Dolap içi gizli grow room

Sıcaklık için havalandırmanı güçlendirmelisin çıkış faninin kuvvetli olsun ki sıcak havayı dışarı hızlı atabilsin ortamda sıcak hava bulunmasın.
Kanka giriş ve çıkış olmak üzere iki tane güzel fan ekledim faydası oldu ama yine de kabin içi sıcaklığını 30 derece altına indiremiyorum sebebi ise kabin dolap içinde olduğu için sürekli aynı sıcak havayı sirkülasyon yapıyor. Ona da yapacak birşeyim kalmadı ya gizli yapıcam ya da sıcaklığı düşürücem benim tercihim gizli olması bakalım nasıl bir sonuç alıcam.

JAPANESE

Üye
Kanka giriş ve çıkış olmak üzere iki tane güzel fan ekledim faydası oldu ama yine de kabin içi sıcaklığını 30 derece altına indiremiyorum sebebi ise kabin dolap içinde olduğu için sürekli aynı sıcak havayı sirkülasyon yapıyor. Ona da yapacak birşeyim kalmadı ya gizli yapıcam ya da sıcaklığı düşürücem benim tercihim gizli olması bakalım nasıl bir sonuç alıcam.
O sıcaklık bitkiyo kavurur kanka. En azından bi cam pencere ac bari dışarıdan temiz hava girsin zaten dolapta dolaba bile soğuk hava vursa etki eder 2-5* derece o da sana yeter.

O sıcaklık bitkiyo kavurur kanka. En azından bi cam pencere ac bari dışarıdan temiz hava girsin zaten dolapta dolaba bile soğuk hava vursa etki eder 2-5* derece o da sana yeter.
Kanka camı açınca otomatik petekler yanıyor binanın böyle bir sistemi var oda içi sıcaklığı 21 civarına sabitleyor kapatamıyorumda. Fan üfleticem bitkiye artık başka bir çözüm yolu gelmiyor aklıma :(

JAPANESE

Üye
Kanka camı açınca otomatik petekler yanıyor binanın böyle bir sistemi var oda içi sıcaklığı 21 civarına sabitleyor kapatamıyorumda. Fan üfleticem bitkiye artık başka bir çözüm yolu gelmiyor aklıma :(
Peteklerin yan tarafında vanası olur genelde kardeşim. O vanayi kapatirsan otomatik yanmaz. Sıcak su girişini engellemiş olursun. Bi kontrol et.

JAPANESE

Üye
Çiçeklerin bulunduğu odayı kapat sadece. O vanayi çevir kanka peteğin yan tarafinda ya üstte yer alır ya da altta.

Çiçeklerin bulunduğu odayı kapat sadece. O vanayi çevir kanka peteğin yan tarafinda ya üstte yer alır ya da altta.
Denedim kanka ama adamlar nasıl bir sistem yapmışsa olmuyor. En sağa da çevirdim en sola da ama yine de soğuğu görünce otomatik açıyor. Eve girişten kapatmak gerekiyormuş ama o da yasakmış. Çözüm olarak şöyle yapıcam benim lamba ts1000 modeli bu yeni modellerde watt ayarı var şuan %75 te çalışıyor onu %50 ye çevirip sıcaklığı lambadan kısıcam 150 w yerine 75w ile hasat edicem artık aza kanaat edicez. Bitkiyi stresse sokup boktan cigara içmek yerine az wattla güzel cigara kovalicam.

Denedim kanka ama adamlar nasıl bir sistem yapmışsa olmuyor. En sağa da çevirdim en sola da ama yine de soğuğu görünce otomatik açıyor. Eve girişten kapatmak gerekiyormuş ama o da yasakmış. Çözüm olarak şöyle yapıcam benim lamba ts1000 modeli bu yeni modellerde watt ayarı var şuan %75 te çalışıyor onu %50 ye çevirip sıcaklığı lambadan kısıcam 150 w yerine 75w ile hasat edicem artık aza kanaat edicez. Bitkiyi stresse sokup boktan cigara içmek yerine az wattla güzel cigara kovalicam.
Kanka kapatınca hemen sogumaz zaten yarım saat bir saat sürer o banada + - var onu - ye fulle kapanır benimde merkezi sistem ısıtma tek odayı kapattım vanasinolupta kapanmayan petek de ilk duydum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********* ******** hahahaha ***** ***** **** ***** ******** ****** ***** ***** ******* * ***** ******* ******
  • P panzot:
    ****** hahahaha*****
  • B biggie34_:
    *** hahahaha *******
  • B biggie34_:
  • P panzot:
  • P panzot:
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    **** ** *** hahahaha ***** **** *****
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    *** ****** ****** **** ***** ****** **** ******** **** ***** hahahaha* **
  • O obeb:
    ****** ****** hahahahahahahaha ** ********
  • B biggie34_:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** **** *** *** ** ***** ******* ******* hahahahahahahaha
    **** ***** hahahaha hahahaha
    ** **** *** *** ** ***** ******* hahahaha**** hahahaha *****
  • B biggie34_:
    *** ****** ********* ****** **
    *** ****** ****** **** ***** ****** **** ******** **** ***** hahahaha* ******* ** ****** ******** *** ***** ** ******** ***** ****** **** **** ******* ******** ******* ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** hahahaha**
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ***** hahahaha**