Cati kati kabin

Tommy vercetti

Müptezel
Cati katinin uc taraflarina dogru oldugu icin tavan alcalarak geliyor. Odamda kiler olarak killaniyorum 4mx1.5m 90cm yükseklik var. 80x60x80 bitki yetistirme cadiri var 2 auto icin idealmidir. Yeterli egitimle sigdirabilirmiyim.

Emmy

Müptezel
Isigin yakin olan yerinden olcum yap kanka daha iyi anlasilir olur bitkinin hissettigini anlaman gerekli

quorthon

Yeni üye
Cati katinin uc taraflarina dogru oldugu icin tavan alcalarak geliyor. Odamda kiler olarak killaniyorum 4mx1.5m 90cm yükseklik var. 80x60x80 bitki yetistirme cadiri var 2 auto icin idealmidir. Yeterli egitimle sigdirabilirmiyim.
aynı odaya ve 3 kişilik çadıra sahibim, indoor set kurabilir miyim merak ediyorum kanka. hala duruyorsa bi fotonu alırım

Tommy vercetti

Müptezel
aynı odaya ve 3 kişilik çadıra sahibim, indoor set kurabilir miyim merak ediyorum kanka. hala duruyorsa bi fotonu alırım
Kanka growkent sitesinden kabine bakabilirsin ben çatı katında kilerimde yapıyorum kabine gerek duymadım 100x1000x100 alanım yükseklik sıkıntı ama bitkinin başını ufakken ezersen sığdırırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ** ****** ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ***** **** ***** ****** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ***** ** ***** ****** *** ********* * ***** ** ****** ****** *** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ***** **** **** ******** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • D despotdes:
    ** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** *** hahahaha******** *** ****** **** ****** hahahaha**** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** **** hahahaha****** ******** * *******
  • H Holland*:
    * ** *** ** ** ******* * ** *** ***** * ** ******* * ** ******* ** ** ****** *** ******* ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** *****
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Holland*:
    ******** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha* ******** ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* **** ********* ********* ****** ******* ***** ** *** hahahaha* *** ****** *** ** ** ***** ******
    +1
    Bandaleros Bandaleros: ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* ****... +1