Degeneticadan en son ne zaman alışveriş yaptınız

Supremeukk

Yeni üye
kankalar en son degeneticadan ne zaman alisveris yaptiniz ? tohumlari nasil gönderiyorlar bi sıkıntı yaşayan oldu mu ?

Zeynepp

Yeni üye
Cvp: Degeneticadan en son ne zaman alışveriş yaptınız

Supremeukk' Alıntı:
kankalar en son degeneticadan ne zaman alisveris yaptiniz ? tohumlari nasil gönderiyorlar bi sıkıntı yaşayan oldu mu ?

Şubatta almıştım ben bir sorun yaşamadım 10 günde gelmişti 1 tane de hediye koymuşlardi

Supremeukk

Yeni üye

Zeynepp' Alıntı:
Supremeukk' Alıntı:

Şubatta almıştım ben bir sorun yaşamadım 10 günde gelmişti 1 tane de hediye koymuşlardi

nasıl bir paketlemesi var

Nasıl paketlendiğini deşifre olunmamak adına paylaşmanızı önermiyoruz ama gizli bir şekilde gönderiliyor, iyi forumlar.

Supremeukk

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Nasıl paketlendiğini deşifre olunmamak adına paylaşmanızı önermiyoruz ama gizli bir şekilde gönderiliyor, iyi forumlar.

tesekkürler iyi forumlar

sabitar

Yeni üye
Degenetica yetkilileri buraya takiliyormu ? whatsappdan yazdim kimse cevap vermiyor, sitede goremedim ama 60 day Lemon'a ihtiyacim var tedarik edebiliyorlarmi sitede olmayan urunu, bilen duyan varmi ?

sabitar' Alıntı:
Degenetica yetkilileri buraya takiliyormu ? whatsappdan yazdim kimse cevap vermiyor, sitede goremedim ama 60 day Lemon'a ihtiyacim var tedarik edebiliyorlarmi sitede olmayan urunu, bilen duyan varmi ?

Knka sen siparisini ver siteden onlar sana donerler cok yogun olduklarindan cevap veremiyolar 20 25 gun icinde eline ulasir ancak biraz yogunlar bu aralar sitede olmuyan urun hakkinda pek bir fikrim yok autolardan bakip erken olanlardan alabilirsin

Dodo

Üye

Supremeukk' Alıntı:

Kanka gelmesine geliyor ama bende dahil bazı arkadaşlar sipariş sıkıntısı yaşıyor auto isterken photo geliyor elimize feminized söylemistim ben daha yavrularım belli etmedi ama inşallah o konuda doğrusunu yollamışlardır

Ugur

Yeni üye
Bi kaç gün önce elime ulaştı paketim cidden mükemmel bi paketlemesi var burda yöntemi paylaşarak deşifre etmeyelim arkadaşlar yani zaten olası bi durumda firma iade sağlıyor yada yeniden yolluyor bunların garantisini veriyorlar toplamda 47 adet tohum geldi elime sıkıntısız rahat olun sponsor sağlam kankalar

M

mariJu

Guest

yaklaşık 1 ay önce sipariş verdim paketlenmesi çok çok iyi gizli şekilde geliyor 1 tane hediye gönderdiler fakat hediye olarak gönderdikleri küçük ve kötü görünümlü bir tohumdu belki bana öyle denk gelmiştir bilmiyorum. Ödemeyi yaptım yarım saat sonra kargoya verdiler yaklaşık 36 saat sonra elime ulaştı ben çok memnun kaldım

M

mariJu

Guest

hayal3t' Alıntı:
mariJu' Alıntı:
yaklaşık 1 ay önce sipariş verdim paketlenmesi çok çok iyi gizli şekilde geliyor 1 tane hediye gönderdiler fakat hediye olarak gönderdikleri küçük ve kötü görünümlü bir tohumdu belki bana öyle denk gelmiştir bilmiyorum. Ödemeyi yaptım yarım saat sonra kargoya verdiler yaklaşık 36 saat sonra elime ulaştı ben çok memnun kaldım

Kanka hangi genetik aldın automu photomu ve birde tohumları çimlendirdinmi bitkiler çıktımı çimlendirdiysen nasıl yaptın paylaşırmısın

Kanka blue dream auto aldım. Kagit havluyu su damlatmayacak sekilde islattim tohumlari arasina koydum sonra kagit havluyu naylon torbaya koyup karanlik bi yerde 36 saat kadar beklettim tohumlar 1,5 cm kadar filizlenmisti, topragi 2-3 cm kadar parmagimla eseleyip beyaz filizler alta bakacak sekilde topraga koyup ustunu cok bastirmadan hafifce kapadim bugun 14. Gundeler https://ibb.co/x2vvNTc

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******