DETOKS YARARLARI(SOHBET)

acemimüptezell

Yeni üye
Merhabalar hepinizi selamlayarak başlamak istiyorum yazıma..

Yaklaşık 8 aydır düzenli içiciyim. Dün gece herzaman ki gibi işten geldim 4 aydır sürekli yaptığım rituel olan cigaramı sardım ama keyif almadım ve bir daha sararken biraz forumda gezindim ve gerçekten bunun bir KAZAN/KAZAN muhabbeti olduğunu anladım eğer varsa tecrübe eden veya gerçekten ortamda böyle bir sohbet duyan anlatabilir.
İlk growuma başlıcam kızımı toprağa verdiğim an kızımdan içene kadar içmemeye gayret göstericem (iradeli biriyim) ayrı bir acemigrow konusuda acıcam yakında umarım :)

istr

Ordinaryüs
Kanka bir hafta detoks bile çok fark yaratır, T brake deniyor buna, ve cidden şart, T brake vermeden uzun süre tüketirsen cannabis tüketmediğin durumlarda yoğun iştahsızlık, depresiflik ve her maddede olacağı gibi doyumsuzluk yaşarsın eğer iştahsızlık varsa ciddiye almanız gereken bir durum, bununla alakalı tam adını unuttuğum cannaboid bilmemnesi denilen ülkemizde kimsenin teşhisini koyamayacağı benim de yabancı kaynaklardaki hastalardan öğrendiğim bir hastalık var, işin ucu kenevir olmadan yemek yemeye çalıştığında şiddetli kusmalara ve kramplara kadar gidiyor. Anlayacağın detoks şart hocam, aramıza hoş geldin. Umarım sağlıkla kalır, uzun yıllar tüttürürsün.

"Kenevir çok güçlü bir bitkidir, sadece ondan güçlülere itaat eder."

YAGA

Kıdemli Üye
Çok iyi düşünmüşsün kanka, vereceğin en mantıklı karar olur. @istr kanka zaten işin matematiğini açıklamış. Spora vakit ayırabiliyorsan muhakkak dene derim. Normal şekilde verdiğin aranın 1 aydaki etkisini sporla 2 haftada görürsün belki daha az. Spordan kastım sadece kas yapıp ağırlık kaldırmak değil, yeterki terleyerek efor harcayarak vücudu yenile

harmangenc

Kıdemli Üye
Kanka bir hafta detoks bile çok fark yaratır, T brake deniyor buna, ve cidden şart, T brake vermeden uzun süre tüketirsen cannabis tüketmediğin durumlarda yoğun iştahsızlık, depresiflik ve her maddede olacağı gibi doyumsuzluk yaşarsın eğer iştahsızlık varsa ciddiye almanız gereken bir durum, bununla alakalı tam adını unuttuğum cannaboid bilmemnesi denilen ülkemizde kimsenin teşhisini koyamayacağı benim de yabancı kaynaklardaki hastalardan öğrendiğim bir hastalık var, işin ucu kenevir olmadan yemek yemeye çalıştığında şiddetli kusmalara ve kramplara kadar gidiyor. Anlayacağın detoks şart hocam, aramıza hoş geldin. Umarım sağlıkla kalır, uzun yıllar tüttürürsün.

"Kenevir çok güçlü bir bitkidir, sadece ondan güçlülere itaat eder."
Selam kankam bahsettiğin hastalık ''Cannabinoid Hyperemesis Syndrome'' olarak geçiyor. Genel olarak söylediklerin çok doğru olsa da bahsettiğin durum sadece kenevir yoksunluğunda değil fazla kenevir tüketiminde daha sık görülen bir durum. Bu rahatsızlığa sahip kişiler her tükettiklerinde kustuklarını söylerler genelde. Son 1.5 yılda yaşadığım adli süreçlerden dolayı birçok kez ve birçok zaman uzak kaldım bu güzellikten. Başlarda tabii ki biraz iştahsızlık oluşabiliyor (özellikle kahvaltıda) ama biraz zorlarsan kendini yersin yani bunları dert etme. 2 günden sonra bu problem kalmıyor zaten. Saygılar.

