Esrar hurafeleri

• Konbuyu başlatan Üye silindi 34638
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19785

Guest
kanka valla ekstra yetenekliyim bu konuda :D ortamda ben varsam direk bana uzatılır çarşaf. rüzgar yağmur farketmez.. yokluğumda o olsaydı şimdi ne güzel sarardı 5dk da diye arkasından sürekli met edilen kişi var ya heh o benim :D :D
Hahahahaha kanka yeminle aynı benim durum hatta geçenlerde dedim iyice tezgahın amelesi ettiniz bu seferde başkası sarsın diye.
Bi sigara sarmışlar el feneri gibi ama yarım shshshshhshs bunun yarısı nerde diye sordum ister istemez :D

Hahahahaha kanka yeminle aynı benim durum hatta geçenlerde dedim iyice tezgahın amelesi ettiniz bu seferde başkası sarsın diye.
Bi sigara sarmışlar el feneri gibi ama yarım shshshshhshs bunun yarısı nerde diye sordum ister istemez :D
Geçen kuzene verdim, aynısı kanka :D yapacağın işi *** diyerek tepeleme doldurduk kalan yarıyı, pimaş boru gibi oldu içiyosun dumanı değil kendisi direk zıvanadan geçerek ciğerine infilak ediyor. Makine aldım sırf bunun için, veriyorum çocukların eline, sarıyolar mis gibi. Makine linki burada ama stokta kalmamış, bulursan tavsiye ederim :D link: https://www.trendyol.com/pd/etechma...mm-p-90692320?boutiqueId=61&merchantId=314654

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Geçen kuzene verdim, aynısı kanka :D yapacağın işi *** diyerek tepeleme doldurduk kalan yarıyı, pimaş boru gibi oldu içiyosun dumanı değil kendisi direk zıvanadan geçerek ciğerine infilak ediyor. Makine aldım sırf bunun için, veriyorum çocukların eline, sarıyolar mis gibi. Makine linki burada ama stokta kalmamış, bulursan tavsiye ederim :D link: https://www.trendyol.com/pd/etechma...mm-p-90692320?boutiqueId=61&merchantId=314654
İşi bilmeyenler için güzel aletmiş. Dediğim gibi ben kalem gibi sararım fakat yekten takıldığım için genelde tercihimi kovadan yana kullanıyorum

Night owl

Müptezel
Evet beyler illa içilen ortamlarda gerek esrar, gerek esrar yetiştirmek hakkında garip gurup bir sürü hurafe duymuşsunuzdur bu konuya herkes duyduklarını yazıyor. Ben başlıyorum. Kafamın çok yüksek olduğu bi ortamda yeni tanıştığım biri bana lemon haze in limonun yanında yetiştiği için aromasının böyle olduğunu söylemişti ben de vay mk diyerek dinliyordum.
Knka aslında türlerin bu şekilde kendi habitatlwrıyls ilgili etkileşimleri var elbette bu şekilde değil ama var kendi bölgesinin hakim olduğu terpen profilini yansıtıyor

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Bi konuda bahsetmiştim burda da anlatayım. Şehrin dağ köylerinden birindeyim sigara çözecem köylüden ama adı köyde yaşayan eşkıya bi adam kendisi her türlü denyoluğu yapabilecek bir tip beni tanıştıran abi aman abim sakın pot kırma zaten aranması falan da var polis molis sanıp sıkar dedi diye susuyorum.
Yarım teneke koyun gübresini toprakla karıştırıp içine iki tohum atmış diyor ki bu sene fazla yağmur yağmadı o yüzden az verdi.
Bunun tohumunun biri dişi diğeri erkektir , erkek dişiyi kökleri ile yakalayıp s!ker ondan sonra döllenir ve ağacı çıkar.
Tabi onu duyunca koptum. Adam bana bakınca da abi öyle örnek verdin ki valla helal olsun diyip ortamı yumuşatıp alışverişi kazasız belasız tamamlayıp bı daha da nalet olsun demiştim :D
Kahkaha attım **** KENEIEKODMSPELEPELPEÖEPELEOKEOE :D

G_man

Kıdemli Üye
kanka valla ekstra yetenekliyim bu konuda :D ortamda ben varsam direk bana uzatılır çarşaf. rüzgar yağmur farketmez.. yokluğumda o olsaydı şimdi ne güzel sarardı 5dk da diye arkasından sürekli met edilen kişi var ya heh o benim :D :D
aga bende tütünü bile sararak içtiğim için her türlü koşulda sarabiliyorum bir koşarak denemedim ama yağmurlu havada ayak da plakasız tütün sarmışlığım var

