Eksik birşey var mı ?

İmam

Üye
Öncelikle merhaba dostlar acaba eksik bir ürün varmıdır sizce veya Bu da olmalı dediğiniz

6 adet kırmızı 50 w projektör
3 adet mavi 50 w projektör
1 adet amber 50 w projektör
Lüx metre
Loobex nem cihazı
Adwa ph metre
Air saksı
150x150x200 kabin
Vantilatör
Palagron light mis toprak
Sensi grow-sensi bloom-voodo-calmag-revive-b-52-big Bud-bud candy-overdrive.

karbon filtre ve giriş fanını da en kısa sürede alacağım tohum olarak da og kush ve blue cheese tercih ettim varmıdır başka eksik ?

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Nem isi olcer
Egitim icin tel
Baska da bi eksik yok gibi bro hayirli olsun.

pipet ml ölçer almayı unutma knk veya şırınga al gübreleri ml ölçüp koymak için. Birde kalibrasyon için oh tozlarından al kalibrasyon sıvısı diye de geçer ph metrenin kalibrasyonunu yapmak için eğer gerekiyorsa.

Eimal

Müptezel
Öncelikle merhaba dostlar acaba eksik bir ürün varmıdır sizce veya Bu da olmalı dediğiniz

6 adet kırmızı 50 w projektör
3 adet mavi 50 w projektör
1 adet amber 50 w projektör
Lüx metre
Loobex nem cihazı
Adwa ph metre
Air saksı
150x150x200 kabin
Vantilatör
Palagron light mis toprak
Sensi grow-sensi bloom-voodo-calmag-revive-b-52-big Bud-bud candy-overdrive.

karbon filtre ve giriş fanını da en kısa sürede alacağım tohum olarak da og kush ve blue cheese tercih ettim varmıdır başka eksik ?
Havalandırma sistemini @higthead 'a danış kanka. Dr filtre al tavsiye ederim

higthead

Jolly Green
150x150 alanlarda

Bitki adetin 2-3 olucak ise 680m3h karbon filtre set uygundur.. Fanlar quite ulktra sessiz model dir.

Bitki adetin 2-3 üzeri olucak ise 890m3h karbon filtre ve fan set uygundur.

Bütçe sıkıntı ise normal seri vortice fan set yap.(ilk tercihin yukarıdaki quite ultra sessiz modeller olsun

Giriş fanın ise

1. seçenek 300m3 drslient aksiyel fan

Bütçen uygun ise kanal tipi fan 350m3

Dr karbon filtre sponsorumuzdur fiyatları suan gayet makul bizler için zaten urunlerın kalıtesını anlatmaya gerek yok. 3 ana demir başın olan kabin(alan) - havalandırma - ışık bu 3 demir başından sakın bütçeseli kısma cunku sureklı kullanacagın urunler.
Aklına birşey takılırsa yaz dostum.

İmam

Üye
150x150 alanlarda

Bitki adetin 2-3 olucak ise 680m3h karbon filtre set uygundur.. Fanlar quite ulktra sessiz model dir.

Bitki adetin 2-3 üzeri olucak ise 890m3h karbon filtre ve fan set uygundur.

Bütçe sıkıntı ise normal seri vortice fan set yap.(ilk tercihin yukarıdaki quite ultra sessiz modeller olsun

Giriş fanın ise

1. seçenek 300m3 drslient aksiyel fan

Bütçen uygun ise kanal tipi fan 350m3

Dr karbon filtre sponsorumuzdur fiyatları suan gayet makul bizler için zaten urunlerın kalıtesını anlatmaya gerek yok. 3 ana demir başın olan kabin(alan) - havalandırma - ışık bu 3 demir başından sakın bütçeseli kısma cunku sureklı kullanacagın urunler.
Aklına birşey takılırsa yaz dostum.
Sağol Başkan ayrıca sıcaklığı sabit tutmak için birtane kuluçka termostadı almayı düşünüyorum elektrikli battaniye ile birlikte uygun mudur ?

higthead

Jolly Green
Sağol Başkan ayrıca sıcaklığı sabit tutmak için birtane kuluçka termostadı almayı düşünüyorum elektrikli battaniye ile birlikte uygun mudur ?

Uygundur dostum. Alıcaklarını bıran once al cunku 2-3 gune dolar tavan yapıcak yıne zamlar gelıcek. yarın faız kararı var eger faızı dusurrlerse dolar yıne artıcak. bılgın olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • A akaaka123:
  • A akaaka123:
    ** *** ******* ******* ********** ******** ********* ** *** ***** ******** ******* ** ****** *** ** ******* ***** ***** **** ** ***** **** ******* ****** ** ******** ******* **** *** ** ****** ******
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*