Bu akşam budama yaptım doğrumu yaptım yanlış mı bilmiyorum bakarmısınız ustalar

Melez

Müptezel
kanka bitkiyi neden yolunmus tavuga cevirdin ki heleki bu donemde :( fan yapragi biraksaydin assagida biraz alttaki kucuk verimsiz somekleri alabilirdnde dal dibinde cikan bu kadar yaprak yolmak mantiksiz seker yapraklariyla fotosenteze mahkum birakmissin kizcagizi daha budama yapma dokunma cicege

kanka bitkiyi neden yolunmus tavuga cevirdin ki heleki bu donemde :( fan yapragi biraksaydin assagida biraz alttaki kucuk verimsiz somekleri alabilirdnde dal dibinde cikan bu kadar yaprak yolmak mantiksiz seker yapraklariyla fotosenteze mahkum birakmissin kizcagizi daha budama yapma dokunma cicege
İnşallah bişey olmaz dimi

Avare

Doktor
Kanka keşke her dalda 2 şer tane fan bıraksaymışsın. Bu aşamada yeni fan üretmiyor umarım sahip olduğu tüm gücü sömeğe ve tricoma abanır da yüzünü güldürür.

Melez

Müptezel
Kanka keşke her dalda 2 şer tane fan bıraksaymışsın. Bu aşamada yeni fan üretmiyor umarım sahip olduğu tüm gücü sömeğe ve tricoma abanır da yüzünü güldürür.
yok kanka tahminimce koselerde var bi kac kucuk tomurcuk fan onlar buyur seker yapraklarida buyur bitkiyi idare ederde hasatta baya kayip demek bu bakalm artik

Emmy

Müptezel
Ahh bide scrog olsaydı . Bebim kanaatim biraz gec kalinmis bir budama çiçeğe girmeden 10 gun onceden yapilsaydi daha verimli olurdu

Mahmet1671

Yeni üye
Yanlış çok yanlış budama 2 kez yapılır bir veg dönem de çok gür yaprak zamanı bir de sonra doğru yazık etmişsin aralarını aç ışık girsin bari bir daha da dokunma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    içiciadam içiciadam: ** ********* +1