istr

Ordinaryüs
Selam kankam bahsettiğin hastalık ''Cannabinoid Hyperemesis Syndrome'' olarak geçiyor. Genel olarak söylediklerin çok doğru olsa da bahsettiğin durum sadece kenevir yoksunluğunda değil fazla kenevir tüketiminde daha sık görülen bir durum. Bu rahatsızlığa sahip kişiler her tükettiklerinde kustuklarını söylerler genelde. Son 1.5 yılda yaşadığım adli süreçlerden dolayı birçok kez ve birçok zaman uzak kaldım bu güzellikten. Başlarda tabii ki biraz iştahsızlık oluşabiliyor (özellikle kahvaltıda) ama biraz zorlarsan kendini yersin yani bunları dert etme. 2 günden sonra bu problem kalmıyor zaten. Saygılar.
Bilgi için saol kankam

acemimüptezell

Yeni üye
@istr kankam bende de günün ilk cigarasında mide bulantısı oluyo istahsızlıkta cabası detoks ile bunu gidermek istiyorum umarım yapabilirim tesekurler

iWeed

Üye
4 yıldır aralıksız içerim son 1 yıldır sadece kendi yaptıklarımı içiyorum.Sabah aç karna içmeden yemek yiyemez hale geldm.Yetmiyor diye 2. sistemi yaptım.Dün olacak gibi değil diyip bi süre bırakma kararı aldım.Hiçbişey yiyesim yok iştah 0 tükenmiş gibiyim.Sabah yürüyüşlerine başladım, tavsiye ederim güzel bi başlangıç oldu. Bi süre böyleyiz artık :)

acemimüptezell

Yeni üye
4 yıldır aralıksız içerim son 1 yıldır sadece kendi yaptıklarımı içiyorum.Sabah aç karna içmeden yemek yiyemez hale geldm.Yetmiyor diye 2. sistemi yaptım.Dün olacak gibi değil diyip bi süre bırakma kararı aldım.Hiçbişey yiyesim yok iştah 0 tükenmiş gibiyim.Sabah yürüyüşlerine başladım, tavsiye ederim güzel bi başlangıç oldu. Bi süre böyleyiz artık :)
Bende aynı şekildeyim ama eczaneden vitamin takviyesi aldım kahvaltı yapamıyorum onu kullanıcam istahım gelene kadar pes etmek yok knkm kızlarım büyüyene kadar çorbacı malı içmicem

wooZ

Üye
Merhabalar hepinizi selamlayarak başlamak istiyorum yazıma..

Yaklaşık 8 aydır düzenli içiciyim. Dün gece herzaman ki gibi işten geldim 4 aydır sürekli yaptığım rituel olan cigaramı sardım ama keyif almadım ve bir daha sararken biraz forumda gezindim ve gerçekten bunun bir KAZAN/KAZAN muhabbeti olduğunu anladım eğer varsa tecrübe eden veya gerçekten ortamda böyle bir sohbet duyan anlatabilir.
İlk growuma başlıcam kızımı toprağa verdiğim an kızımdan içene kadar içmemeye gayret göstericem (iradeli biriyim) ayrı bir acemigrow konusuda acıcam yakında umarım :)
Detoks her zaman şart hocam bazen insan aynaya bakınca nolmuş bana diyo yada bir şeyde beynini kullanamayınca orda anlıyosun biraz :D o yüzden her ay böyle bi ort 5 gün falan ara vermek şart spor da şart sağlıklı beslenmekte şart e zaten bu kadar disiplinli adamsan bırakabilirsin xD

acemimüptezell

Yeni üye
Detoks her zaman şart hocam bazen insan aynaya bakınca nolmuş bana diyo yada bir şeyde beynini kullanamayınca orda anlıyosun biraz :D o yüzden her ay böyle bi ort 5 gün falan ara vermek şart spor da şart sağlıklı beslenmekte şart e zaten bu kadar disiplinli adamsan bırakabilirsin xD
Kesinlikle hocam bir meydan okumaya girdim kendi hasatımı alana kadar içmemeye çalısıcam çok ortamda takılan biride değilim o yuzden basarabilicegimi düşünüyorum xD

wooZ

Üye
Kesinlikle hocam bir meydan okumaya girdim kendi hasatımı alana kadar içmemeye çalısıcam çok ortamda takılan biride değilim o yuzden basarabilicegimi düşünüyorum xD
bende 1 ay içmicem diye söz vermiştim bir ara kafam güzelken yatakta, sonra gözümü açtım arkadaşlar geldi bi baktım önümde bi tane tepsi var sarıyorum, dedim wooZ boşver kardeşim iç gitsin içmeyenler utansın xdd

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: * ******* *********