneyim olsun

CahilKush

Doktor
Bir sürü bende bir şey yazdım sonra sildim de.
Haklısın kush kanka 25-30 derece lazım yani kenevir bitkisine.. ki balkona yapsa dediğin gibi ışık lazım olmaz herkes görür
Ben indoorcu değildim, bir buçuk ay önce başladım. Outdoor da bakıyordum hep, diyeceğim o ki; ne kadar sıcak kenevir için o kadar iyi yani 40 derece sıcaklari gören bir havada bir kök büyütüp almıştım ama ne lezzetli idi kafası...
Açık alan da normal hava nasıl olursa, bitkide kendini ona göre ayarlıyor kankam.

Ve bu işe gönül verdiysen dostum her türlü yaparsın ama az da olsa biraz mangır lazım :)
Ha ne olur dolabında folyo ile kaplayıp yaparsın. 1500liraya al bir ışık, bir ufak masaüstü fanı gibi fan, bir de içerde ki havayı devirdaim edecek bir aksiyel fan eğer koku problemin yoksa karbona para vermemek için dedim. Oda işte 500-1000 arası ikinci el siteler de var alırsın. Tamam zaten başka bir şeye gerek yok. Ha bir de ligh mix toprak al kanka başla yani çorbacılara para vermekten kurtulmak lazım ülkece

Hayırlı growlar diliyorum kanka inşallah başarırsın:))
Ah ve legal olsada bahçemizde yapsak koca koca ağaçlar ulkecekte torbacilardan kurtulsak. Kimyasalda son bulur böylelikle

CahilKush

Doktor
Ahh ahh kankam ah .. ama umudum var elbet bir gün...
Yemin ediyorum yanlış anlaşılmasın lafın gelişi diyorum
Gavurlar gibi var ya ne yetiştirirdik kanka ağaç yapardık şerefsizim dediğin gibi...

Evet ülkemizde ki gençlerin kimyasal içmesine acıyorum vallahi.
Keşke, Yasal olup da herkes içse ne sıkıntı kalır millette, ne stres herkes relax mode :)
Bak benim legal edebilmek için güzel ama pahalıya mal olacak bir fikrim var akşam rahat kafa ile konu acicam etiketlerim biraz geyik döndürüz orada fikir alisveri olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Krall34:
    hahahaha* ******* ** **** ****
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** **** ****** ***** ****** ****** ****** hahahaha**** * ***** ********
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ** hahahaha*** *** hahahaha****** ***** ***** ****** ******* ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ***** ***** ** hahahaha*** *** *********
  • ax-b ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********** hahahaha ******* *** **** ***** ******
    +1
  • ax-b ax-b:
    *** ***** ********* ********** * ** ******* ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ******** **** hahahaha*** ***** ****** ****** * **** **** ******* ******* ******
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    K Keyifcihtiyar: ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** ***...