wooZ

Üye
bi gün hiç unutmam **** satayım, gittik abilerle oturuyoruz tabi bildiğiniz mahalle abileri a* bana dedilerki sar oğlum tabi ortamda diğer insanlardan küçüğüm bide ayriyetten samimiyette var problem yok o konudan ben sardım bunlara fenasall bi joint 7.62 gibi koy keleşe ateş edersin yani o derece mükemmel sardım sonra biri daha geldi gene semt abisi bana dedilerki "bak şimdi sarıcak göz izle abini nasıl sarıyo" ulan bi yükseldim kendi içimden zaten kafam kopuyodu o sahnede bekledim izliyorum adamı nasıl sarıcak fln **** satayım hiç unutmam sigara düz bile değildi yaa yamuktu xD bide bomboş yapmış zıvana desen aradan ağzına malzeme falan geliyo yani o derece bide içinde 0,5 gr koydu herhalde sigara tadı almıyodum o derece kötüydü hepsi döndükten sonra bak sigara ne kadar güzeldi dediler abi dedim benim sigara daha iyi ama neyse dedim benimkinin problemi neydi diye benimde içime oturdu yani döndü bana demesin mi "seninki böyle amerikan usulu gibi gavur gibi" sonra o ortamda ısrar etseler bile elimi çarşafa sürmedim o günün sabahı evde içerlendim boş sigara sarıyodum 5-10 tane xD

edanur34

Üye
bi gün hiç unutmam **** satayım, gittik abilerle oturuyoruz tabi bildiğiniz mahalle abileri a* bana dedilerki sar oğlum tabi ortamda diğer insanlardan küçüğüm bide ayriyetten samimiyette var problem yok o konudan ben sardım bunlara fenasall bi joint 7.62 gibi koy keleşe ateş edersin yani o derece mükemmel sardım sonra biri daha geldi gene semt abisi bana dedilerki "bak şimdi sarıcak göz izle abini nasıl sarıyo" ulan bi yükseldim kendi içimden zaten kafam kopuyodu o sahnede bekledim izliyorum adamı nasıl sarıcak fln **** satayım hiç unutmam sigara düz bile değildi yaa yamuktu xD bide bomboş yapmış zıvana desen aradan ağzına malzeme falan geliyo yani o derece bide içinde 0,5 gr koydu herhalde sigara tadı almıyodum o derece kötüydü hepsi döndükten sonra bak sigara ne kadar güzeldi dediler abi dedim benim sigara daha iyi ama neyse dedim benimkinin problemi neydi diye benimde içime oturdu yani döndü bana demesin mi "seninki böyle amerikan usulu gibi gavur gibi" sonra o ortamda ısrar etseler bile elimi çarşafa sürmedim o günün sabahı evde içerlendim boş sigara sarıyodum 5-10 tane xD
Hshha komik mevzu :D ben incecik ve saf sararim. Slim sigaradan bile ince olur bazen. Kadin eli değdiği bellidir yani. Zariftir benim sarışım. Arkadaslarim sirf görüntüsünden dolayi aldanip, len bu ne diyip, laf ederler. Ama her 2 dumanda da yamulup , bu neymis beee , derler . Ama bu seneryo surekli de devam eder :D incecik bi saf deneyin derim.

wooZ

Üye
Hshha komik mevzu :D ben incecik ve saf sararim. Slim sigaradan bile ince olur bazen. Kadin eli değdiği bellidir yani. Zariftir benim sarışım. Arkadaslarim sirf görüntüsünden dolayi aldanip, len bu ne diyip, laf ederler. Ama her 2 dumanda da yamulup , bu neymis beee , derler . Ama bu seneryo surekli de devam eder :D incecik bi saf deneyin derim.
bende artık öyle yapıyorum bayaa ince dediğin gibi slimden de ince yapmaya başladım daha zevkli alıyo ve az eşya gidince insan seviniyo biraz xD

Shammy

Kıdemli Üye
Ben mari ile otun aynı şey olduğunu anlatamıyorum etrafımda ki insanlara bir türlü cigara var mı diyorum mari var abi diyor ya Deli oluyorum

Shammy

Kıdemli Üye
Neler var neler Coco da yetiştiriyorum cigaralarimi haliyle thcsi yüksek arkadaş var iş yerinden abi piyasada da mari dönüyor seninki gibi olmuyor hiç biri diyor. Hadi gel bu adama anlat cocoyu thc yi. Ben vazgeçtim artık eyvallah deyip geçiyorum:)

G_man

Kıdemli Üye
Ben mari ile otun aynı şey olduğunu anlatamıyorum etrafımda ki insanlara bir türlü cigara var mı diyorum mari var abi diyor ya Deli oluyorum
Vay **** o da mi varmis. Genetik sordugunda mari diyenlerle yarisir
Neler var neler Coco da yetiştiriyorum cigaralarimi haliyle thcsi yüksek arkadaş var iş yerinden abi piyasada da mari dönüyor seninki gibi olmuyor hiç biri diyor. Hadi gel bu adama anlat cocoyu thc yi. Ben vazgeçtim artık eyvallah deyip geçiyorum:)
genetik isimlerinin sprayli sıgaralara takılması var birde

bazid41

Yeni üye
Rahmetli Adanalı İbrahim arkadaşımla hapliyken ben sigara sariyorum oda arabayı sürüyor tofastayiz FSM den gecerken trafik vardı bir an tribe girip öndeki arabalarda durdu diye otoparktayiz sandık arabayi durdurdu İbo şarkıya tskti gözlerini kapadı bende kapadım insanlar arabadan inen yok diye camlara vura vura bizi kaldırdı tekrardan yola koyulduk göte geliyoduk Allah'tan kapılar kitlidi buda böyle bir anı Mekanı cennet olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****