Esrar ve Overdose

Esrar kullanımında overdose olayı olmuyor diye biliyorum fakat ipin ucunu kaçırdığınız zaman başınıza gelenleri yazabilir misiniz?

Kanka ipin ucunu kaçırırsan bayılırsın olay bu bayılma diyince sakın aklına pat diye yere serilmek gelmesin gidip uyursun bi köşede tabi işin içinde alkol vs yoksa(şunuda ekliyim yeni başlayanlarda kusma baş dönmesi bad trip etkileri olabiliyor kendi ortamımda denk geldiğim durumdur)
Kanka 6 yıldır kullanıyorum bugüne kadar hiç bayılacak gibi olmadım kendime telkin verip eğlenmeye başlıyorum anında kötü olunca fakat bir alkol gecesi sonrası kafam hala çok iyiyken yapıştırdım arkadaşın evinde geri evime dönerken sabah 04.30 suları kısmi kör olmuştum yolda park halindeki arabalara çarpa çarpa taksi çevirmeyi başarıp anca dönebilmiştim.

BerWeed

Üye
cano benimde senin kadar bi geçmişim var ve alkolün üzerine çok sert etkileri olabiliyor benim geceyi hatırlamadığım günler çok fazla oldu çok şükür kendimi hiç ciddi anlamda bozmadım ama tamamen ne yaşadığımı unutup arkadaşlarımdan dinlediğim oldu

Coban

Üye
Bu konuyla ilgili netflix'te bir belgeselde şöyle bir şey izlemiştim. "Bir insan 15 dk içinde saf thc (ki bu yağ oluyor) tüketirse overdose olur ama bunu yapmak gerçek dünyada fiziksel olarak neredeyse imkansızdır. Bu tür abartılı miktarlar insan vücudu için tolere edilemez olacaktır.

mgags

Üye
ilk başladığım senelerde bol tohumlu Türk işi bi sigarayı güzelce ayıklayıp kova yapmıştık ve ayılıp bayılıp kusup kahkaha atıp tekrar bayılıp tekrar kusup kalkıp bad tribe girip tekrar kusup.... böyle bi döngüye girmiştim bir daha hiç yaşamadım :D onun dışında aşırı aşırı tüketimde yemek fln en azından arada meyve çikolata fln yemiyosam çok kan şekerim düşüyor..Yoruyor yani kafayı bünyeyi..gidip yatıyosun enerjin kalmıyor.

etorph1ne

Yeni üye
ilk kullandığım sıralar daha nasıl içileceğini bile bilmezken tütünsüz full cigara white widow (saat gece 3 çarşafımız kalmamış ve sigara da bitti açık yer bulamadık) benim ciğerler zaten alışkın değil hiç normal sigara bile içmiyorum neyse işte ilk 1 duman aldım 5 dakika 10 dakika geçti bişey yok iki aldım ama normal sigara bile içmiyorum elektronik sigara gibi direkt ciğere hüpppp çekiyorum herkes zaten hızlı hızlı aldı dönüyo ben alıyorum hızlı görmüyolar bile neyse 3e geldi döndü ben başladım kahkaha gırgır şamata ama böyle a deseler gülüyorum ama neden gülüyorum diyorum hala aklımda ne yapıyorum ben havası var :D neyse 4.ye geldi valla gelene kadar kafam harbici uçuyordu kül mü ne yuttum bilmiyorum sonuncuyu bi çektim ama böyle 4 5 saniye harbici çektim dediğim gibi 2. veya 3. içişim ne bileyim **** çarşaf yok tütünsüz full cigara bi de ww neyse b yandı ağzım ciğerim boğazım öksürdükçe hala duman çıkıyo ciğerleri full doldurmuşum çek çek çek kocaman jointi sömürdüm o sigarayı nasıl bıraktım ne yaptım gözümü nasıl açtım bilmiyorum en son gözümü açtığımda karşımda arkadaş kare çiziyordu gözlerim fır dönüyo fraktallar görüyordum sonra 2 3 kustum geldim kafam ama 4 5 saat geçmemişti manyak bişeydi benzinlikte indim birini ezdik sanıp arabanın altına bakmıştım ki o sıra arkadaşlar muncha düşücen yemek almaya gittik sana falan demişti benzinlik marketinden :D

