Dişi kenevir tohum verir mi ?

• Konbuyu başlatan atlantis89
  • Başlangıç tarihi
A

atlantis89

Guest
Arkadaşlar merhaba, dişi kenevir tohum verir mi verirse hangi süre zarfında verir ve ne kadar verir.Kenevir hasat vakti geldiğinde hasat edildikten sonra tohum veriyorsa eğer tohum alma şansımız var mı..
Bilenler aydınlatırsa sevinirim

Sokolov

Yeni üye
Knka vermesi lazım torbacıların cigaraların içine ekstradan tohum attığını sanmıyorum takipteyim konuyu

%100 dişi olan bitkini belli başlı streslere sokarsan şok geçirip neslini devam ettirme kaygısından dolayı tohum üretir. Fakat bu ürettiğin tohumların dişi mi erkek mi yoksa hermafrodit mi(çift cinsiyetli) olup olmayacağı çok tartışmalı bir konu. Forumda gümüş suyu ile feminized tohum üretme ile ilgili bir başlık var strese sokmak harici başka bir yöntem oraya da bakabilirsin

HeeyGeorgia

Yeni üye
Cvp: Dişi kenevir tohum verir mi ?

Kankalar forumun adı tohumsuz!! Dişi bitki tohum vermez erkek yoksa veya hermadrodit değilse. Bence formda az biraz takılın.

Entropien

Yeni üye
Cvp: Dişi kenevir tohum verir mi ?

Kankalar forumun adı tohumsuz!! Dişi bitki tohum vermez erkek yoksa veya hermadrodit değilse. Bence formda az biraz takılın.
Moruk yüzde yüz dışı bi bitki bile stresten tohum verebiliyor benim auto bitkimden 20 ye yakın tohum aldım yanındakilerin hepsi dişi olmasına rağmen ve dişi bitkilerden tohum alan arkadaşlarda biliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    L lityum: ******