En kısa süreli auto tohum hangisi ve süresi nedir aydınlatma lütfen

Amca35

Kıdemli Üye
Arkadaşlar st kushseeds sponsorumuzda en kısa süreli auto genetik hangisi süresi nedir tavsiye edebilir misiniz lütfen

Ü

Üye silindi 31738

Guest
Arkadaşlar st kushseeds sponsorumuzda en kısa süreli auto genetik hangisi süresi nedir tavsiye edebilir misiniz lütfen
amca35 kanka sitenin sağ altda canlı destek var sor hemen cevaplıyorlar site ayarlarınıda türkçe yap

Amca35

Kıdemli Üye
Kanka adamlar tohumdan hasata 6-7 hafta gibi komik süreler yazmışlar bunların doğruluk payı nedir

Amca35

Kıdemli Üye
E photo yapsak 4 haftada çiçeğe soksak aynı hesaba gelmez mi hatta saha fazla hasat alınmaz mı

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankalar auto deneyimlerimi yazmak istedim bu konuyu görünce
Elimizdeki auto tohumları bardakta çatlatıp güneşe koyduk deneme yapmak için. Güneşin 12-12 olması ve haziran ayında dikmiş olmamız tohumları erken çiçeğe soktu. 20. Günde çiçeğe girende oldu 18. Günde giren oldu. Bunu photo için söyleyemem ama autoda erken çiçeğe giren bitki çiçeğe girdikten sonra 30 gün içerisinde hasata hazır hale geliyor. Haliyle bitkide küçük kalıyor. Eğer minik kalmayıpta az boylanırsa süre biraz daha uzuyor. Deneyen varmı bilmiyorum kabinde. Biz güneşte yaptık bunu

TheBigBongTheory

Kıdemli Üye
Kankalar auto deneyimlerimi yazmak istedim bu konuyu görünce
Elimizdeki auto tohumları bardakta çatlatıp güneşe koyduk deneme yapmak için. Güneşin 12-12 olması ve haziran ayında dikmiş olmamız tohumları erken çiçeğe soktu. 20. Günde çiçeğe girende oldu 18. Günde giren oldu. Bunu photo için söyleyemem ama autoda erken çiçeğe giren bitki çiçeğe girdikten sonra 30 gün içerisinde hasata hazır hale geliyor. Haliyle bitkide küçük kalıyor. Eğer minik kalmayıpta az boylanırsa süre biraz daha uzuyor. Deneyen varmı bilmiyorum kabinde. Biz güneşte yaptık bunu
24/0 periyotla auto bakıyorum. 42. günde çiçeğe girdiler, çiçeklenmede 44. günlerindeler ve hasata 1-2 haftaları var. kafadan 3 ayı var. outdoordaki performansıyla indoordaki performansı aynı olmaz sanırım.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Auto güneşte çok verimli olmuyor bence ışık saatinden dolayı. İndoorda da 32. Günün üstüne çıkamadım ben vegde strestendir. Güzel veg olmuş kanka

Sonne

Kıdemli Üye
Herkese selam,
Bende de az çok bildiğimi ve deneyimlerimi aktarim.
Auto bitkinin dışarıda hangi ayda olduğunun önemi yok çiçek kendi giriyor çiçeğe yani ışığın kırılımları onu etkilemiyor photo gibi.
Bi arkadaş onun yerine photo bakalım 4 hafta büyütüp çiçeğe sokup aynısını yaparız demiş evet yapabilir fakat auto photoya göre çok daha hızlı büyüyor. Outdoorda 33. Günde günde 3 saat aldığı ışıkla 15 cm ken çiçeğe giren cream mandarine xl autom kabini hazırlayıp içeri aldıktan 20 gün sonra yaklaşık 70 cm oldu. Başından sonuna kabinde olsa sığmazdı eminim. Benim auto için tohumdan hasata 9 hafta diyor. Çiçeklenme süresi 6 hafta olarak yazıyor ama sanmam. Ustalar herşeyi daha iyi bilirler hatam varsa affola.

Sonne

Kıdemli Üye
Hee diyebilirsiniz ki sativalar 15 cm ken çiçeğe geçtiğinde 70 cm oluyorlar zaten diyebilirsiniz. Ama grow u bu kadar bok geçen bi autonun çiçekte bu kadar coşması auto geninden bence

Amca35

Kıdemli Üye
Herkese selam,
Bende de az çok bildiğimi ve deneyimlerimi aktarim.
Auto bitkinin dışarıda hangi ayda olduğunun önemi yok çiçek kendi giriyor çiçeğe yani ışığın kırılımları onu etkilemiyor photo gibi.
Bi arkadaş onun yerine photo bakalım 4 hafta büyütüp çiçeğe sokup aynısını yaparız demiş evet yapabilir fakat auto photoya göre çok daha hızlı büyüyor. Outdoorda 33. Günde günde 3 saat aldığı ışıkla 15 cm ken çiçeğe giren cream mandarine xl autom kabini hazırlayıp içeri aldıktan 20 gün sonra yaklaşık 70 cm oldu. Başından sonuna kabinde olsa sığmazdı eminim. Benim auto için tohumdan hasata 9 hafta diyor. Çiçeklenme süresi 6 hafta olarak yazıyor ama sanmam. Ustalar herşeyi daha iyi bilirler hatam varsa affola.
Değerli bilgiler için teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ****** hahahaha* ****** ********* ********* ******* **** ** **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** hahahaha** ********* **
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** ******** ** ***** *** *** ******** ******* ********* ****** ********** ********* ***** ***
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******** ******* ***** **** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ******* ****** ****** ***** ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    +1
    hahahahahahahaha * ***** *****
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ****** ***** ** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** **** ******* ********* ***** **** hahahaha******
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    * ****** ***** hahahaha* ***** ***** *********
    +2
    ******* ******** hahahaha*
    hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******