Daha kac hafta beklemesi lazim ?

Kanka sömeklerin içinde pistiller var acıkça görülüyor zAten
İlk başta bembeyazdı onlar şimdi kahverengi leştir ya,
Kahverengileşme yüzdesi %60 70 olduğunda tamamdır.
Dediğim gibiyse ph ayarlı şu ile topragını flusla ısıkları kapat. Ertesi gün kes karanlıkta kurut
Yine hasatla alakalı forumda makalelere bak istersen.

tuzla.rock

Yeni üye
Kanka sömeklerin içinde pistiller var acıkça görülüyor zAten
İlk başta bembeyazdı onlar şimdi kahverengi leştir ya,
Kahverengileşme yüzdesi %60 70 olduğunda tamamdır.
Dediğim gibiyse ph ayarlı şu ile topragını flusla ısıkları kapat. Ertesi gün kes karanlıkta kurut
Yine hasatla alakalı forumda makalelere bak istersen.
Okudum bunlar ilk kızlarım yinede işi bilen bi baksın olmuş olmamış 1 2 hafta bekle desin dige korkuyorum erken hasat etmekten

Selam kanka , en doğru hasat tricom takibi .telefona takılan büyüteçler var onlardan alıp bakmanı tavsiye ederim. Alamıyorsan bitkiden bir kelle al fırında 60 derecede 45/60 dk kurut ve iç kafası ok se kes yada bekle. Ama en doğrusu tricom takibi kanka. Pistil ve foto ile bence doğru tahmin olmaz belki ışığın yakın ve pistiller hızlı karardı şartları bilmiyoruz yani.
Okudum bunlar ilk kızlarım yinede işi bilen bi baksın olmuş olmamış 1 2 hafta bekle desin dige korkuyorum erken hasat etmekten

Ü

Üye silindi 32564

Guest
A bana işi bilmeyen mi dedin sen:) beklediğin her sürede thc uçup CBd olsun da gör ;)
Birincisi, bekleyen tricom CBD olmaz CBN olur. Daha ağır kafa yaşatan bir cannabinoiddir. İkincisi flush attıktan hemen sonra bitki kesilmez zira topraktaki tuzu ve gübreleri tamamen arındırmak için en az 1 hafta boyunca boş su ile flush atılması gerek. Üçüncüsü toprak kurumadan bitkinin kesilmesi demek bitki daha kendi yapraklarından son besinlerini çekmeden ve tam potansiyeline ulaştırmadan bitkiyi erken kesmek demek. Dördüncüsü, hem pistillerden hemde trikomlardan yola çıkarak ve bu ikisini takip ederek hasat yapmak her zaman için daha iyidir.

Yanlış anlama işi bilmiyorsun demiyorum, ama iyice işi öğrenmeden tavsiye vermek onca emeğin heder olmasına yada karşı tarafa düşük kafalı bir sigara vermen anlamına gelir.

Trikomların %80 i rakı %20 si amber olmadan bitkini kesmeni önermem.

Trikomların %80 i rakı %20 si amber olmadan bitkini kesmeni önermem tam olarak bunu dedim zaten.
Ve hasatla alakalı makalelere bakmasını söyledim.
Bu iş arastırmadan olmaz.
Ayrıca sinirlenme dostum gırgırda mı yapmıcaz adama yanlış birşey söylemedim.

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Trikomların %80 i rakı %20 si amber olmadan bitkini kesmeni önermem tam olarak bunu dedim zaten.
Ve hasatla alakalı makalelere bakmasını söyledim.
Bu iş arastırmadan olmaz.
Ayrıca sinirlenme dostum gırgırda mı yapmıcaz adama yanlış birşey söylemedim.
Gırgır elbette yap kanka bişey demedim ki. Sinirlide değilim canını yerim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    *** ****** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ****** ****** ***** ********* *** ** ******** ****** ******* ***** ****** ******** ****** **** ****** hahahaha ****** ******** ***** *** ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** *** ******* ****** ***** ** ***** hahahaha* ******** **** **** ********** ******* **** hahahaha ***** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha* ** ******
    ***** hahahaha ******** *****
    **** **** hahahaha ** ***
    +1
  • A Aklida:
  • İstanbul İstanbul:
  • A Aklida:
  • İstanbul İstanbul:
  • A Aklida:
    **** ** ***** ****** ****** ** ****** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • A Aklida:
    *** hahahaha** **** hahahaha
    hahahaha ******* **** ****** ****** ** ***** ******** **** * ***** **** *** * ******* **** ******* ** ********** ** ******** **** *****
  • lavrens lavrens:
    ****** ******** *** ***** ** ** *** ********* *** ******** *** ** ***** ********** ******* ********* ******* **** ***** ******* hahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** ***** ********* *** * **** ***** ****** ***** ********* *** ****
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ******** ******** ***** ********* *** * **** ***** ****** ***** ********* *** ****