Bu kız stres mi yaptı acaba? ?

bambro

Üye
Arkadaşlar selam. Bu yaratık 60 günlük. 1hafta önce Bi çiçeklenir gibi oldu. Sonra durdu. Balkonda misafir ediyorum kendisini. Kokusu fena. Ama bu son hafta epey Bi sıcaktı. Stres mi yaptı acaba.

S

silas

Guest
bende terasta growluyorum şu an, tam zamanında almışsın güneşin altından kardeş, çok sıcak olan günlerde 11:00-15:00 güneşinin altına koyma, bitkin günlük 4-5 saat güneş alsa yeter ona, bloom gübre ver yaz bitmeden hasadı yetişsin. Bol hasatlar

bambro

Üye
bende terasta growluyorum şu an, tam zamanında almışsın güneşin altından kardeş, çok sıcak olan günlerde 11:00-15:00 güneşinin altına koyma, bitkin günlük 4-5 saat güneş alsa yeter ona, bloom gübre ver yaz bitmeden hasadı yetişsin. Bol hasatlar
Bro bio bizz Bloom ve grow kullanıyorum gübre olarak. 1 gün gübreli su bir gün normal su bir günde su vermeyip dinlendiriyorum. Gübre önerin var mı? Bu arada h. Cevizi torfu var saksıda. Yumurta kabuğu, pekmez, tarçın ve çayla zenginleştirdim. Bir iki kerede seyreltilmiş güvercin gübresi verdim.

S

silas

Guest
Kullandığın gübreler güzel, abuk sabuk şeyler karıştırma toprağa, benim bahçeye göktüğüm yumurta kabukları 5 senedir duruyor mesela, bilmeden iş yapıyorsunuz ne bulduysa döken arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz, toprağa gübre diye attığınız her şeyin toprakta bir çürüme (fertilizasyon) vakti var bitkinin faydalanabilmesi için. Tarçın kullanımıda şöyle, tarçın köklerde zararlı bakteri ve mantarları öldürüyor bir nevi antifulgal mikrobiyal etki gösteriyor, ekimde kök bölgesine köklerle temas edecek şekilde 2 tutam atman yeterli.
Toprağını organik madde açısından zenginleştirmek istiyorsan o gübrelere topmax ekleyebilirisin, humik fulvik asit en güzel toprak zenginleştiricidir.

bambro

Üye
Bro yumurta kabuğunu fırınladım ve havanda un haline getirdim öyle kullandım. Bilgiler için çok teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********