Esrar Alerjisi

Kankalar selam. Grow hayatıma başlayana kadar herhangi bir alerjim yoktu. Şuan kızlarla uğraştığım zaman, çiçeklenme döneminde olmadıkları zaman bile ama çiçekteyken daha yoğun şekilde meydana gelen bir polen alerjim oluştu. Tam olarak polen alerjisi olmayabilir ama bütün semptomları aynı. Lanet bir şey hayattan soğutuyor. Daha önce yaşayan var mı çözümü var mı yorumlarınızı merak ediyorum knkalar.

Edit: Hastaneye gittim. Testler yapıldı. Lordes diye bir ilaç yazdı. Genel alerji semptomlarına karşı bir ilaç. Kişinin alerjik hassasiyeti olabileceği etkenler çok fazla olmasına karşın test kapsamı çok dar. İlacı düzeldiğim için kullanmadım kullandığım zaman editlerim.

Son düzenleme:

Avare

Doktor
Kankalar selam. Grow hayatıma başlayana kadar herhangi bir alerjim yoktu. Şuan kızlarla uğraştığım zaman, çiçeklenme döneminde olmadıkları zaman bile ama çiçekteyken daha yoğun şekilde meydana gelen bir polen alerjim oluştu. Tam olarak polen alerjisi olmayabilir ama bütün semptomları aynı. Lanet bir şey hayattan soğutuyor. Daha önce yaşayan var mı çözümü var mı yorumlarınızı merak ediyorum knkalar.
Kanka bende de var aynı sorun ama kenevirden mi yoksa havalardan mı haala tam olarak emin değilim.

Avare

Doktor
ben tam olarak kızlardan kaynaklandığına eminim knka ama random bir bitkiyi de kurcalasam ve koklasam aynısı olur mu bilmiyorum
Kanka havalar güzel güneşliyken yeşilliği bol bi parka vs git çimlere otur yat yuvarlan dene bakalım alerji tetikleyecek bir durum olacak mı?
Pandemi öncesi hiç böyle dertlerimiz yoktu. İki sene zorunlu maske mevzusu insanlarda saçma sapan şeylere alerji oluşturmasına neden oldu...

bambam02

Yeni üye

HollyFox

Yeni üye

Elledikçe kaşıntı vs yapıyor evet ama polen alerjisiyle alakası yoktur. Sonuçta dişi bitkilerde polen de yok

Kanka havalar güzel güneşliyken yeşilliği bol bi parka vs git çimlere otur yat yuvarlan dene bakalım alerji tetikleyecek bir durum olacak mı?
Pandemi öncesi hiç böyle dertlerimiz yoktu. İki sene zorunlu maske mevzusu insanlarda saçma sapan şeylere alerji oluşturmasına neden oldu...
Gerçekten ilginç knka 24 yaşındayım geçen sene oluştu bu alerji

Avare

Doktor
Gerçekten ilginç knka 24 yaşındayım geçen sene oluştu bu alerji
Kanka ben 40 yaşındayım hayatımın büyük bir dönemi hep ormanda dağda bayırda geçti. Artık pikniğe gideyim ertesi gün burun poliplerim şişip sinüzite çeviriyor.
Otu sade kapak aldığımda kısa bir süre gıcık şekilde öksürük tutuyor. Bloom un doruklarına doğru kolunun iç kısmını çıplak bir şekilde bitkinin çiçeğine ve yapraklarına sür yavaşça eğer kısa sürede kızarırsa geçmiş olsun kanka alerjin var.

Kanka ben 40 yaşındayım hayatımın büyük bir dönemi hep ormanda dağda bayırda geçti. Artık pikniğe gideyim ertesi gün burun poliplerim şişip sinüzite çeviriyor.
Otu sade kapak aldığımda kısa bir süre gıcık şekilde öksürük tutuyor. Bloom un doruklarına doğru kolunun iç kısmını çıplak bir şekilde bitkinin çiçeğine ve yapraklarına sür yavaşça eğer kısa sürede kızarırsa geçmiş olsun kanka alerjin var.
Knka benimki net bir şekilde esrar alerjisi deneme yanılma yoluyla test ettim zaten de kabullenmek istemiyorum ne alaka aw

Nazim_Red

Doktor

Edit: Hastaneye gittim. Testler yapıldı. Lordes diye bir ilaç yazdı. Genel alerji semptomlarına karşı bir ilaç. Kişinin alerjik hassasiyeti olabileceği etkenler çok fazla olmasına karşın test kapsamı çok dar. İlacı düzeldiğim için kullanmadım kullandığım zaman editlerim.
Risonel burun spreyli işini görür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ****** hahahaha ** ******* ****
  • kkush kkush:
    ******* ********** ***** ******* hahahaha**** ** ****** ********* ** ********** ****** ********* ******* *****
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ***** ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ******* ****
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* **** *** **
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha* **
    +1
  • Mest Mest:
    ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Mest Mest:
    **
  • kkush kkush:
    ********** *** hahahaha** hahahaha****** hahahaha ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* **** ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Mest Mest:
    ****** ****** ******* ****** ****** ******* *** ******* *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • D despotdes:
    ** ***** *** ********** ******** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    hahahaha* ****** ******* ****** ****** ******* *** *******
  • Mest Mest:
    ***** **** ******* ** **** ***** hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** ****** ***** ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* ****
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    * ********* ******* **
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    hahahaha**
  • Mest Mest:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    D despotdes: ******