Box içi kaplama ayna olursa

Timsah

Yeni üye
Selamlar kankalar. Sıfırdan giriştiğim bu işte bazı sorularım olucak sizlere ilk olarak takıldığım konu box içi kaplama bu kaplamanın hayati önemi nedir? Ful ayna ile kaplasam içeriyi nasıl olur gelişimde ayna etki eder mi yoksa etkisiz eleman mı olur ??
Birde artı olarak tohumun photo mu oto mu olduğunu nasıl anlarız. ?

trawler

Üye
kanka düşünce güzel ama ayna bitkiyi strese sokar. ayrıca mylar filmlerdeki gibi ışığı yansıtmaz. yansıtır ama ışığı kırar verimliliği düşer.
arabaların ön camlarına koyulan güneşlikler var onlarla yapabilirsin. yapan çok var forumda

#Cigâ

Doktor
Selamlar kankalar. Sıfırdan giriştiğim bu işte bazı sorularım olucak sizlere ilk olarak takıldığım konu box içi kaplama bu kaplamanın hayati önemi nedir? Ful ayna ile kaplasam içeriyi nasıl olur gelişimde ayna etki eder mi yoksa etkisiz eleman mı olur ??
Birde artı olarak tohumun photo mu oto mu olduğunu nasıl anlarız. ?
sana en basitinden bu düşüncenin yanlış olduğunu anlatayım (NEM) ayna buğulanınca nasıl bir çözüm izleyeceksin

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Parke altı şilteler var bir tarafı alüminyum bir tarafı baloncuklu naylon iş görür ayna hem ışığı kırar hem de sabit vurduğu yeri yakabilir

ayteach

Müptezel
Dostum ayna hic iyi bir yansıtıcı degil sakin yapma isigi kirar yansitmaz. Yansitici icin en iyisi beyaz renk mat boya yada beyaz renk farkli bir malzene yansıtıcı. Tohumun auto yada photo oldugunu dışarıdan bakarak anlayamazsın. Buyumeye basladiktan ortalama 40 gün içerisinde kendiliginden ciceklenmeye girerse auto demektir. Başka türlü imkansız anlayamazsin.

Aemili31

Müptezel
Ayna ısı yayar masraf yapmak istemiyorsan sade beyaz duvar boyasıyla boya içeriyi ışığı yansıtır.

Timsah

Yeni üye
Dostum ayna hic iyi bir yansıtıcı degil sakin yapma isigi kirar yansitmaz. Yansitici icin en iyisi beyaz renk mat boya yada beyaz renk farkli bir malzene yansıtıcı. Tohumun auto yada photo oldugunu dışarıdan bakarak anlayamazsın. Buyumeye basladiktan ortalama 40 gün içerisinde kendiliginden ciceklenmeye girerse auto demektir. Başka türlü imkansız anlayamazsin.
https://www.hepsiburada.com/yapiskanli-folyo-mat-beyaz-61-x-2-metre-pm-HB000006J3UT ne diyosun ürüne

Timsah

Yeni üye
ayna olmaz aynayı unut kanka (tek düşünen ben değilmişim) :)
Aynı düşünceye sahip oldum knka tek değilmişim yukarda bıraktıgım ürünü düşünüyorum söylenenlerr göre o işe yarar bide cam filmleri var aklımda yarın öbür gün çözerim bu işi şimdilik balkonda güneşlendiriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens: