bu kiza noldugunu bilen varmi

20 ağaç diyor hocam ne denetiminden bahsediyorsun. Süreç 3-6 ay arası tutuklu kalır mahkeme kız olduğu ve ifadesi güzel olduğu için ( eğer ifadede birilerinin işini vermediyse ortak olarak vs ) dışardan yargılamaya devam eder ve finalde min. 8 sene 4 ay hapis cezası alır.

Dip not : Videoda ne zaman almaya kalksam yakalanıyorum diyor eğer hüküm bitirmişse 4/4 bile yatabilir. Allah yardımcısı olsun tez zamanda ülkemizde serbest olması dileğiyle

delelet

Üye
katılıyorum ve diyorum ki 1 ağaç yetiştirilir usta, 3-5 yetiştirenleri anlamıyorum, 1 bitki iyi yetiştirirsen 1 sene bakar sana

katılıyorum ve diyorum ki 1 ağaç yetiştirilir usta, 3-5 yetiştirenleri anlamıyorum, 1 bitki iyi yetiştirirsen 1 sene bakar sana
bi auto yetiştirdim 60-70gr civarı bir şey aldım 1,5 ayda bitirdim, 3-5de yetiştirilir bence problem o değil, bu kadar açık ve göz önünde yapması problem, üst kata gelen müşteri alt kattaki kokuyu nasıl almıyor olsun

bi auto yetiştirdim 60-70gr civarı bir şey aldım 1,5 ayda bitirdim, 3-5de yetiştirilir bence problem o değil, bu kadar açık ve göz önünde yapması problem, üst kata gelen müşteri alt kattaki kokuyu nasıl almıyor olsun
Bence o dükkana gelip giden yoktu paravan şeklinde kurulmuş olması yüksek. İşin neresinden bakarsan bak baştan aşağı acemilik olduğu belli

Melez

Müptezel
kanka bu arada harbi autodan 60 70g almak acemiliktir ilk growum daha gubrenin ne oldugunu bilmezken auto yapmistim bez dolapta bio indoor gubreyle 109g hasat almistim dun gibi aklimda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***