Erkeğin kafası olur mu hacılar

BlackDeep

Yeni üye
Abi bu zamana kadar birçok yazı okudum, mevzuyu biliyorum. Bu sene de Allah'ın izni ile ilk growa başladım. Outdoor yetiştiriyorum kankalar. Benim size danışacağım bir şey var. Erkek çıkan kökleri çektim aldım. Bir süre bakıştık hayvanlarla. Nasıl bakıyorlar bana ama... Dedim durun lan sizi de içicem. Yokluktayız zaten bu sıra. Abiler ben bu arkadaşları komple kuruttum içtim. Yapraklardan mı zehirlendim, bunun kafası mı var bir türlü anlayamıyorum. Şu işe bi açıklık getirin ya.
Not:Az önce içtim, bi ara dedim ben ne anlatıyorum adamlara. Öyle işte kankalar.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Erkeklerin yapraklarinda cok az derecede Thc orani olabiliyor ama bunu ne icmeni nede bu thc yi bunlardan birsekilde cikarmani tavsiye ederim. Yani bu bitkilerden kubar bile yapamiyorsun tonla olsa bile elinde. Polenli kubarli karisik bisey cikar sonunda %80 i polen geri kalani thc oda basini agritir. Yok degil var THC ama onemsenmiycek kadar

BlackDeep

Yeni üye
Yok kanka sigara kırmadık ama bayağı zamandır yokluk var o yüzden mi tatlı geldi yoksa keyifli bir şey olduğu için mi onu anlamadık ama güzel yani. . Neyse umarım bol sömekli günler olur içmeyiz böyle şeyler.

BlackDeep

Yeni üye
Erkeklerin yapraklarinda cok az derecede Thc orani olabiliyor ama bunu ne icmeni nede bu thc yi bunlardan birsekilde cikarmani tavsiye ederim. Yani bu bitkilerden kubar bile yapamiyorsun tonla olsa bile elinde. Polenli kubarli karisik bisey cikar sonunda %80 i polen geri kalani thc oda basini agritir. Yok degil var THC ama onemsenmiycek kadar

Abi özel olarak bi mesaj vs atabilir misin? Bi kaç konu var

CR7

Yeni üye
Olur kardrşim olur inanılmaz derecede iğren bi durum olsada kelle de olur yukardaki arkadaşların söylediği gibi thc de olur atmış olduğum resimdeki **** erkek gördüğün gibi hafiften thc de var ne oldu diye sorucak olursan çöplere ne oluyosa onada o oldu yaklaşık 1 hafta önce kestim verdiğim emekler paralar ziyan oldu köfteci tohumu pişmanlıktır **** türkiyedekilere güvenmeyin iğrenç bi durum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
    ax-b ax-b: ****** ********* hahahaha***** *****