DENETMLİ SERBESTLİK İDRAR İHLALİ

Yarın ikinci idrar testim var fakat 3 gündür ağır zatürre olduğumdan evden bile çıkamıyorum. Bakırköy'ü aradım bana pazartesi gel raporun varsa (o gün dahil raporum var) dediler ama güvenemiyorum Türkiye burası. Gerçekten halim olsa sikerler diyeceğim ama düz yolda yürüyemeyecek haldeyim şuan. Sizce ne yapmalıyım? Benzer bir şey başına gelen var mı?

Highmind

Yeni üye
Ben seminerlerden birini unuttuğum için (akşam aklıma geldi) hemen covid testi yaptırıp, tarihler üzerinde oynama yaparak ilk seferi yırtmıştım. İkinci sefer yine unuttum ve bu seferde acil servise gidip "ölüyorum bitiyorum" şeklinde rapor aldım. Fakat bu sefer yemedi :)
İlk ve son uyarımı almış oldum.

Bana dedikleri şey, bu bir infaz şekli, yani ne olursa olsun geleceksin. Fakat sana raporun varsa gelme demişler, hayret, baya şaşırdım ::)
Denetimli Serbestlik Müdürlüklerine esneklik gelmiş sanki.

Ben de anlamadım ve pek güvenemedim ama gerçekten sabah kalkıp gidecek mecalim yok. Herhangi bir dosya kapanması durumunda bu raporumu ve bana bu şekilde bilgi verdiklerini söylesem HAGB alır mıyım? İhlal sonucu verilen HAGB sicile işliyor mu?

edit: hiçbir şekilde sabıkam yok.

Highmind

Yeni üye
Dosyanın kapanması için iki kez hata yapman lazım. Senin durumun farklı. Hastalığından dolayı idrar testi veremiyorsun.
Eğer idrar testin pozitif çıkarsa 6 aylık sürece yönlendirilirsin. Bu süreçte de pozitif çıkarsan o zaman dosyan kapanır.
İdrar testini veremediğin için en fazla uyarı alırsın.
Ama sana söylemişlerdir uyarı tek sefer oluyor.

Teşekkür ederim cevapların için artık ne olacaksa olsun yarın gitmemeye karar verdim. Yaşayıp görelim. Duruma göre güncelleyeceğim.

Eko1982

Yeni üye
İlk üç idarri pos verdim daha sonra 6 tane daha işeme ve ders verdiler altisinida temiz verdim sonra programa devam ettim ilk psikologa gitmedim ikincisi ve üçüncüye gittim 4 . Görüşmeye raporumu faksladim gitmedim daha sonra gidip sordum dosyama islemisler . Herhangi bir sıkıntı yaşamadım . 18 ocakta son seminerin var 27 ocakta denetim sürecim olan bı sene doluyor . 9 kez isemenin faydası 3 psikolog 3 dersle yırttım 3 kez temiz veren arkadaşlara 14 15 tane seminer kitliyorlar . Yani o bir seneyi sana ya öyle yada böyle surunduruyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    ** **** ****** ********* hahahaha****
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ********* *** ***** ***** ******** ********* ***** ****** ***** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* **** hahahaha ****** ********* *** ********* ***** ***** *** ********** ******* hahahaha* ****** ******* ***** ***** hahahaha***
    +1
    ** **** ****** ********* hahahaha**** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ****** hahahaha* *******
  • K Kartal34:
    **** ****** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** **
  • K Kartal34:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** ** ******* ** **** ****** ***** **
    hahahaha* ****** hahahaha**** ******** ** ********* ****** ****** **********
  • T Tropikal.MR:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ********
  • deyorke deyorke:
    *** ******** **** ***** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ******** *** ****** ****** ***** ***** ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    **** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
  • K Kartal34:
    ******** *** ********** ********** ******* ***** ********** ******* hahahaha* ****** hahahaha ******** ******* **** hahahaha*** ******* ***** ***** hahahaha*
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
    hahahahahahahaha ********* ***** ***** ********
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ***** hahahaha* ****** ****** *******
    +1
  • deyorke deyorke:
    hahahaha**** hahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR: