Bu nedir?Çift cinsiyetmi

Yesil888

Ordinaryüs
Bitkin herma olmus, o gördügün tam dal dipinden cikan torbaciklar polen kesesi. O kesecikleri patlatmadan kes ve devam et, iyi kötü bir hasat alirsin. Sen kestikce bitki yenisini cikartacak, sürekli cikacak o keseler. Sende hergün kesmelisin. Ama henüz patlamamis, yani bitki henüz döllenmemis. Acale et bir tane patlarsa gecmis olsun.

Son düzenleme:

Yeni üye123

Yeni üye
Bitkin herma olmus, o gördügün tam dal dipinden cikan torbaciklar polen kesesi. O kesecikleri patlatmadan kes ve devam et, iyi kötü bir hasat alirsin. Sen kestikce bitki yenisini cikartacak, sürekli cikacak o keseler. Sende hergün kesmelisin. Ama henüz patlamamis, yani bitki henüz döllenmemis.
Kanka outdora ekim yapacaktım bunu.Bu cigaradan çıkma tohum zaten.Bununla beraber bir bitki daha var yanında,%100 dişi olduğundan emin olduğum sativa clone var.Şimdi ben bu ikisini yan yana eksem,normal beslesem,buda çiçek zamanı dişi sativayı döllese,indica/sativa kırması %100 dişi tohum alabilirmiyim.Hasat almasamda olur.kaliteli tohum üretsem daha güzel olur

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka tecrübe ile sabit, herma olmus bitkiden aldigin tohumlari yetistirisen onlarda kesinlikle herma oluyor. Kusura bakma ama tohum nasil üretilir bilmiyorum. teorik olarak bildigim genetik caprazlama disi ve erkek bitki ile yapiliyor. Yani herma bitki ve disi bitki ile degil. Bu konuyu yeni konu ile danis foruma, belki bir bilen vardir.

Yeni üye123

Yeni üye
Kanka tecrübe ile sabit, herma olmus bitkiden aldigin tohumlari yetistirisen onlarda kesinlikle herma oluyor. Kusura bakma ama tohum nasil üretilir bilmiyorum. teorik olarak bildigim genetik caprazlama disi ve erkek bitki ile yapiliyor. Yani herma bitki ve disi bitki ile degil. Bu konuyu yeni konu ile danis foruma, belki bir bilen vardir.
Tamam kanka yorumun için teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: *** ***** ** ***** ***** ** ****