ilk kullandığım sıralar daha nasıl içileceğini bile bilmezken tütünsüz full cigara white widow (saat gece 3 çarşafımız kalmamış ve sigara da bitti açık yer bulamadık) benim ciğerler zaten alışkın değil hiç normal sigara bile içmiyorum neyse işte ilk 1 duman aldım 5 dakika 10 dakika geçti bişey yok iki aldım ama normal sigara bile içmiyorum elektronik sigara gibi direkt ciğere hüpppp çekiyorum herkes zaten hızlı hızlı aldı dönüyo ben alıyorum hızlı görmüyolar bile neyse 3e geldi döndü ben başladım kahkaha gırgır şamata ama böyle a deseler gülüyorum ama neden gülüyorum diyorum hala aklımda ne yapıyorum ben havası var :D neyse 4.ye geldi valla gelene kadar kafam harbici uçuyordu kül mü ne yuttum bilmiyorum sonuncuyu bi çektim ama böyle 4 5 saniye harbici çektim dediğim gibi 2. veya 3. içişim ne bileyim **** çarşaf yok tütünsüz full cigara bi de ww neyse b yandı ağzım ciğerim boğazım öksürdükçe hala duman çıkıyo ciğerleri full doldurmuşum çek çek çek kocaman jointi sömürdüm o sigarayı nasıl bıraktım ne yaptım gözümü nasıl açtım bilmiyorum en son gözümü açtığımda karşımda arkadaş kare çiziyordu gözlerim fır dönüyo fraktallar görüyordum sonra 2 3 kustum geldim kafam ama 4 5 saat geçmemişti manyak bişeydi benzinlikte indim birini ezdik sanıp arabanın altına bakmıştım ki o sıra arkadaşlar muncha düşücen yemek almaya gittik sana falan demişti benzinlik marketinden :D
Ulan ne güldüm be

etorph1ne

Yeni üye
Ulan ne güldüm be
bi de beni sor dağın tepesindeyiz ben öyle bi uçuyorum ki yola baktım yol düz gitmiyo neyse dağdan iniyoruz sis var doğal olarak ışık da az arkadaş 30la gidiyor ben sol arka koltukta baygınım elimde poşet neyse bi an kalktım lan yavaş sür şunu a. korum senin diye bi bağırdım arkadaş bi an dedi ki oğlum mal mısnı ne bağırıyon ibreye bak dedi lan bi baktım 23 25 28 23 arası full inanamadım ama var ya öyle bi başım zonkladı ki sanki 200le gidiyoruz 10g kuvvet yiyorum gibi ben uyurken çevirmeye falan girmişiz polis bana demiş bu arkadaşa ne oldu falan benim boyun öne eğik elimde kırmızı manav poşeti yüzüme fener falan tutmuş polis arkadaşlar yol tutuyo falan demiş ayılsam çok rahat paket olurduk :D:D

oturanboga35

Müptezel
Bundan bir buçuk ay kadar önce. Bahçede üç kuzen mangal yaktık dayım da yanımızda o var diye cigara donemiyoruz neyse bira var şarap var kuzenler bira içiyor ben sarapciyim. Yedik içtik dayım gitti havada karardı sinekler bastı hava da dehşet nemli. Dedik daga çıkalım hem serin serin otururuz hemde sinek olmaz rüzgardan. Çıktığımız yerin rakımı 800 mt falan. Neyse çıktık dağa iki araba yaktık cigarayi dönüyoruz. Gözüm bir yandan ufukta çakan şimşeklerde. Dedim çabuk içelim inelim aşağıya fırtına geliyor. Kuzenler ne olacak bir şey olmaz falan dediler kaldık. 15 dk geçti geçmedi bir cayirti bir şimşekler düşüyor etrafımıza aklımız çıkıyor. İnsek yolda kaza bela gelecek başımıza çok yağmur yağıyor çünkü kalsak en iyi ihtimalle tepemize yıldırım düşecek. Biz zor bir karar verdik ve aşağıya inicez. Ama üçlüyü öyle bir sarmisim ki kafamız tasssak gibi. O yol boyunca ettiğim duaları başka hiç bir zaman etmemişimdir. Sativa pişmanlıktır insanı azdırır dağlara çıkarır. Halbuki icseydik indikamizi kahvede çay içer muhabbet ederdik

Avare

Doktor
Öğrencilik yıllarında eve hoca çağırdık sınav öncesi adamı hoş tutalım o da bize güzellik yapsın kafasındaydı arkadaşlar.
Adam geldi oturduk 2 duble rakı içip sktr oldu gitti. 5 kişi 2 büyük rakıyı boğduk peşine arkadaş gel sigara keyelim dedi yaptık ve vurduk dumana.
Kafamı dik tutamıyordum aman tanrım didim ve beni lavaboya götürdüler kafam o kadar güzeldi ki kusarken delik sürekli sağa sola hareket ediyordu ve sabitlemek için iki baş parmağımı deliğe sokarak tuvaletin deliğini sabitlemiştim. Peşine benim kafayı falan yıkayıp üzerimi değişip yatırmışlardı.

Son olarak o sınavdan hepimiz kaldık :D

Thornado

Kıdemli Üye
Arkadaşın düğününde 50 lik votka içmiştim sonra araba park yerine gidip sağlam bi joint içtim.
kafam çok çok iyi, gök yüzüne bakarak düğün alanına yürüyorum... beş dakikalık yol ama yarım saattir yürüyorum...
yoruldum çevreme baktım hala arabanın yanındayım
yürüdüğümü sanıyomuşum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******