Dostlarla fikir alışverişi

Herkese bol dumanlar öncelikle , 20 temmuzda koyduğum 2 auto tohumum şuan fotoğrafta ki gibidir. Yaklaşık 5-6 gün önce kelle uçurdum fakat low stress traning yöntemini yeni yaptım sayılır. Kabinimde ışıklar açıkken yaklaşık sıcaklık 30-33 nem ise 50-60 arasında , ışıklar kapalıyken 28,5-30 arasında ve nemde 55-65 arasında sizce bitkiler nasıl öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.7F26E215-5ED1-41A6-A010-3751015BFCA5.jpeg

A631CE52-B0CB-4D0B-B22C-BCA24AD0AD14.jpeg

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Auto da lst harici eğitim yapmayı pek önermiyorlar kelle uçurmasaydınız keşke ve 30 derece üstü riskli olabilir sıcaklık stres yapabilir dikkat edin . Tohumların genetiğini yazarsanız tecrübeli arkadaşlar en azından sıcağa karşı dayanıklı bi genetik olup olmadığını söyleyebilirler saygılar.

Auto da lst harici eğitim yapmayı pek önermiyorlar kelle uçurmasaydınız keşke ve 30 derece üstü riskli olabilir sıcaklık stres yapabilir dikkat edin . Tohumların genetiğini yazarsanız tecrübeli arkadaşlar en azından sıcağa karşı dayanıklı bi genetik olup olmadığını söyleyebilirler saygılar.
tohumların genetiği triple xl , youtube da kaşar autolar için kelle uçurma yapıyodu bende denemek istedim açıkcası , lst için birinin boyu diğerinden kısa farketmişsindir birine uyguladım . sıcaklık için cooltube dahi aldım fakat 30 un altına indiremedim sıcaklığı. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • içiciadam içiciadam:

hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    * *** ** ****** **** ***** ****** **** ****** ******* *** **** ** ** ** ****** ********** ********** ****** ** ****** ** ***** ******* *******
    +1
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** ******** ***** hahahaha*
    +1
    ****** ********* ** ******** ******* **
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** ******** hahahaha hahahaha ****** ******** *****
    +1
    hahahaha** ********** **** ******* ***** *****
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    hahahaha ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
    ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ***** ******** *** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** **** ********* ******* ****** ***** ***** ********** ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ****** ******** **** ******** ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    ***** hahahaha* ***** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha********* **** **** ********* ******* ****** ***** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ***** ********** ** ******* *** **** ****** **********