Denetim

Wisp

Yeni üye
Dostlarım, abilerim ve ablalarım size önemli bir konu danışmam gerekiyor 7-8 ay önce denetim yedim ruh ve sinir hastalıklarında ilk denetim sürecimde (3 ay 6 defa idrar) testleri pis verdim beni ileri denetime aldılar burada da ilk üç testi pozitif verdim son gittiğimde doktor tekrar pis vermem durumunda yatarak tedaviye alacağını söyledi kestim bir sonra ki idrarım 10 gün sonra ve ben 10 gündür temizim. Gelelim soruma içmeyi kestim ama vücudumda olan thc yi nasıl yok edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

ShroomMan

Yeni üye
Bolca sivi tuket, fakat isemeden once cok abartma eger idrarinda cok su cikarsa tekrar isteyebilirler. Benim bildigim tek bu bolca yogurt ve su. Umarim sikintisiz atlatirsin dostum gecmis olsun.

harmangenc

Kıdemli Üye
pis verdiklerinde maksimum içmediğin süre nasıldı ve boy kilo oranın nasıl kanka ona göre bi cevap verilebilir

istr

Ordinaryüs
Dostlarım, abilerim ve ablalarım size önemli bir konu danışmam gerekiyor 7-8 ay önce denetim yedim ruh ve sinir hastalıklarında ilk denetim sürecimde (3 ay 6 defa idrar) testleri pis verdim beni ileri denetime aldılar burada da ilk üç testi pozitif verdim son gittiğimde doktor tekrar pis vermem durumunda yatarak tedaviye alacağını söyledi kestim bir sonra ki idrarım 10 gün sonra ve ben 10 gündür temizim. Gelelim soruma içmeyi kestim ama vücudumda olan thc yi nasıl yok edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
20 gün içmedikten sonra idrarında thc çıkacağını hiç düşünmüyorum knk, 3 4 gün aradan sonra idrar verip temiz çıkan çok

yarında biz gidicez bakalım sulu çıktı diye tekrar çağırdılar lasix içmeyin direkt belli oluyo
Hocam tebligatı aldıktan sonra kaç gün içinde çağırıldın ?
Denetimi bitmiş arkadaşlara sormak istediğim şeyler var
-kaç adet teste giriyorsunuz. Süpriz hariç 2 haftada 1 yazmış arkadaşlar. 3 test olsa 45 gün yapıyor. 45 gün sonra takilabiliyor musunuz ?
Ben tebligatı gittim kendim aldım. Adliyeden aradılar biz göndermeyelim aile görmesin sen gel al dedikleri için.

Hocam tebligatı aldıktan sonra kaç gün içinde çağırıldın ?
Denetimi bitmiş arkadaşlara sormak istediğim şeyler var
-kaç adet teste giriyorsunuz. Süpriz hariç 2 haftada 1 yazmış arkadaşlar. 3 test olsa 45 gün yapıyor. 45 gün sonra takilabiliyor musunuz ?
Ben tebligatı gittim kendim aldım. Adliyeden aradılar biz göndermeyelim aile görmesin sen gel al dedikleri için.
ilkini temiz verirsen 3 teste gircen pis verirsen 6 teste 2haftada bir olmak üzere bunların tarihleri belli sonra seminer sürücü baslar bu seminer sürecinde süpriz her an olabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
    I ichbinkrytpon: hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********